סיפור נחמד: פעם באו למסעדה

סיפור נחמד: פעם באו למסעדה

חבורה של צלמים מהטלויזיה הסינית אירחנו אות מה זה יפה נתנו להם מלא אוכל דיברתי איתם אנגלית והיו הרבה קטעים נחמדים: הם ראו איזה גמד שהיה בתפאורה של המסעדה בקישוטים, ורצו לקנות אותו ואמרו לי באנגלית תשאלי את בעל הבית בכמה הוא מוכר את הגמד אז בעל הבית אמר 150 דולר והם אמרו לו:100 דולר והוא מכר להם אותו במאה דולר מזומן! אח"כ איזה איש אחד שישב במסעדה בנפרד (עשיר רצח- לקוח קבוע של המסעדה שכל הזמן בא לבד אוכל שותה ומטרטר חבל על הזמן אבל זה שווה את זה כי בסוף הוא משאיר 50 שקל טיפ כל פעם שהוא בא- שזה פעמיים שלוש בשבוע!) אז הוא עובדת במשרד התיירות או משהו כזה אז הוא הזמין את הסינים האלה ליין ישראלי - אדום ולבן על חשבונו.. האלה מה זה התלהבו וצילמו אותי ואותם..שאלו אותי איך קוראים לי אמרתי שרון אז הם אומרים לי אה כמו השם של ראש הממשלה שלכם.. חחח ושאלו גם אם אני רוצה לשבת איתם ולשתות יין.. אבל אמרתי שאני לא יכולה אני בתפקיד... ואיזה כיף היה.... זו ממש חוויה אה בנוסף הם השאירו 40 שקל טיפ על בון של 390 חמודים מאד!!!אל תשכחו +ה-50 שהעשיר הזה השאיר לי... אה והיה עוד קטע בהתחלה הבאתי להם סלטים ובקיצור היה שם גם סלט חציליםוהם מה זה אהבו אותו וביקשו עוד אז הלכתי ושכחתי להביא להם את זה ואח"כ הם ניסו להזכיר לי ולא הבנתי מה הם רוצים... והם ניסו שעה להסביר לי.. ולא קלטתי... אז אחד הסינים ביקש להיכנס למטבח... והוא נכנס ולא מצא אז הם התייאשו כבר ועד שנפל לי האסימון בסוף הבאתי להם....

למעלה