סופ"ש יומולדת לדנננננה :)

Peeeach

New member
סופ"ש יומולדת לדנננננה :)

בעיקרון הייתי צריכה לכתוב את השאלות בלי התשובות ואז לעשות שוב עם התשובות אבל המחשב שלי לא מרשה לי חח אם אני אעשה את זה הוא יתקע ולא יחזור חח.. .אז הינה השאלות שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- שיר השבוע של איגי- יומולדת שיר השבוע לא של איגי- היום יומולדת של ברי חחח משהו שעשה את השבוע- ואה:) משהו שהרס את השבוע- ממ... לא נתתי לושם דברים להרוס בילוי השבוע- עין גדי חח והסביבה וסבארו..עבודה עבודה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- קציצות מה קניתם השבוע?- רגיל שכזה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- מממ לא יודעת חח.. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- מזלל טובב לדנדנדנדננהההה תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לדנההההה

A t z a

New member
וויקאנד../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-מסתובבים שיר השבוע לא של איגי-lone star וכו' משהו שעשה את השבוע-החברות הנשמות שלי בעיקר... משהו שהרס את השבוע-אכזבות. בילוי השבוע-אתמול עם הבנות וכו' סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-שומרת אחותי, סיימתי אותו מה קניתם השבוע?-לאדעתתת משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-שיגמר
? תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-לכולכם, תודה...

למעלה