נתניהו כמו גבר בבית דין הרבני

שמלת תחרה1

Well-known member

בדרך לבחירות? דיווח: גנץ יתמוך בפיזור הכנסת​

על פי הדיווח בחדשות 12, יו"ר כחול לבן, בני גנץ, צפוי להודיע במסיבת עיתונאים על תמיכתו בהצעת החוק של יש עתיד לפיזור הכנסת. מוקדם יותר אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו, כי "הליכוד יצביע נגד בחירות ובעד אחדות"​

דיברגנט חדש

Well-known member

בדרך לבחירות? דיווח: גנץ יתמוך בפיזור הכנסת​

על פי הדיווח בחדשות 12, יו"ר כחול לבן, בני גנץ, צפוי להודיע במסיבת עיתונאים על תמיכתו בהצעת החוק של יש עתיד לפיזור הכנסת. מוקדם יותר אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו, כי "הליכוד יצביע נגד בחירות ובעד אחדות"​

שמנצי, כהרגלו, רק מאיים בכדי לסחוט דברים, אך כרגע, לביבי לא מזיז האיומים שלו ונהפוך הוא, זה משרת את צרכיו, כי כולם יראו שהוא לא היה היוזם של הצעד.

נסיך.333

Well-known member
השמאל חלש בכל מקרה. המדינה היא ימנית..
עדיף למפלגת העבודה ולא לשרץ..
כמו שהורביץ גינה את החיסול בטהרן, "הם לא נחמדים" הוא קרא להם
הוא שכל לציין ששם תולים אנשים כמותו. (ואין בזה קריאה לעשות כך)..

שמלת תחרה1

Well-known member
השמאל חלש בכל מקרה. המדינה היא ימנית..
עדיף למפלגת העבודה ולא לשרץ..
כמו שהורביץ גינה את החיסול בטהרן, "הם לא נחמדים" הוא קרא להם
הוא שכל לציין ששם תולים אנשים כמותו. (ואין בזה קריאה לעשות כך)..
אכן מדינת ישראל ימנית.

Harrington

Well-known member
מנהל
עד ההצבעה מחר יכולים לקרות עוד הרבה דברים ואני מסופק אם גנץ כבר החליט מה יעשה מחר, עם כל הכבוד (שאין) לערוץ 12.
בכל מקרה השפעת ההצבעה מחר היא בעיקר פסיכולוגית. גם תמיכה בהצעת החוק מחר הרי לא מפזרת באמת את הכנסת. זה יקרה רק בהצבעה השלישית שלא עומדת על הלו"ז לשבוע הנוכחי ואשר עד אליה, גם אם ההצבעה מחר תעבור, יכולים להתרחש עוד 1001 דברים.

בתכל'ס כולי תקווה שהכנסת תפוזר ונלך לבחירות. זה בעיני הדבר הנכון לישראל היום ועדיף על המצב הנוכחי. אם זה יהיה גנץ שיגרום לכך או נתניהו? לא ממש מעניין אותי.

שמלת תחרה1

Well-known member
עד ההצבעה מחר יכולים לקרות עוד הרבה דברים ואני מסופק אם גנץ כבר החליט מה יעשה מחר, עם כל הכבוד (שאין) לערוץ 12.
בכל מקרה השפעת ההצבעה מחר היא בעיקר פסיכולוגית. גם תמיכה בהצעת החוק מחר הרי לא מפזרת באמת את הכנסת. זה יקרה רק בהצבעה השלישית שלא עומדת על הלו"ז לשבוע הנוכחי ואשר עד אליה, גם אם ההצבעה מחר תעבור, יכולים להתרחש עוד 1001 דברים.

בתכל'ס כולי תקווה שהכנסת תפוזר ונלך לבחירות. זה בעיני הדבר הנכון לישראל היום ועדיף על המצב הנוכחי. אם זה יהיה גנץ שיגרום לכך או נתניהו? לא ממש מעניין אותי.
נלך נלך לבחירות.
הבעיה, מה יהיה אם הציבור לא יצא לבחור בגלל הקורונה? ואחוז ההצבעה ירד?

Harrington

Well-known member
מנהל
נלך נלך לבחירות.
הבעיה, מה יהיה אם הציבור לא יצא לבחור בגלל הקורונה? ואחוז ההצבעה ינסוק?
מאמין שייצאו ללא בעיה מיוחדת. ראשית עד שתתקיימנה הבחירות בפועל מצב הקורונה יכול להשתנות (חיסונים וכדו') ושנית הציבור ירצה לבחור מן הסתם בדיוק כפי שהוכיח בעבר.

דיברגנט חדש

Well-known member
נלך נלך לבחירות.
הבעיה, מה יהיה אם הציבור לא יצא לבחור בגלל הקורונה? ואחוז ההצבעה ירד?
שבוע שעבר התקיימו בחירות בחלק מהמועצות המקומיות ולא היה שינוי ב-% ההצבעה משנים קודמות.
אגב, אל תישכחי שגם הבחירות הקודמות היו בצל הקורונה ויומיים לאחר הבחירות הוטל הסגר.

למעלה