סגל והרכב אופטימלי

tristan79

New member
סגל והרכב אופטימלי

עשינו את זה לפני מחנה האימונים אבל מאז עברו כמה תהפוכות על הסגל הנתנייתי - מסודי ורוזנטל שוחררו, עזרא, מסיקה, וייסברג ובדט הורדו לנוער ולשכטר יקח עוד כמה שבועות להתאושש מהפציעה ולהתחיל את העונה (וע"פ הפרסומים כנראה שטגה לא יתחיל אותה בכלל). בחדשות הטובות - חיימוביץ' וביוואן הצטרפו לקבוצה וגולן חרמון החלים וחוזר לכושר משחק. פריינטה אמנם הובא למבחנים אבל עדיין לא חתם, מה שאומר שהוא לא יוכל לשחק מול וארנה באופ"א (המועד האחרון לרישום שחקנים היה ב 01.08). סימן שאלה רפואי עדיין מרחף מעל טאזמטה - הבחור סוחב פציעה ועדיין לא משותף באופן פעיל ומלא במשחקי האימון של נתניה. שבועיים לפני המשחק הראשון באופ"א ושבוע לפני המחזור הראשון של גביע הטוטו (בני יהודה) - מה לדעתכם ההרכב האופטימלי של הקבוצה למשחקים הללו? (אם בא לכם להתחשב - עושה רושם שכרגע מתיאוס הולך על מערך של 2-3-5) הסגל: שוערים: לירן שטראובר, גל ניר, דניאל ליפשיץ הגנה: לואיס מארין, גולן חרמון, זאב חיימוביץ', פרנסמן ביוואן, דדי בן דיין, קלימי סבן, מעוז סמיה, טל מעבי, אוריאל דגני קישור: ברוך דגו, אלמוג כהן, רביד גזל, שליו מנשה, יחיאל צגאי, שניר גואטה חוד: פרנסיס קיויו, אבודו אוקוצ'ה, דלה ימפולסקי, תיירי טאזמטה

...

ליפשיץ. מרין, בן-דיין, סבן, חיימוביץ'\חרמון וביוואן(לפי איך שזה נראה הוא אמור להיות שחקן הרכב). דגו, כהן, גזל\צגאי. קיויו, אוקוצ'ה.

tristan79

New member
ההרכב שלי

נתחיל עם כמה הסתייגויות: בקישור האחורי לצערי אני שם את גזל - הייתי מעדיף לראות בעמדה זו את אלמוג כהן או שניר גואטה אבל לאחד חסר כרגע את היכולת ההתקפית ולשני את ההגנתית על מנת באמת למלא את עמדה זו בהצלחה. גזל הוא ברירת המחדל הטובה ביותר ועושה רושם שהוא גם מקבל את הקריט ממתיאוס. אחרי השחרור של מסודי הקבוצה חייבת להחתים קשר איכותי נוסף לדגו (פריינטה כנראה אופציה טובה) - פשוט מגוכח שאין את מי להרכיב בעמדת הקישור הקדמית השניה. חוד - התחלתי את הקיץ עם העדפה לקיויו אבל עכשיו אני מחליף נאמנות לאוקוצ'ה (בשאלה את מי אתה מעדיף מבין השניים), בשני המשחקים שראיתי קיויו פשוט לא היה קיים, אוקוצ'ה לפחות מנסה ועד כה גם כבש כמה שערים בחודש האימונים. לצידו, כחלוץ ליד חלוץ, זה חייב להיות טאזמטה (ואינשללה הוא יהיה כשיר) כל עוד שכטר פצוע - קיויו ואוקוצ'ה זה שילוב שאני לא בטוח לגביו וימפולסקי עדיין לא ברמה של שחקן הרכב בהופעה באירופה... (ושתי האופציות הנוספות - רוזנטל ועזרא כנראה כבר לא ישחקו העונה בנתניה). ההרכב: שטראובר חיימוביץ' מארין ביוואן בן דיין סבן גזל דגו מנשה (צגאי) אוקוצ'ה טאזמטה

avivtag

New member
ההרכב הכי טוב עכשיו

שוער שטראובר בלמים מרין חיימוביץ וביוון מגינים דדי וסבן קשיור כהן גזל דגו וצגאי ואוקוצ'ה

למעלה