עידכונים

דנדנאלה

New member
חח זה מה שדפוק...

אם יש לה רק 2.6 מליון דולר והיא מבזבת כאילו ישלה 20 ברור שבסופו של דבר יגמר לה הכסף.... כמה כסף בערך היה לה בשיא הקרירה?O_O

NoOop

New member
הוו..

זה חרא! אם עשו איתה דבר כזה בחוזה, היא נדפקה לגמרי. היא לא תרגיש את ההכנסות בכל ההשקעה המטורפת הזאת. ובגלל זה היא קצת לא חכמה, היא יכלה לקנות בית לא הכי יקר או אפילו להשכיר דירה ממוצעת ולחיות בה ואצל איפה שהיא רוצה, במקום לשהות כמו מלכה בסוויטה מלכותית שעולה לה כמו 7 אלבומים (*הקצנה*) אז חבל שהיא עשתה ככה. אבל בתכלס, לא אשמתה. יש הרבה אנשים שעושיםן ככה. אבל לרוב יש להם הרבה לבזבז.. אבל 2.6 זה הרבה D:

NoOop

New member
3

חח זייהו אין לי כח עוד. יש האח הגדול. אני אמשיך מאוחר יותר. רק עוד משהו קטן - She’s an actress, a singer, and half of the most talked about couple in Hollywood. Now Lindsay Lohan can add a new item to her resume: movie reviewer. “Last night i went to see Nick and Norah’s Infinite Playlist and it was so cute!” the Mean Girls star wrote on her MySpace blog Wednesday “I think the entire cast is so much fun to watch, and the storyline is great.” The budding Ebert had special praise for the films stars. “I’m a big fan of Kat Dennings and Michael Cera,” she writes. “It would be nice to give them some support!”

LindZiv Cohan

New member
חח באמת תמונות יפות../images/Emo99.gif

השומר [?] שלידה נראה חסר אונים >< וקראתי את הבלוג הזה! חחח היא חמודה... ועכשיו באלי לראות את הסרט הזה
תודה על כל התמונות!

Shiri from the block

Active member
אני לא אוהבת את המראה הזה שלה..../images/Emo10.gif לא יודעת איך להסביר.. אבל זה כזה.. אובר לבוש.. אני מעדיפה אותה במראה הפשוט, קיצר../images/Emo3.gif

למעלה