עזרה :/

עזרה :/

היי, ביצעתי הזמנה ( ראשונה שלי ) מהאתר כאמור , קיבלתי מייל שהרכישה אכן בוצעה. לאחר חודש בערך קיבלתי טלפון מהדואר שישנו דואר רשום שמחכה לי וטרם הגיע אלי בשל בעיות בזיהוי התיבה . אין לי מושג מה פרטי ההודעה אך בטוחה שזה בדבר המשלוח שהזמנתי בעליאקספרס. יצרתי קשר עם שליח הדואר וביקשתי ממנו את פרטי המשלוח כדי שאוכל לגשת אני בעצמי לסניף ומשם לקחת את המשלוח וזה השיב שאינו יכול לאתר את הדואר רשום בלי מספר הזמנה. למיטב הבנתי מספר הזמנה אמור להכיל בתוכו אותיות לועזיות וספרות בדקתי במייל שנשלח לי עם רכישת הפריט מספר הזמנה , הצגתי אותו לשליח הדואר ומסתבר שזה איננו המספר הנכון. ניסיתי ליצור קשר עם המוכר , אך אין מענה , לא דרך הצט באפליקציה ולא דרך המייל. מה עלי לעשות בכזה מצב ? :/ תודה לעונים .

mom at work

New member
את יכולה למצוא את מספר המשלוח שלך כך:

הכנסי לחשבון שלך בעליאקספרס, הכנסי ל"My orders" ("ההזמנות שלי"), מצאי את ההזמנה ולחצי על "view details" ("הצג פרטים"). בחלון שיפתח תוכלי למצוא את מספר המשלוח (תחת "Logistics Information"). המספר מורכב משתי אותיות, אחריהן 9 ספרות, ובסוף שתי האותיות CN (בהנחה שמדובר במשלוח באמצעות China Post).אחרי שתמצאי את המספר, את יכולה לוודא את הסטטוס שלו באתר דואר ישראל
בהצלחה!

למעלה