סיכום השבוע!!!

סיכום השבוע!!!

הפורום בן שבוע
טוב לחדשים- ברוכים הבאים לפורום סופרים צעירים! אני טלי, מנהלת הפורום. אתם רשאים לפרסם כל סיפור שכתבת לא משנה באיזה נושא הוא (כל עוד הוא לא פוגע במישהו אחר בפורום). אתם רשאים לפרסם פה גם שירים שלכם, למרות שזה לא השם של הפורום.
יש לנו סקר חדש- מה אתם הכי אוהבים לכתוב
תוצאות הסקר הקודם: מה אתם הכי אוהבים לקרוא? 1. מדע בידיוני (הארי פוטר, שר הטבעות וכו´) 24 קולות. 2. אימה (צמרמורת וכו´) 0 קולות 3. אהבה (נשים קטנות, האסופית וכו´) 4 קולות. 4. פנטזיה (לא היה לי דוגמאות לזה) 3 קולות. 5. אחר 4 קולות.
בקשר לבעיות בהוספת הקבצים, עד שהבעיה תסתדר אתם מוזמנים לפרסם את הסיפורים שלכם בהודעה, ואם זה ארוך מידי אז בשתי הודעות. כמובן שאם אתם מתעקשים לקרוא אותם בקובץ וורד אתם יכולים לשלוח אחד לשני את הסיפורים לאי מייל.
אממ טל, אם סיגל רוצה עזרה ברעיון לקומיקס, אל תפתחי הודעה חדשה בשביל זה!!! לא צריך!!! את יכולה להוסיף את זה לשירשור...
אני רוצה שוב לברך את כל החדשים ברוכים הבאים! יש כיבוד בצד ימין, ושתיה בצד שמאל. השירותים נמצאים בקומה השניה, מסדרון שלישי דלת שלישית משמאל. היציאה לפניכם (לאלה שמעוניינים לצאת).
את השירשור עם האי סי קיו של פיקס ליד מחקתי, כי לא צריך לפרסם משהו של מישהו לפי רצונו. (אני לא כועסת ברית אבל לפעם הבאה אל תחזרי על זה בבקשה).
אני מצטערת שלא קראתי את כל הסיפורים והשירים שלכם פשוט אני לא בבית כרגע והוורד המפגר שלי לא עובד. ברגע שתסתדר הבעיה אני אקרא את הכל אני מבטיחה!
ליצירת קשר איתי אתם יכולים לשלוח לי אי מייל לכתובת- [email protected] באי סי קיו- 81092671 במסינג´ר של הוטמייל- [email protected] ובמסינג´ר של תפוז. רעיונות לשיפור הפורום יתקבלו בברכה.
דבר אחרון- אם יש לכם כתובות של אתרים שאפשר לפרסם בהם שירה ו/או סיפורים תשלחו לי את הכתובת ואני אוסיף אותה לעמוד הלינקים. בנוסף אתם מוזמנים להכנס ללוחות של הפורום ולכתוב כמה שטויות שאתם רוצים
. TaLi

coolit

New member
יש לי רק דבר אחד לומר:../images/Emo102.gif

שיהיה לנו עוד שבוע מצוין כזה!! ברית. כל כך טוב................ איך לא המציאו אותו קודם?

וואי,

אתם מזה לא כמו פורום הארי פוטר! פורום הארי פוטר מנצלים כל הודעה שיש בשביל לכתוב אופטופיק! (אופטופיק= הודעה שהיא לא קשורה לנושא של הפורום) קיצר, תגיבו. TalI
הודעה זאת נכתבה לצורך הקפצה בלבד, ועוד דבר, אתם החוליה החלשה, שלום.

vi-TAL-ity

New member
וואו! כבר עבר שבוע!

רק הערה אחת - השירותים תפוסים כל הזמן!...
טלי

ועוד משהו לסיכום השבוע:../images/Emo103.gif../images/Emo105.gif

התחתנו
מזל טוב לנו
-
- מאיה&לין
&

חמודה... הארי פוטר זה *פנטסיה*

"המוסד" של היינליין זה מד"ב, הספרים של קוני ויליס (ברובם) זה מד"ב, היפריון... ושר"ה זה פנטסיה בהחלט. הוא היוצר של סוג הפנטסיה "חרבות וכשפים"... ובכן... טעות אצלך, יקירתי. |נעץ|

vi-TAL-ity

New member
נטע, הכל טוב ויפה,

אבל "המוסד" הוא של אייזיק אסימוב...
טלי

אררג... התבלבל... ../images/Emo6.gif

ידעתי את זה... אבל גם היינליין זה מד"ב. כל טוב לכם, נתראה בשבוע הבא.
|נעץ|

vi-TAL-ity

New member
"איזה טלי אני" ../images/Emo96.gif

טוב, כבר אמרתי שיש יותר מדי טליות באינטרנט... לא, אני לא טלי קורד. דווקא שם נחמד. טלי XקורדX

Rotem Lisa

New member
אני בחרתי כמובן ב"אהבה" :)

אני הכי אוהבת לכתוב בסגנון אהבה.. אבל לא תמיד. אממ, מזל-טוב לפורום!! אהה, ו.. אממ, הרבה ילדים כתבו שירים, אז- מצטערת שאני לא מגיבה, אני לא כ"כ אוהבת שירה, אז סליחה מראש
בעע-ביי, רותם.

casperit

New member
אני הכי אוהבת לכתוב...

סיפורים כאלו שכמעט תמיד מתחילים ב"תלמיד חדש בא לכיתה" טוב לא תמיד זה כאלו סיפורים נעורסטים בערך אהבה אבל לא בדיוק למרות שזה תמיד נגמר באהבה:) מה שבוע ולא שמתי לב שיש פה כזה פורום??? בעעלי! יעל

למעלה