סקר מספר 2

michelle2113

New member
וההמשך שלי...

אני בת 20 וכמה חודשים והוא בן 19 וכמה חודשים. למדנו באותה הכיתה, אני עליתי מוקדם מדי והוא מאוחר מדי, כי שנינו נולדנו לפני כניסת השנה האזרחית, ואז יוצא שאו שאני גדולה לבני לגילי או שהוא קטן לבני גילו. ואני סוג של פדופילית. נו מילא. בכיתה י"א טסנו יחד עם משלחת לגרמניה, ושם בעצם "גילינו" אחד את השנייה, והפכנו סתם למכרים. אחרי שחזרנו למציאות בארץ, הוא נתקל בי מדי פעם (כי היינו באותה הכיתה אחרי הכל) וכל פעם מחדש הוא היה מעיף לי איזה כאפה או משהו כזה.. סוג של תשומת לב... בהמשך, הוא דיבר עם ידידה משותפת ש"שידכה" אותנו. מאז אנחנו יחד, און אנד אוף. עכשיו מאוד און. וטפו טפו טפו.

לוסין

New member
שנה ו11 ויום:)

אתמול חגגנו ב"מרקיה" בירושלים. אחלה של מקום:) הכרנו דרך חברה משותפת (שהיום כבר לא). ניסתה במשך כמה חודשים לשדך - אני סירבתי לשידוכים (מה לשישיסטית צעירה ושמיניסט שאוטוטו מתגייס?), הסכמתי לקבל אייסיקיו ומשם התגלגל הלאה. :)

osnnat

New member
הסקרים

שלך ממש חביבים :) אני בת 18 הוא בן 19.5 יש לנו סיפור אהבה ארוך עוד מימי חטיבת הביניים שהתממש רק לפני חצי שנה (זתומרת, יחד כבר חצי שנה) איזה כייף זה? אה? :)

osnnat

New member
והטוויסט:

הוא אח של החברה הכי טובה שלי מהחטיבה .. טלנובלה!

פיונה3

New member
אני אני אני :) !

חודשיים ביחד .. אני 16 בקרוב .. הוא 19 .. הכרנו דרך חבר משותף :)

MirkuSH

New member
נמנמנמנמנמ

אנחנו 10 חודשים ביחד.. אני עוד 5 חודשים חוגגת 18 והוא במאי יהיה בן 23 הכרנו ...בצ'אט של תפוז! :)

McBlack

New member
כיף לראות שעוד זוגות פה הכירו בתפוז

אתר מאחד לבבות ממש

McBlack

New member
../images/Emo2.gifגם אתם?

החייל ואני נעשינו קודם הידידים הכי טובים ומשם זה התקדם... כמו אצלכם

devilz

New member
נמנמ אין על תפוז..

אבל לא בגלל זה
אנחנו יותר חייבים את זה ל... נמנמ... צ'אט.... נמנמנמ נענע... והמסנג'ר... אז נמנמ
אבל בעיקרון אין על תפוז

devilz

New member
אני לא אגלה להם אם את לא תגלי להם

וחוץ מזה
כבר אמרתי שאין על תפוז? לכל אחד יש מעידות קטנות
ולהגנתי
אני לא רציתי להיות שם.. גררו אותי

McBlack

New member
../images/Emo6.gifהבלוגים שם טובים יותר

רק חבל ש-85% מהם זה צואת פרות שעוכלה ע"י ברווזים