עדכונים וקורסים של העבודה-לאהוב את מה שיש

עדכונים וקורסים של העבודה-לאהוב את מה שיש../images/Emo23.gif

יקירים ויקירות
רציתי לומר על גבי הפורום תודה לכל מי שבחר ליצור בביתו את מפגשי המתנה של היכרות עם 'העבודה' זכיתי - זכינו לפגוש בזמן קצר מאוד למעלה ממאה איש מקסימים שבאו להשתתף וזו היתה זכות שלי להנחות ולחלוק באהבה את תרגול 'העבודה' ולהעבירה הלאה אז שוב תודה רבה! למי מכם שמעוניין יש 2 מועדי קורסים קרובים שאני מנחה ונותרו בהם מקומות ספורים בלבד קורסים מעמיקים ויחודיים של אהבה ולימוד אמיתי של 'העבודה' והחופש להיות פרטים באתר שלי - ראו למטה לינק מיקום הקורסים הקרובים: חולון - יום ג' 18/12/07 בערב כפר סבא- יום ה' 7/2/08 בערב (הקורס בכפר סבא נולד בעקבות פניה וארגון של קבוצת אנשים מקסימה- ולכן אם ברצונכם בקורס באיזור מגוריכם אנא צרו עימי קשר ) כמו כן החלטתי בקרוב ליצור מרחב של "שיחת ועידה" ללא תשלום- פעם בחודש- שבו נוכל להפגש גם טלפונית ולתרגל את 'העבודה' כקבוצה. אני עוד לומדת את העניין מבחינה טכנית ופרטים יגיעו בקרוב, אם יש לכם הצעות או המלצות אשמח מאוד לשמוע. אני גם מזמינה אתכם להצטרף אליי לפרויקט שאני קוראת לו " 'העבודה' בישראל מצפון לדרום' " שמטרתו להביא את האור של תרגול 'העבודה' והבנת החיים בדרך של אהבה וחופש אמיתי להיות. אתם מוזמנים להציע רעיונות ותמיכה בכל דרך שאתם בוחרים -ואשמח לשמוע מכם. חיבוק ואהבה לכולכם טל

למעלה