סטטיסטיקה של תחרויות ניווט רכוב |שמ

סטטיסטיקה של תחרויות ניווט רכוב |שמ

כפי שהבטחתי (עוד כשהיינו בוואלה...), קצת סטטיסטיקה לגבי ההשתתפות בניווטי אופניים. הסיכום הוא רק עבור 4 תחרויות הליגה שנערכו עד כה. בסה"כ, ניתן לראות כי חל גידול במספר המשתתפים מתחרות לתחרות (כולל במסלול העממי). בתחרות הראשונה בבן שמן, השתתפו 77 רוכבים תחרותיים (אין לי מידע לגבי מספר הרוכבים בעממי). בסנסנה השתתפו 76 (כולל העממי), [ניתן ליחס את מספר המשתתפים הנמוך, יחסית, למרחק ממרכז הארץ]. בתמרת היו 93 רוכבים סה"כ והשיא נרשם בתחרות בפרדסי גבעת חיים- 119 רוכבים. סה"כ השתתפו (לא כולל במסלול העממי) יותר מ- 180 רוכבים שונים. מתוכם כ- 68 חברי איגוד הניווט (קצת פחות מ10% החברים הרשומים באיגוד אבל כמעט 20% מחברי האיגוד המשתתפים בתחרויות). חלוקת הרוכבים המנווטים עפ"י מועדונים: מודיעים 12, חוף חפר 7, לב השרון 11, יזרעאל 7, אס"א ת"א 6, גליל 8, רעננה 2, אשקלון 3, רשל"צ 1, טכניון 3, שוטרים 2, דן 1, רמת השרון 5. את דרוג המועדונים ניתן לראות באתר איגוד הניווט (לאס"א ת"א יש 12 נקודות פחות ממה שמופיע בטבלה. נקודות אלו שייכות למועדון טכניון ) . הנווט שהביא הכי הרבה ניקוד למועדון הניווט שלו הוא רונן שורר (מודיעים)- 72 נקודות. אחריו ברשימה: אריק שור (לב השרון)- 49, רמי לשם (אס"א ת"א)- 48 ארז אזרחי (מודיעים)- 46, עופר עובדת (חוף חפר)- 42 ועופר שוט (דן)- 42. המסלול הכי מבוקש מבחינת כמות משתתפים, הוא, המסלול הבינוני (147) אחריו המסלול הארוך (108) ובמרחק ניכר מאחור, המסלולים הקצר(62) והעממי (36)- כאמור, ללא המשתתפים בניווט בן שמן. ללא ספק, ניווט רכוב הוא עניין משפחתי. ולראיה, האחים שור, האחים עובדיה- עובדת, האחים מזור,משפחת מה- טוב (אבא ובן) משפחת גלבוע, משפחת סיף- מצפון ומשפחת מייר- גור, (שלדעתי, היא המשפחה הגדולה ביותר העוסקת בניווט הרכוב התחרותי– 3 חברי איגוד). בעממי המשפחה המורחבת ביותר שראיתי (ואני מכירה) היא משפחת מנדל- פרידמן 8 נפשות (2 עדיין בכיסאות ילדים ואחד נגרר......)

IlanShacham

New member
מעניין מאוד! כן ירבו הרוכבים ../images/Emo45.gif

סתם מתוך עניין - כמה נקודות אני תרמתי למועדון? (אם בכלל
)

למעלה