סיכום שבועי

Ayelet 363

New member
סיכום שבועי

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
סרטון השבוע:
תמונת השבוע:
שיר טוב:
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא:
סופ”ש מעולה ושבוע מקסים לכולם!

Ayelet 363

New member
אוף

הייתי צריכה להגיש היום באתר אינטרנט עבודה עד 23:55. וכמובן שחלק מהעבודה נמחק לי. וכמובן שנופל לי האינטרנט. וכמובן שגם לא סיימתי לגמרי בלי קשר למרות שעבדתי על זה שעות. וזה עוד בקורס מעצבן שאני חוששת להיכשל בו סתם כי הוא מאוד קשה לי. שחזרתי כמה דברים מהירים ושלחתי מייל למרצה, אבל עדיין את רוב החלקים לא שחזרתי (מה גם שיש חלקים שמראש לא היו... XD אז במקרה הזה במילא לא הייתי מספיקה אותם ולא מגיעות לי נקודות עליהם... אבל חלקים שהיו נמחקו \:). אוףף.

משהו כיפי: יצאתי עם חברות.
משהו מעצבן: החפירה הנ"ל.
משהו מצחיק: מצאתי בספריית ארכיאולוגיה, בטעות, ספר של זו שכתבה את הספרים עליהם מבוססת הסדרה בונז והיא אחת מהמפיקות בסדרה.
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב: ההוביט 2. ממילצה. מתאםי לזה תלת מימד, אני חושבת, אבל ראיתי את זה בתלת מימד HFR וזה עשה לי, לאחותי ולחברה שבאה איתנו כאב ראש וחשבנו שהסרט כן שווה את זה, אבל שהיינו מעדיפות לא HFR. בהתחלה גם הרגשתי שהדמויות זזות ממש מהר. מתישהו התרגלתי ולא שמתי לב לזה למרות שכאב הראש נשאר עד אחרי סוף הסרט, לקח לי זמן להתרגל ל"גרפיקה" של המציאות אחר כך. אחותי אמרה שהיא עד הסוף לא התרגלה.

Ayelet 363

New member
תודה רבה

אין לי מושג. המרצה עוד לא הגיב לי למייל, ולציון טוב אני לא מצפה כבר. השקעתי בהרבה חלקים וחשבתי שפירטתי יותר מדיי אפילו, אבל אז זה קרה... ובגלל נפילת האינטרנט במחשב הנייד גם לא הפסקתי לכתוב חלקים כי שמרתי בשבילם מקורות אינטרנטיים שמצאתי, שצריך בשבילם תוכנה שאין לי במחשב הגדול, ולא הספקתי לאלתר פיתרון. אני גם ממש מפחדת מה הוא יחשוב על זה. אני ממש נבוכה ששלחתי לו את המייל על זה, ועם תיקונים ממש קטנים. אני ממש ממש מפחדת ממה שהוא יגיד.

Ayelet 363

New member
תודה רבה

אני ממש מפחדת ממה שהוא יענה לי.

ארכיאולוגיה והיסטוריה.

למעלה