עדכונים עדכונים עדכונים

uroren

New member
עדכונים עדכונים עדכונים ../images/Emo13.gif

בשעה טובה ומוצלחת אני שמחה לבשר על מספר דברים:
הפורום שנפתח- איזה יופי, ביום הראשון של 2008, מתחיל להתגלגל ולקבל צורה ומגוון. הוספתי דברים לטאגליינס, לקישורים, יש סקר חדש (תצביעו עליו
) ועוד ועוד
אז תחקרו לעומק את דפי הפורום!
העובדה שהתפתחנו מקומונה לפורום לא אמורה לשנות הרבה חוץ מכמה הטבות שקומונה לא זוכה להן. חשיפה רחבה יותר, השפעה גדולה יותר ומעמד טוב יותר בסטטוסים של קהילות תפוז. לשם הכבוד שלו זכינו בואו נתפוס את עצמנו ונשקיע חתיכת מאמץ להקים את הפורום על הרגליים! תיכנסו כל יום, תתעדכנו, תציעו הצעות ואפילו תפרסמו מאמרים! אם תפרסמו מאמר מעניין שקשור למיקה אני אוסיף אותו לרשימת המאמרים- שכל גולש שיכנס יוכל לקרוא בנוחות
פינות, הן דבר מעולה כדי להחיות פורום חדש. כל מי שהיה אחראי על פינה כלשהי, סיכום שבועי (כרמית) או עדכונים ממצעדים (נטלי- בואי נעשה מזה פינה ולא הודעות מפוזרות סבבה?
) יכול ואף צריך להמשיך את פעילותו גם כאן! אם יש לכם רעיון לפינה חדשה- אתם יכולים להציע אותו. רעיונות חדשים תמיד מתקבלים בברכה
כי מי שרוצה להעיר, להאיר, להציע, לייעץ, להתלונן, לספר או סתם לברך יכול לשלוח מסר- אני נכנסת כל יום לבדוק
המשך שבוע מעולה שיהיה לנו, ושנת אזרחית טובה
(עוד לא מאוחר מדי להגיד את זה נכון?
) דמבו ^^

XRockXIsXPunkX

New member
אני חושבת שצריך לעשות עוד פינות

הרי אנחנו השתדרגנו מקומונה לפורום,צריך לחגוג את זה איכשהו

uroren

New member
בבקשה- רק תציעו..

נחלק לאחראי פינות ונריץ אותן. יש לך רעיונות?
דמבו ^^

קארין 555

New member
אה אני חושבת גם

שכדאי לעשות דיבוב תמונות זה ממהננה XD ובקשר למה שאמרת גניבת זכויות יוצרים ? מה הכוונה ? אסור לפרש שירים ואת המשמעות שלהם ? למממההה ?

lollipop161

New member
כן, אני בעד דיבוב תמונות

וגם בעד תחרות החוליה החלשה של תמונות- כמו שעכשיו זה עם שירים =]]

uroren

New member
כן זאת הייתה התוכנית- אחרי השירים או תמונות,

או סרטונים מיוטיוב שהכינו מעריצים
אני שמחה לראות את הרוח היצירתית בכם חבר'ס
דמבו ^^

XRockXIsXPunkX

New member
אני יכולה להעלות סירטונים של מיקה

של כול מיני דברים:ראיונות,דברים שמעריצים עשו אני יודעת...P:

uroren

New member
שוב, אני אבדוק את עניין זכויות היוצרים, ואז..

כולנו נהיה יותר חכמים
סליחה שאני כרגע לא משתפת פעולה פשוט רצוי שנתנהג יפה בפורום אם אנחנו רוצים שיתנו לנו להפעיל אותו. דמבו ^^

../images/Emo121.gifעד כמה שידוע לי,

קישורים ליוטוב זה בסדר
לפחות ככה זה בפורום MCR, שזה אחד הפורומים הפעילים בתפוז, וזה.

uroren

New member
אוה, טוב לדעת ~חיוך נבוך~

אני מצטערת, אני פשוט כ"כ התאמצתי כדי שיפתח הפורום- אני מפחדת לפשל ולהרוס את זה עכשיו
תודה רבה על העזרה
דמבו ^^

../images/Emo121.gifזה בסדר,

אני לגמרילגמרי מבינה. D: ובכל זאת כדאי שתבררי ליתר ביטחון... אני גם רוצה שהפורום יצליח.

קארין 555

New member
אני חושבת כמוך וגם חייב חייב חייב חייבבבבבבבב

פינת תירגום שירים , זה לא בעיה לתרגם סתם שירים אבל מדובר פה בשירים של מיקה עם מסר כפפוווולל, ולא תמיד אני מבינה את מה שהוא אומר , אז פלייייז help me מי לווקח אחריות? אני יודעת שהלן רצתה

uroren

New member
אוקיי, אבל אני אבדוק קודם אם מותר..

ועד איזה רמה. אני חושבת שכל השיר בפורום זה הפרת זכויות יוצרים אבל בפורום Fall Out Boy הם תרגמו אז אני אברר עם ההנהלה ואחזור עם תשובה. אבל זאת הגישה! קדימה עוד רעיונות
דמבו ^^

../images/Emo121.gifלדעתי,

מותר לתרגם ולפרסם את התרגום בפורום, אבל לא לשים מילים שלמות של הליריקה בשפת המקור, אלא לשים קישור. שוב, זה לפי מה שידוע לי לפי פורום MCR, יכול להיות שאני טועה.

uroren

New member
בטח. רק תנסי לעשות אותה באופן מסודר..

ככה כל שלושה ימים תרכזי את כל העדכונים החמים לגבי מיקה. הבלעדיות תהיה שלך- וכל הודעה בנושא הזה תשורשר אוטומטית לשרשור הכי מעודכן שתפתחי. סבבה? ^^ דמבו ^^

למעלה