עוד לא חברים שלנו בפייסבוק וטוויטר?

heart1soul

New member
מה?! אבל זה בכלל לא הקול של אדם

חוץ מזה אדם אמר שהשירים שלו בעיקר מקפיצים כאלה שכיף לרקוד איתם וזה ממש לא כזה.. ממש מוזר!!!

heart1soul

New member
כן אבל לא נראה לי לסינגל שלו הוא היה בוחר

בלדה משעממת שכזאת:/ אדם חכם.. אל תדאגו!!

nini18

New member
אבל איך זה יכול להיות?? משהו מוזר לי

מאט רושם שהם בקנדה. קריס רושם שהוא מקליט היום. ואדם בצילומים. הכל קורה בקנדה???? או שהם לא המשיכו עם הטור (היום יש להם יום חופש) והם יגיעו מחר?

InbarKiii

New member
כן גמלי זה נשמע מוזר

אבל אולי אדם וקריס עדיין בארצות הברית?[או שקריס יכול להקליט בכל מקום..] והם יגיעו אחר כך או משהו.. אני חושבת שההופעה היא כן היום אז לא יודעת..אבל הצילומים האלה בטוח קורים היום..

nini18

New member
היום יש להם יום חופש.

וכן זה מה שרשמתי שאדם וקריס לא הגיעו איתם ויבואו מחר. קריס לא יכול להקליט בכל מקום, כי הוא צריך אולפן הקלטות (שזה לא בעיה) ואת הצוות שהוא עובד איתו על הדיסק (שזה כן בעיה).

InbarKiii

New member
אה אוקיי, אז התבלבלתי

פשוט אחת הבנות מקנדה רשמה שהיא הולכת או תלך לראות אותם היום אז חשבתי שיש גם הופעה..

t r e c o o l

New member
ואווו! נראה מדהים!

אני מנסה לדמיין שם את אדם.. אבל קראתי כאן שהא ישים איפור מיוחד, לא יודעת איך זה בדיוק ישתלב.

nini18

New member
במסיבת טויטר הוא אמר שלא. מישהי שאלה אותו על

זה והוא ענה שפעם ראשונה שהוא שומע על זה. חחח רומרס אר היליריוס כדברי המשורר, אדם.

מישמיש56

New member
אתר צילומים

אוי אלוהים איזה מקום מדהים...כל כך מתלבש לי עם האופי של אדם....חלום

heart1soul

New member
מסתבר שגם דרייק בצילומים בטירה עם אדם!!

JasenKaplan @MicahJesse secret. Ill text u! Its so sick here though. Omg and adam is with his boyfriend me= broken heart! LoL8 minutes ago from UberTwitter in reply to MicahJesse אווווווו:)

InbarKiii

New member
*5..4..3..2..עד שמייקל מתחיל להתבכיין*

[שהמסיבות טיווטר שלו, לא בחדשות
]

למעלה