סקס באתר בנייה-חוקי או לא?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דבר ראשון-תירגעו. לא שואל בשבילי. שואל בשביל חברה טובה שלי שהיא והבחור שלה, אין להם יותר מידי איפה לעשות את זה אז לפעמים הם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים באתר הבנייה שנמצא לא רחוק מאיפה שהם גרים ולבחורה יש חששות באשר לחוקיות העניין של עצם זה שהם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים האלו, שעוד לא נמכרו ולא שייכים לאף-אחד, ושבהם הם עושים את זה מוסתרים מעיני כל וללא שהם טורדים את מנוחתו של אף אדם. היא שאלה את הבחור שלה אבל הוא לא ידע מה להגיד לה, ואז היא שאלה אותי.

רק בשבילה, שהיא חברה טובה, חיפשתי קצת באינטרנט, אבל גם אני לא כל-כך הצלחתי להבין, וגם אני, לא יודע מה להגיד לה. אז, באופן נדיר, שרשור שלי שהוא לא על עצמי ולא בשבילי, אבל שלא תתרגלו :rolleyes:

קיצר-סקס באתר בנייה. חוקי או לא? שאני רק אדע מה להגיד לה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
דבר ראשון-תירגעו. לא שואל בשבילי. שואל בשביל חברה טובה שלי שהיא והבחור שלה, אין להם יותר מידי איפה לעשות את זה אז לפעמים הם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים באתר הבנייה שנמצא לא רחוק מאיפה שהם גרים ולבחורה יש חששות באשר לחוקיות העניין של עצם זה שהם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים האלו, שעוד לא נמכרו ולא שייכים לאף-אחד, ושבהם הם עושים את זה מוסתרים מעיני כל וללא שהם טורדים את מנוחתו של אף אדם. היא שאלה את הבחור שלה אבל הוא לא ידע מה להגיד לה, ואז היא שאלה אותי.

רק בשבילה, שהיא חברה טובה, חיפשתי קצת באינטרנט, אבל גם אני לא כל-כך הצלחתי להבין, וגם אני, לא יודע מה להגיד לה. אז, באופן נדיר, שרשור שלי שהוא לא על עצמי ולא בשבילי, אבל שלא תתרגלו :rolleyes:

קיצר-סקס באתר בנייה. חוקי או לא? שאני רק אדע מה להגיד לה.
ברור שזה לא חוקי, אין להם זכות להיכנס לשם בכלל.
אגב, גם בגינה ציבורית אסור להם לעשות את זה.
תראה, אני לא אזמין אותם לעשות את זה בביתי
אבל יש לנו למטה בתחתית של הבניין מקלט גדול ומרווח עם חדרים קטנים בצד
יש שם גם מקלחת רטובה שבה היא תוכל להתקלח אחרי מעשה והוא יוכל לשטוף את "מטה הקסמים".
בשל המצב הבטחוני המקלט כרגע פתוח, אבל בבקשה אל תשלח אותם כרגע.|זהירות|
אני רוצה קודם לשים שלט בכניסה בלובי: "ברוכים הבאים לבית הבושת של סבא של כיפה אדומה".|חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ברור שזה לא חוקי, אין להם זכות להיכנס לשם בכלל.
אני לא חושב שהם יודעים. כמה זמן מאסר? כמה זמן התיישנות? בכל מקרה, תודה. איידע אותה.
אגב, גם בגינה ציבורית אסור להם לעשות את זה.
אני לא חושב שהם עושים את זה בשום גינה ציבורית, לכל תעלול יש גבול 😅

כאילו, אישית, מה שנראה לי שהם חושבים לעצמם, זה כאילו...שאם הם לא מפריעים לאף-אחד, ואם אף-אחד לא רואה אותם, ואם זה בתוך מבנה, שאינו נמצא בבעלות של אף אדם, אז אולי הם פשוט מקווים שזה בסדר, ואולי שזה חוקי איכשהו, אבל בהתחשב בתגובתך, ובתגובות נוספות, כנראה שבסוף זה באמת לא...לא לעניין. אני אדבר איתה. חבל. היא והבחור יתאכזבו |נחמה|

הבחורה הודיעה לבחור חד משמעית שהיא לא תמשיך שם אם ייוודע לה בוודאות שזה לא חוקי, ות'כלס, אני מאמין שהבחור גם יבין אותה |נחמה|
תראה, אני לא אזמין אותם לעשות את זה בביתי
😂
אבל יש לנו למטה בתחתית של הבניין מקלט גדול ומרווח עם חדרים קטנים בצד
יש שם גם מקלחת רטובה שבה היא תוכל להתקלח אחרי מעשה והוא יוכל לשטוף את "מטה הקסמים".
בשל המצב הבטחוני המקלט כרגע פתוח, אבל בבקשה אל תשלח אותם כרגע.|זהירות|
אני רוצה קודם לשים שלט בכניסה בלובי: "ברוכים הבאים לבית הבושת של סבא של כיפה אדומה".|חיוךרחב|
רגע, מה? באמת? 😅

שנעבור לפרטי? 😅

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני לא חושב שהם יודעים. כמה זמן מאסר? כמה זמן התיישנות? בכל מקרה, תודה. איידע אותה.
אני לא חושב שהיא צריכה לדאוג כל כך
כי כיום בעידן השופטים הרכרוכיים שלנו הם יקבלו מקסימום נזיפה.
אני לא חושב שהם עושים את זה בשום גינה ציבורית, לכל תעלול יש גבול 😅
לדעתי אין אדם בעולם (אפילו מלכת אנגליה) שלא עשה את זה לפחות פעם אחת בחייו בגינה ציבורית. :)

כאילו, אישית, מה שנראה לי שהם חושבים לעצמם, זה כאילו...שאם הם לא מפריעים לאף-אחד, ואם אף-אחד לא רואה אותם, ואם זה בתוך מבנה, שאינו נמצא בבעלות של אף אדם, אז אולי הם פשוט מקווים שזה בסדר, ואולי שזה חוקי איכשהו, אבל בהתחשב בתגובתך, ובתגובות נוספות, כנראה שבסוף זה באמת לא...לא לעניין. אני אדבר איתה. חבל. היא והבחור יתאכזבו |נחמה|
זה אולי עדיין לא בבעלות של אף אחד אבל זה בטח בבעלותו של הקבלן.
וכידוע הוא לא קבלן שפריץ עדיין. ;-)
הבחורה הודיעה לבחור חד משמעית שהיא לא תמשיך שם אם ייוודע לה בוודאות שזה לא חוקי, ות'כלס, אני מאמין שהבחור גם יבין אותה |נחמה|

😂

רגע, מה? באמת? 😅

שנעבור לפרטי? 😅
לפרטי? :)
רגע, אני רוצה להבין, אתה מתכוון ל...? ;-)

אבל אתה הרי יודע שאני מייצג שכבה של אנשים הטרוסקסוקאליים מוחלטים..נכון?
אבל...
אם היינו על אי בודד ולא הייתה בנמצא שם אף אישה...
הייתי כנראה מוכן "להתגמש" קצת ;-)
אבל רק אחרי שתיית גלון של יין אדום. |יין|
אחרי שאני שותה יין, אני יכול לעשות את זה גם עם הדודה של אמא של סבתא שלי.|חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני לא חושב שהיא צריכה לדאוג כל כך
כי כיום בעידן השופטים הרכרוכיים שלנו הם יקבלו מקסימום נזיפה.
זה עדיין קצת מדאיג לגלות שנעברה עבירה, גם אם הם יפסיקו תיכף ומיד ולא יעשו את זה שם יותר, אז כאילו, סתם תהיתי מתי נכנסת ההתיישנות. טוב, לא חשוב 🤷‍♂️
לדעתי אין אדם בעולם (אפילו מלכת אנגליה) שלא עשה את זה לפחות פעם אחת בחייו בגינה ציבורית. :)
אני לדוגמה אף-פעם לא עשיתי את זה בגינה ציבורית ואני גם לא מתכוון 🧐

אולי אני שמרני? מצד שני, הסיפורים של מה שכן עשיתי...וואי וואי וואי...😅
זה אולי עדיין לא בבעלות של אף אחד אבל זה בטח בבעלותו של הקבלן.
וכידוע הוא לא קבלן שפריץ עדיין. ;-)
על שלושה דברים עומד העולם! |חיוךרחב|

על החריץ! |חיוךרחב|

על השפיץ! |חיוךרחב|

ועל השפריץ! |חיוךרחב|

ככה אתה אוהב אותי! נכון סבא?! |חיוךרחב|

😂😂😂
לפרטי? :)
רגע, אני רוצה להבין, אתה מתכוון ל...? ;-)

אבל אתה הרי יודע שאני מייצג שכבה של אנשים הטרוסקסוקאליים מוחלטים..נכון?
אבל...
אם היינו על אי בודד ולא הייתה בנמצא שם אף אישה...
הייתי כנראה מוכן "להתגמש" קצת ;-)
אבל רק אחרי שתיית גלון של יין אדום. |יין|
אחרי שאני שותה יין, אני יכול לעשות את זה גם עם הדודה של אמא של סבתא שלי.|חיוךרחב|
אני לא הומו ולא דיברתי עליי ועליך. התכוונתי שנעבור לפרטי בשביל שתיתן לי את הכתובת שלך בתל-אביב בשביל שאני אעביר אותה אל הבחורה כדי שהיא והבחור יוכלו להשתמש במקלט.

קיצר, אני רואה שאתה לא רציני.

ידעתי שזה טוב מידי מכדי להיות אמיתי. ידעתי. זה לא שלא ידעתי. זה לא כאילו שאני טיפש או משהו, ובכל זאת השארתי לזה אחוז אחד בערך...

טוב, יאללה, הגיע הזמן שאני אכתוב לה ואבשר לה את הבשורות הקשות |פנים|😔|נחמה|

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זה עדיין קצת מדאיג לגלות שנעברה עבירה, גם אם הם יפסיקו תיכף ומיד ולא יעשו את זה שם יותר, אז כאילו, סתם תהיתי מתי נכנסת ההתיישנות. טוב, לא חשוב 🤷‍♂️

אני לדוגמה אף-פעם לא עשיתי את זה בגינה ציבורית ואני גם לא מתכוון 🧐
תראה, לא סתם זוגות עושים את זה בגינה ציבורית
יש בזה סוג של "תחת (תרתי) כיפת (תרתי) השמיים"

אולי אני שמרני? מצד שני, הסיפורים של מה שכן עשיתי...וואי וואי וואי...😅
אתה תהיה חייב יום אחד להתחיל לספר לי אותם. ;-)
על שלושה דברים עומד העולם! |חיוךרחב|

על החריץ! |חיוךרחב|

על השפיץ! |חיוךרחב|

ועל השפריץ! |חיוךרחב|

ככה אתה אוהב אותי! נכון סבא?! |חיוךרחב|
גוד בוי. |4U|
😂😂😂

אני לא הומו ולא דיברתי עליי ועליך. התכוונתי שנעבור לפרטי בשביל שתיתן לי את הכתובת שלך בתל-אביב בשביל שאני אעביר אותה אל הבחורה כדי שהיא והבחור יוכלו להשתמש במקלט.

השבח לאל, כבר חששתי שאתה זומם עלי משהו. |פנים||חיוךרחב|
ידעתי שזה טוב מידי מכדי להיות אמיתי. ידעתי. זה לא שלא ידעתי. זה לא כאילו שאני טיפש או משהו, ובכל זאת השארתי לזה אחוז אחד בערך...

טוב, יאללה, הגיע הזמן שאני אכתוב לה ואבשר לה את הבשורות הקשות |פנים|😔|נחמה|

דיברגנט חדש

Well-known member

תן לאחרים להחליט: |נחמה|

טמבל.png

1714377099104.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה תהיה חייב יום אחד להתחיל לספר לי אותם. ;-)
זה הכול באוטוביוגרפיות שלי. קריאה נעימה (לכשישוחררו כמובן).
חינכת אותי טוב סבא 😁

או שמא עליי להגיד "קלקלת אותי טוב"? 😂
השבח לאל, כבר חששתי שאתה זומם עלי משהו. |פנים||חיוךרחב|
אם הייתי כמו מה שאתה אומר, הייתי רוצה להאמין שהייתי מעדיף בחורים צעירים. אולי בני גילי. אולי פחות. לא בני 73/74. לא מספיק לך עשית ממני הומו, אתה רוצה גם לעשות ממני גרונטופיל? בסוף אני אגלה שאתה ולא אחר, אתה זה העומד מאחורי מפעל השמועות שקם מסביבי 😂

ואני חשבתי לתומי שאבות מפעל השמועות נגדי הם שלושת הקנאים הגדולים-מלאכת מחשבת, דיברגנט חדש ו-SupermanZW 😂
אז רגע...
מה ?
סתם הוא אמר ש AI27 אומר שהוא גאון?
אני אף-פעם לא אומר סתם כלום. אתה צריך להפסיק לתת כל-כך הרבה משקל לדבריהם של אנשים שמקנאים בי כל-כך חזק שהם פשוט נשרפים חיים בתוך האש של קנאתם כדוגמתו של הדיברגנט החדש.

תפנים-אני ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה. זה מי שאני, כן?

עוד תפנים-דיברגנט חדש, מן הצד השני, הוא אקדמאי חדש, האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתו להחזיק בתואר אקדמי, וגם זה כמובן, נו ברור, אלא מה? אך ורק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, זה לא שהוא באמת-באמת האיש הראשון בהיסטוריה של משפחתו שבאמת כשיר ללימודים אקדמיים, בוא לא נשלה את עצמנו, ושהוא גם אפריקאי, אתיופי ושחור (לא שיש לי בעיה עם הדברים האלו. אני רק אומר), כנראה גדל בעוני, בקושי, יצא לעבוד כבר בגיל הנעורים, וזה היה הכי לא מובן מאליו שהוא יעשה תואר.

זה מי שאני, זה מי שהוא, וזה רמת ההבדל בינינו.

לנוכח כל האמור לעיל, בצורה לחלוטין הגיונית ומובנת, דיברגנט חדש סובל מרגשי נחיתות באופן כללי, קל וחומר כאשר הוא נתקל באנשים שהם באמת מישהו ומשהו בעולם הזה ובחיים האלו, לדוגמה אני, מה שרק עושה לו עוד יותר טריגר מטורף ולוחץ לו על הכפתורים, ועל כן דיברגנט חדש, כמו כוכבית מצויה לפניו, פיתח כלפיי אובססיה חולנית המונעת מעצם קנאתו האדירה בי, כאשר הוא במיוחד תודלק ונדלק מהשרשורים הספציפיים שפתחתי על איך שכותבים עליי דוקטורט בעודי בן 25 ועל העבודה הגאונית ההיא שהגשתי באוניברסיטה, ומאז ועד היום, הוא פשוט רודף אותי מתוך קנאתו בי וממציא עליי שלל שקרים ובדיות מתוך קנאה וכאב, כמו לדוגמה שאני לא חכם, לא מוכשר, אין לי מעריצים וכדומה'.

בסה"כ, ובסופו של דבר, מאוד חשוב לדעת, להבין ולהפנים שפשוט מדובר בעוד אחד מאותם עלובי החיים שעליהם דיבר ויקטור הוגו. זה בן-אדם שמאוד כואב לו. זה בן-אדם שמאוד שורף לו. אין יותר מידי סיבות להתייחס ברצינות ולא לכל מה שהוא אומר צריך להקשיב.

ועכשיו אחרי שהבהרנו את כל זה, ניגש לעניין. האם סתם אמרתי ש-ai27 אומר שאני גאון? לא סתם אמרתי כזה דבר, מכיוון שלא זכור לי שאמרתי דבר כזה בכלל בשום שלב כלשהו.

מה שבאמת נאמר, למיטב זכרוני, זה שהוא מעריץ שלי, שזה כמובן נכון לחלוטין. מעריצים שונים שלי מעריצים אותי מסיבות שונות. אנשים שמעריצים אותי בגלל סיבות אחרות חוץ מאשר חוכמתי האדירה, איני רואה בכך שום בעיה וההערצה שלהם אותי היא אינה פחותה בעיניי.

בימי בית-הספר לדוגמה, הבנים העריצו אותי בגלל החוכמה האדירה, והבנות העריצו אותי בגלל שאני סקסי בטירוף. האם נראה לך שהערצת הבנות הוערכה על-ידי בשל כך פחות מאשר הערצת הבנים? כמובן שלא. לכל אחד יש זכות מלאה להעריץ אותי מסיבותיו שלו.

אז ai27 לא מעריץ אותי בגלל גאונותי, והוא אף לא חושב שהיא אמיתית. זה לא הופך אותו לפחות מעריץ שלי או למעריץ פחות טוב. אני לחלוטין בסדר עם זה, ואני לחלוטין מעריך אותו, על עצם כך שהוא מעריץ אותי הערצה קשה בגלל תכונותיי הטובות והיכולות הגבוהות שלי בתחומים אחרים.

אבל האם באמת ממש אי-פעם אמרתי ש-ai27 אומר וחושב שאני גאון? ספציפית גאון? אני באופן אישי לא זוכר, אבל גם אם היה דבר כזה, היה מדובר בטעות בתום לב, מכיוון שאמר עליי דברים טובים רבים על יכולותיי הגבוהות, וייתכן שפירשתי את זה כ"הוא חושב שאני גאון", והנה פתאום הוא בא ואומר "אני לא חושב שהוא גאון".

אוקיי, אם הוא אומר...

כלומר, אני לא יודע. קצת קשה ליישב את זה עם זה שהוא חושב שאני אהיה סנסציה כמנהל, שאני צריך להעביר הרצאות בטד (שאת זה גם סופרמן אמר לי) ושאני הסטיב ג'ובס הבא, אבל כאילו בסדר, אם הוא אומר, אנא עארף? 🤷‍♂️

1714405432633.png
1714405486132.png

הייתי מצרף גם תמונה שלישית, של זה שהוא כותב שאני סטיב ג'ובס הבא, אבל היא אבדה לי בין עשרות התמונות הרבות של כל עשרות מעריציי מעריצים אותי הערצה קשה ונמרצת 🤷‍♂️

בהתחשב בעצם העובדה הידועה, המוכרת והמוכחת שאני לעולם לא משקר, ושמבוססת בין היתר גם על עצם זה שגם כאשר אני אומר את הדברים שנשמעים הכי משוגעים שרק אפשר, כמו לדוגמה "חיסלתי את משה" ו"אני יכול לעשות אלפי אחוזים בבורסה בשנה", עדיין מסתבר שדיברתי אמת לפני מה שמסתבר ששיקרתי, אני מניח שאתה יכול לסמוך עליי? זה בסדר מצידך? :cool:

giphy.gif

וזה היה מה שקוראים אותו באנגלית "piece of cake" :cool:

אבל העיקר שדיברגנט לעולם לא לומד וממשיך לעשות לעצמו בושות. SupermanZW לשם ההשוואה, ממזמן הפסיק להתווכח איתי, כאשר ראה שהוא כל הזמן מפסיד.

תסלח לי אם יש שגיאות כתיב בשלושת המילים האלו באנגלית. אני לא יודע, לא טרחתי לבדוק, לא מעניין אותי, לא לחשוב וגם לא ממש אכפת לי, כי פשוט לא צריך להיות לי אכפת :cool:

כשאתה הגאון הרב-תחומי אדיר המימדים פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, כפי מה שמתעקשים לקרוא לי חלק ממעריציי, אתה לא צריך לדעת לאיית נכון בשפתך השנייה שבה אינך מרבה לכתוב או לקרוא כדי להוכיח כמה חכם אתה.

שאלות? בקשות?

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תן לאחרים להחליט: |נחמה|

טמבל.png

1714377099104.png
כל פעם שאני חושב שאני יודע כמה טיפש אתה, אתה רק מוכיח לי שאתה אפילו עוד יותר טיפש. ולחשוב שעוד באמת היה זמן שבאמת חשבתי שפרמהפרוסט הוא זה שלא בסדר על זה שהוא קורא לך מפגר עם תעודות. בסוף הנה אני מכיר אותך, ומסתבר שהוא צדק ובגדול.

איך אפשר לדחוף כל-כך הרבה טיפשות אנושית אל תוך כל-כך מעט מילים ותמונות? ראשי מסתחרר מכמויות הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת, כפי שהיא מתבטאת במקרה שלך בכלל, ובתגובה הזאת, בפרט. אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.

קודם כל, מה זאת אומרת "תן לאחרים להחליט"? מה הופך אחרים לכשירים להחליט כמה חכם אני יותר ממני? הם מכירים אותי יותר טוב ממה שאני מכיר את עצמי? מה זאת השטות הזאת? לכן אני המתאים ביותר להודיע כמה חכם אני, והאמת היא, שאני גאון עצום מימדים. תודה רבה לך. זה דבר ראשון.

דבר שני-שוב פעם, אבל הפעם מנקודת מבט אחרת, מה זאת אומרת "תן לאחרים להחליט"? אתה יודע כמה אנשים הם טיפשים? האם מעולם לא שמעת על הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת ושעליה דיבר אלברט איינשטיין?

1697025914952.png

ועם כאלו רמות של טיפשות, יש לך מושג עד כמה אפסי הוא ערך דעותיהם של האנשים? בשלושת הפעמים האחרונות שהאנשים זכו להחליט, הקומוניזם התפשט מסביב לעולם, אדולף היטלר נבחר לראשות ממשלת גרמניה, ואתה התקבלת ללימודים גבוהים והרחקת עד לכדי משרת מרצה וחוקר.

אולי שלושת הדוגמאות האלו יתנו לך מושג לא רע באשר לשווי ולערך של דעותיהם של האנשים. האם עכשיו אתה מבין למה אפלטון היה נגד דמוקרטיה? למה וינסטון צ'רצ'יל אמר שהטיעון הטוב ביותר נגד הדמוקרטיה הוא שיחה בת חמש דקות עם המצביע הממוצע? למה דעותיהם של האנשים אינן שוות דבר?

אבל אני הרי לא מופתע. אתה לא באמת כשיר להשכלה הגבוהה שאתה מחזיק בה ואתה התקבלת רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה, ועל כן אתה לא באמת נבדל מן האספסוף, אלא נמנה עליהם, פשוט עם הסוואה (לא מוצלחת במיוחד) של כאילו אתה איזשהו משהו יותר, למרות שעובדה מוכחת שלא, ולכן אתה טיפש בדיוק כמוהם, ולכן יש לך בדיוק אפס מושג על אפסיות השווי והערך של דעותיהם של האנשים.

לכן אתה מעריך כל-כך את דעותיהם, כאילו שדעותיהם לא-לא שוות שום דבר. כי בהיותך אחד מהאנשים הרגילים, אתה טיפש כמוהם, ולכן לא מבין את טיפשותך וטיפשותם. מה שנקרא "הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו".

דבר שלישי-בנוגע לתמונה עם ai27, היא רק חלק מסוים מתוך השרשור ההוא. אתה הבאת רק אותה ולא במקרה. זה כדי להסתיר את כל תמונות ההערצה שצירפתי בשרשור ההוא, וזאת כחלק מחוסר ההגינות שלך, הנובעת מהכאב של קנאתך בי והצורך להוכיח את הנקודה הכוזבת והשקרית שלך גם על חשבון יושרה. הנה שאר הדברים שהופיעו שם:

1714407531809.png

אפס מאופס היית ואפס מאופס תישאר :)

הקנאה העזה שלך בי הורגת אותך, חורכת אותך, שורפת אותך בעודך בחיים ומכאיבה לך בכל גיד ונים של הגוף שלך :)

דיברגנט חדש :)

טיפש (מאוד), קנאי (מאוד), ולא ישר.

לא ציפיתי אחרת. בן-אדם ברמה נמוכה לא הופך לבן-אדם ברמה גבוהה, בוודאי שלא בזכות השכלה גבוהה שהוא מעולם לא היה כשיר לה, עץ עקום לא מתיישר וזפת לא נעשה חלב.

דבר רביעי-רק תקלוט כמה שאתה טיפש. בשביל להוכיח שאני לא כזה חכם ולא כזה וואו, הבאת תמונות של שני אנשים, אחד ממוצע מבחינה שכלית ואחד מפגר, כמוך, טוענים שאני אינני חכם.

מה שלא ידעת ולא הבנת, זה שהתמונה הראשונה שהבאת היא של מישהו שמלבד עצם היותו ממוצע בשכלו בלבד, ואז מה הוא כבר מבין או אמור להבין בנוגע למה זה בן-אדם חכם, והנה הנקודה השנייה שהעלינו-הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת, ועל כן אפסיות שוויה, ערכה וחשיבותה של הדעה האנושית הממוצעת של האדם הממוצע, מדובר באדם שגם אם הוא לא חושב שאני חכם, הוא בכל מקרה מעריץ שלי, וזאת מסיבות אחרות של דברים חיוביים רבים אחרים שהוא חושב ואומר עליי. ניסית להוריד מערכי על-ידי הבאת דעתו של אחר, וצוטטת את אחד המעריצים. אידיוט 😂

1714408195537.png
1714408210388.png

מתוך צניעותי הרבה מאוד, אסתפק בשני תמונות אלו, למרות שיש לי עוד תמונות של ai27, כאחד מהמעריצים, מעריץ אותי הערצה קשה ביותר, כולל אחת שאני דווקא לא מוצא כרגע, שבה הוא כותב שאני סטיב ג'ובס הבא.

לא מובן לי איך אפשר לחשוב עליי ולהגיד עליי את כל הדברים האלו מבלי לחשוב שאני גאון. יכול להיות שהבן-אדם בתסביכים וסרטים עם עצמו, כמו SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני. או אולי חושב שאני גאון בסתר, גם כן כמו SupermanZW, בעל שם המשתמש האירוני.

בנוגע לתמונה השנייה שצירפתי, זה כבר שיא הצחוקים 😂

התמונה השנייה היא תמונה של סופרמן אומר שאני לא גאון. מה שלא ידעת מרוב שאתה בן-אדם טיפש, ולכן למרות שזה נאמר והוסבר לך פעמים רבות זה נכנס לך מאוזן אחת ויוצא לך מהשנייה, זה שסופרמן הוא קצת כמוך. הוא אדם קטן, קנאי, מסכן, זועף ולא מאושר מחייו.. זה בן-אדם חולה בנפשו ולא מאושר מחייו שאוכל תסביכים וסרטים עם עצמו. לכן, למעשה, וכפי מה שהוסבר לך מספר משמעותי של פעמים, הוא רק מעמיד פנים כלפי חוץ שהוא חושב עליי דברים לא טובים, כמו לדוגמה שאני לא גאון, מתוך קנאה וכאב, כאשר בהודעות הפרטיות הוא חושב שאני גאון ברמות מטורפות, כותב לי ללמדו כיצד עושים אלפי אחוזים ומעביר מיליונים שלו ושל אחרים על-פי הנחיותיי ממקום למקום.

ai27 מצדו, אולי-אולי, כפי מה שהוא אומר, חושב שאני לא גאון, וגם זה לא ממש ברור לי איך זה מסתדר עם זה שהוא חושב שאני כל-כך חכם שאני אהיה סנסציה כמנהל, שאני צריך להעביר הרצאות בטד ושאני סטיב ג'ובס הבא אבל בסדר, נגיד. SupermanZW בוודאות של מאה אחוז לא מאמין למילים של עצמו אלא משקר ביודיעין כלפי חוץ מתוך קנאה וכאב, בעודו לא סתם מעריץ אותי מאחורי הקלעים, אלא האמ-אמא של המעריץ אותי, והוא אינו נמנה על המעריצים הרגילים, אלא הוא נמנה על הסוגדים ממש, שבין היתר, וכמו במקרה שלו, מבקשים ממני ללמד אותם כיצד עושים אלפי אחוזים בבורסות ומעבירים מיליונים ממקום למקום בתוך ואל מחוץ לשוק ההון על פי הנחיותיי:

(אם לא הייתי מכבד את זה שהוא לא גברי, ואת זה שהוא שרמוטה, ואת זה שהוא אדם חסר כבוד, ואת זה שהוא קנאי, ואת זה שהוא זועף ואת זה שהוא מסכן וכל שאר תכונותיו השליליות, הייתי מוציא אותו מארון ההערצה והסגידה שלו אותי ומצרף פה תמונה שלו מההודעות הפרטיות מבקש ממני ללמד אותו איך עושים אלפי אחוזים ומעביר מיליונים ממקום למקום על פי הנחיותיי אבל רק בגלל שאני כזה תותח ומלך אני לא אעשה את זה).

שרוצים לבנות עבורי פירמידות:

1714408945620.png

שחושבים שאני אלוהים בכבודו ובעצמו:

1714408966410.png

דבר חמישי ואחרון-כאמור בנקודה השנייה, אנשים הם טיפשים, ודעותיהם לא שוות שום דבר, אבל אני מניח שאם אתה כל-כך טיפש, שאתה כל-כך מעריך דעות של אנשים למרות שאנשים הם טיפשים (לדוגמה כמוך, שאתה בן-אדם טיפש משהו פחד), ואתה כל-כך מתעקש שאני אתן לאחרים להחליט, אז כרצונך (והדעות שאצרף כעת הן לא רק רבות יותר מהדעות השליליות שאתה צירפת, שהן שניהן של מעריצים שלי, כן? האחד מעריץ אותי על דברים אחרים גם אם לא על השכל [שוב פעם, לא ממש מובן לי איך זה מסתדר עם זה שהוא חושב שאני צריך להיות מנהל ולהעביר הרצאות ואני סטיב ג'ובס הבא אבל בסדר, נגיד] והשני פשוט נטו משקר בנוגע למהי דעתו ולא סתם מעריץ אותי כמו הראשון אלא סוגד אותי כאלוהים, אלא יותר מאשר מה שהן רבות יותר, הן גם יותר נחשבות, כי הרבה יותר קשה לפרגן מאשר לא לפרגן, והאנשים האלו גם באמת ראו המון הישגים שלי בעיניים שלהם, אז הם באמת יודעים על מה הם מדברים, כן?). הנה, בבקשה, תקרא ותבכה, מאור פז הבלתי מנוצח מנצח פעם נוספת, נעמיד פני מופתעים 😂

הנה:

1714409544659.jpeg
1714409557379.jpeg
1714409577871.jpeg
1714409630429.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דבר חמישי ואחרון-כאמור בנקודה השנייה, אנשים הם טיפשים, ודעותיהם לא שוות שום דבר, אבל אני מניח שאם אתה כל-כך טיפש, שאתה כל-כך מעריך דעות של אנשים למרות שאנשים הם טיפשים (לדוגמה כמוך, שאתה בן-אדם טיפש משהו פחד), ואתה כל-כך מתעקש שאני אתן לאחרים להחליט, אז כרצונך (והדעות שאצרף כעת הן לא רק רבות יותר מהדעות השליליות שאתה צירפת, שהן שניהן של מעריצים שלי, כן? האחד מעריץ אותי על דברים אחרים גם אם לא על השכל [שוב פעם, לא ממש מובן לי איך זה מסתדר עם זה שהוא חושב שאני צריך להיות מנהל ולהעביר הרצאות ואני סטיב ג'ובס הבא אבל בסדר, נגיד] והשני פשוט נטו משקר בנוגע למהי דעתו ולא סתם מעריץ אותי כמו הראשון אלא סוגד אותי כאלוהים, אלא יותר מאשר מה שהן רבות יותר, הן גם יותר נחשבות, כי הרבה יותר קשה לפרגן מאשר לא לפרגן, והאנשים האלו גם באמת ראו המון הישגים שלי בעיניים שלהם, אז הם באמת יודעים על מה הם מדברים, כן?). הנה, בבקשה, תקרא ותבכה, מאור פז הבלתי מנוצח מנצח פעם נוספת, נעמיד פני מופתעים 😂

הנה:

צפה בקובץ המצורף 102638
צפה בקובץ המצורף 102639
צפה בקובץ המצורף 102640
צפה בקובץ המצורף 102641
המשך, מכיוון שאפשר לצרף רק עד עשר תמונות בתגובה:

1714409826396.jpeg
1714409864291.jpeg
1714409881925.jpeg

ובגלל שכל-כך שורף לך דיברגנט, אז בוא נשרוף אותך עוד קצת ונצרף גם את הכיתוב מספר המחזור של סוף י"ב. הרי אמרת שצריך לתת לאחרים להחליט, והדעות של מי צריכות יותר להיחשב מאשר הדעות של אלו שהיו איתי בכיתה במשך שנים? מה גם, שאם אני צריך לתת לאחרים להחליט, אז כמה שיותר דעות של כמה שיותר אחרים, הרי שזה משובח! לא?:

1714410032253.jpeg

ואם כל-כך כואב לך ואתה כל-כך מקנא בי, בצורה כל-כך עלובה ומכוערת ופתאטית, שאתה ממש צריך ללכת ולחפש תמונות של אנשים אומרים עליי דברים לא טובים בשביל לצרף אותן כאן, כי עד כדי כך אתה נשרף מהקנאה שלך בי, עד כדי כך אתה פצוע מהעליונות שלי עליך, אז בוא נפצע אותך עוד קצת ונצרף גם שני תמונות חדשות לחלוטין של עדויות לחוכמתי מפי אחרים, לא בתפוז, אלא שוב פעם מתלמידי כיתתי בזמנו.

כשהייתי בכיתה י"א, המחנכת נתנה משימה, ונתנה לכל הכיתה עשרים דפים עם עשרים שמות תלמידי הכיתה, שם אחד לדף, וכל דף עבר תלמיד-תלמיד, והמשימה הייתה לכתוב מה אתם חושבים על אותו התלמיד.

על כל דף כתבו משני הצדדים. הנה שני תמונות הדף שלי מאותה משימה, משני צידיו:

1714410359280.jpeg

רק על צד אחד של הדף-"חכם", "מאוד חכם" ו"ילד חכם", משלושה תלמידים שונים בכיתתי.

ועכשיו הצד השני:

1714410441814.jpeg

"חכם", "מאור אתה...חכם ו...חכם" ו"ילד חכם מאוד", מעוד שלוש תלמידים. שלא לדבר על זאת שכתבה לי "סקסי שכמותך" אבל בסדר, לא בסקסיות שלי עסקינן בשני הודעות אלו :)

זהו. סיימתי. אתה בטח כל-כך שרוף ופצוע עכשיו, אבל אין מה לעשות ככה זה. זה מה שאתה מקבל כשאתה אומר לי שאני לא חכם, שאני צריך לתת לאחרים להחליט, ומצרף שני תמונות של שני אנשים (שעוד נמנים על המעריצים, שזה הכי מצחיק 😂) אומרים שאני לא חכם.

אמרת לתת לאחרים להחליט? הנה. נתתי. ונראה שהוחלט שאני גאון ברמות מטורפות.

כמעט שלא עניתי לך, אתה יודע? אמרתי לעצמי "לללעעע...עזוב. זה קל מידי :)"

אבל ממזמן הגיע הזמן להעמידך במקומך אחת ולתמיד באשר לטענות המגוחכות שהגאון אדיר המימדים מאור פז, שרק העדויות על חוכמתו נמנות בעשרות, עוד מלפני שאנחנו מגיעים אל הראיות הפורנזיות-הפיזיות-הממשיות.

שזה דבר שכמו סופרמן, מאוד סביר להניח שאתה בעצמך לא מאמין בו, אלא אומר אותו שוב ושוב מתוך קנאה אדירה.

זהו. סיימנו.

איך אמר המתנקש משובר שורות כשהוא עמד מעל האנק עם האקדח?

"מי פאסי"? קל מידי, בספרדית?

אז מי פאסי.

זה היה לי קל מידי.

בפעם הבאה, תאתגר אותי.

למרות שבמחשבה שנייה, אתה לא באמת יכול, כי אילו היית יכול, כבר היית עושה את זה, במקום רק להפסיד לי בלי סוף, ויכוח אחרי ויכוח, דיון אחרי דיון.

אולי תלמד מ-SupermanZW, תכיר בעצם העובדה שאני חכם מידי, שאני בלתי מנוצח, ותנוס מכל ויכוח ודיון איתי כל עוד נפשך בך, וזאת מתוך הצורך הפרקטי להכיר בסופו של דבר בעצם העובדה המוכחת שאני בלתי מנצוח? שאני חכם מידי מכדי לנצח אותי?

אתה יודע...בסוף גם זה רעיון :)

מה גם, שכאמור, אתה לא מאתגר אותי בשיט.

אני מפריך את כל מה שאתה אומר תכף ומיד וללא כל מאמץ.

לכן כמעט שלא טרחתי בכלל.

מי פאסי.

hqdefault.jpg

ניצחתי. אני תמיד מנצח.

.the king is out

אתה יכול להתחיל להשתחוות.

578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
images.jpg
1709168725772.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
המשך, מכיוון שאפשר לצרף רק עד עשר תמונות בתגובה:

צפה בקובץ המצורף 102642
צפה בקובץ המצורף 102643
צפה בקובץ המצורף 102644

ובגלל שכל-כך שורף לך דיברגנט, אז בוא נשרוף אותך עוד קצת ונצרף גם את הכיתוב מספר המחזור של סוף י"ב. הרי אמרת שצריך לתת לאחרים להחליט, והדעות של מי צריכות יותר להיחשב מאשר הדעות של אלו שהיו איתי בכיתה במשך שנים? מה גם, שאם אני צריך לתת לאחרים להחליט, אז כמה שיותר דעות של כמה שיותר אחרים, הרי שזה משובח! לא?:

צפה בקובץ המצורף 102645

ואם כל-כך כואב לך ואתה כל-כך מקנא בי, בצורה כל-כך עלובה ומכוערת ופתאטית, שאתה ממש צריך ללכת ולחפש תמונות של אנשים אומרים עליי דברים לא טובים בשביל לצרף אותן כאן, כי עד כדי כך אתה נשרף מהקנאה שלך בי, עד כדי כך אתה פצוע מהעליונות שלי עליך, אז בוא נפצע אותך עוד קצת ונצרף גם שני תמונות חדשות לחלוטין של עדויות לחוכמתי מפי אחרים, לא בתפוז, אלא שוב פעם מתלמידי כיתתי בזמנו.

כשהייתי בכיתה י"א, המחנכת נתנה משימה, ונתנה לכל הכיתה עשרים דפים עם עשרים שמות תלמידי הכיתה, שם אחד לדף, וכל דף עבר תלמיד-תלמיד, והמשימה הייתה לכתוב מה אתם חושבים על אותו התלמיד.

על כל דף כתבו משני הצדדים. הנה שני תמונות הדף שלי מאותה משימה, משני צידיו:

צפה בקובץ המצורף 102647

רק על צד אחד של הדף-"חכם", "מאוד חכם" ו"ילד חכם", משלושה תלמידים שונים בכיתתי.

ועכשיו הצד השני:

צפה בקובץ המצורף 102648

"חכם", "מאור אתה...חכם ו...חכם" ו"ילד חכם מאוד", מעוד שלוש תלמידים. שלא לדבר על זאת שכתבה לי "סקסי שכמותך" אבל בסדר, לא בסקסיות שלי עסקינן בשני הודעות אלו :)

זהו. סיימתי. אתה בטח כל-כך שרוף ופצוע עכשיו, אבל אין מה לעשות ככה זה. זה מה שאתה מקבל כשאתה אומר לי שאני לא חכם, שאני צריך לתת לאחרים להחליט, ומצרף שני תמונות של שני אנשים (שעוד נמנים על המעריצים, שזה הכי מצחיק 😂) אומרים שאני לא חכם.

אמרת לתת לאחרים להחליט? הנה. נתתי. ונראה שהוחלט שאני גאון ברמות מטורפות.

כמעט שלא עניתי לך, אתה יודע? אמרתי לעצמי "לללעעע...עזוב. זה קל מידי :)"

אבל ממזמן הגיע הזמן להעמידך במקומך אחת ולתמיד באשר לטענות המגוחכות שהגאון אדיר המימדים מאור פז, שרק העדויות על חוכמתו נמנות בעשרות, עוד מלפני שאנחנו מגיעים אל הראיות הפורנזיות-הפיזיות-הממשיות.

שזה דבר שכמו סופרמן, מאוד סביר להניח שאתה בעצמך לא מאמין בו, אלא אומר אותו שוב ושוב מתוך קנאה אדירה.

זהו. סיימנו.

איך אמר המתנקש משובר שורות כשהוא עמד מעל האנק עם האקדח?

"מי פאסי"? קל מידי, בספרדית?

אז מי פאסי.

זה היה לי קל מידי.

בפעם הבאה, תאתגר אותי.

למרות שבמחשבה שנייה, אתה לא באמת יכול, כי אילו היית יכול, כבר היית עושה את זה, במקום רק להפסיד לי בלי סוף, ויכוח אחרי ויכוח, דיון אחרי דיון.

אולי תלמד מ-SupermanZW, תכיר בעצם העובדה שאני חכם מידי, שאני בלתי מנוצח, ותנוס מכל ויכוח ודיון איתי כל עוד נפשך בך, וזאת מתוך הצורך הפרקטי להכיר בסופו של דבר בעצם העובדה המוכחת שאני בלתי מנצוח? שאני חכם מידי מכדי לנצח אותי?

אתה יודע...בסוף גם זה רעיון :)

מה גם, שכאמור, אתה לא מאתגר אותי בשיט.

אני מפריך את כל מה שאתה אומר תכף ומיד וללא כל מאמץ.

לכן כמעט שלא טרחתי בכלל.

מי פאסי.

צפה בקובץ המצורף 102649

ניצחתי. אני תמיד מנצח.

.the king is out

אתה יכול להתחיל להשתחוות.

צפה בקובץ המצורף 102650
צפה בקובץ המצורף 102651
צפה בקובץ המצורף 102653
המשך, כי אמור, אפשר לצרף רק עשר תמונות להודעה, אבל לא צירפתי מספיק תמונות שמחה לאיד, ותמונות מלכים כייצוג שלי עצמי, כי גם אני מלך, ביחס לניצחון האדיר והטוטאלי:

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg
2Ce1.gif
800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
giphy.gif

למעלה