עיצוב גבות

עיצוב גבות

שלום בנות, אני עושה אצל מעצבת גבות, ולוקחת לי 30 ש"ח, האם זה מחיר שפוי היום לעיצוב גבות? זה נורא יקר לדעתי. אפה אני יכולה למצוא מישהי שמעצבת גבות בראשון לציון שלוקחת מחיר יותר נורמלי? אתן מכירות ויכולות להמליץ לי? אני לא רוצה להרוס את הגבות שלי שוב...
תודה לכל העונות..ומקווה שאני בפורום הנכון

sHiR TaDmOr

New member
אני מראשון..ואני מכירה שתיים שעושות אבל ב-50

30 זה באמת סביר

תודה בנות

אני לא צריכה עיצוב, העיצוב כבר נישאר לי מהמעצבת הקודמת שהעלתה לי את המחיר רק ניקוי אני צריכה

מה קרה לכן בנות - רוצה טוב תשלמי אני אישית

גרה בבת ים ומשלמת למעצבת גבות שלי 40 ש"ח כמובן כולל שם אבל.... היא המעצבת הכי טובה שראיתי עושה גבות ברמה בינלאומית אני שנים אצלה ומרוצה עד הגג וכן היא העלתה את המחיר ואז מה זכותה והיא מרוויחה את זה בכבוד מי שלא רוצה לשלם - דינה שיהרסו לה את הגבות אם יש לך מעצבת שגובה 30ש"ח שזה יחסית זול אבל היא טובה - לכי אליה ואל תתקמצני כי אם זה היה איזה מגף או תיק או חולצה ב-500 ש"ח היית רצה וקונה אז תעשו את החושבים שלכן !!!!!!!!!!!!!

מה את משווה???

הלכתי גם למעצבות גבות ב120 ש"ח (רק בגלל אירוע חח) ויצאתי עם גבות מהממות אבל לא פחות טובות מזו שהייתי עושה אצלה ב50ש"ח. ועם הזמן גם הבנתי ש50 זה הרבה. זה ניראה לי בסדר לגבות +30- ..אבל מעבר יקר מידי ולא לעניין..גם ככה חוזרים לקוסמטיקאית כל חודש . וכן מגף או תיק איכותי ,שווה להשקיע.. וזה לא שאני אומרת שגבות לא חשוב אבל זה הגזמה לגבות 50 ומעלה...

אולי 50 קצת יקר אבל 30 ממש לא אני גובה 35 ו..

מעצבת גבות יפה מאוד אבל כל אחת זכותה לגבות כראות עיניה ומי שלא מתאים לה פשוט שלא תלך אליה ואת יודעת איך אורמים - הזול הוא הביוקר !!!!!

אפשר לקבל את מספר הטלפון של

מעצבת הגבות שלך? לפי איך שאת מתארת אותה היא מושלמת. אני מאוד פרפקציוניסטית לגבי גבות וציפורניים אני אוהבת שהכל מדיוק ובמקום . בעבר עשיתי אצל כמה אנשים גבות ואף אחד מהם לא הביא את הגבות לרמת תאום אחידה הייתה לי אחת שעשתה לי את הגבות כמעט תואמות אחת לשניה. אין לי בעיה לשלם 50 ש"ח לגבות אבל שיהיו תואמות ולא אחת קצת למעלה והשניה למטה או משהו בסגנון.

sunsun4

New member
רק 30?? זה קצת....יחסית אלייי ../images/Emo9.gif

טולי ! יש מישהי בראשל"צ במערב שעושה מדהים!!! היא הצילה לי את הגבות. אז אם בא לך... אני אוכל לתת לך את המס שלה היא עושה בבית וקובעת מראש לפחות לשבועיים מראש. ואם את רוצה גבות יפות את צריכה להשקיע!!!

למעלה