עכשיו לשאלת השאלות

BrokenWings16

New member
קודם כל יש הבדל בין יפה לכוסית

שפרה הכי יפה שם,גם הגוף שלה לא רע.. כוסית אולי קרן

travajo

New member
לדעתי

לדעתי: הכי יפה שפרה. מתלבשת הכי יפה, ונראית מתוקתקת. אחר-כך וונסה. עינב בובליל חמודה רנין היא נאה אבל לא מלכת היופי.

longleggedlady

New member
רגע רגע

שפרה בכלל לא מתלבשת יפה. יש לה שמלות שכבר עברו זמנם. מתאים לה יותר שיער ארוך (זה מרזה לה את הפנים-ובבקשה בלי פוני). וגם בכלל לא הולם אותה ג'ינס. עינב, אומנם מלאה נראת יותר טוב בג'ינס מאשר שפרה. רנין לא יפה בעיניי. גם הפנים שלה לפעמים מראה פחד עם העיניים הגדולות שלה. אתם רוצים יופי? ג'ני הרבה יותר יפה מרנין. חוץ מזה היא רזה אנורקסית. מגעיל.. ונסה יפה אבל חבל שהיא המוכה עם הליכה של בוקרת ..מאוד גברי..

היפ הופ1

New member
מה? לשפרה אין גוף בכלל

אבל יש לה רק פנים יפות וקרן בדיוק ההפך יש לה גוף יפה אבל אין לה פנים יפות בכלל לדעתי

רנין הכי יפה לדעתי.

אני חולת נמשים וגומות. יש לה שיניים יפות מאד לדעתי. חיצונית היא נורא יפה.

hamshoshit

New member
איזה הפקה דמוקרטית

שיוויונית משהו.... הביאו גם מזרחים גם דתיים גם הומואים גם ערבים גם מוגבלים ממש שיא הדמוקרטיה תאמינו לי כל בן-אדם שם מייצג איזשהי קבומה באוכלוסיה של מדינת ישראל תחשבו על זה אשר-דתים יוסי - אנשים חסרי השכלה לאון-הומואים איזה נפלא

היפ הופ1

New member
סבבה אבל תמשיך את הרשימה

אשר - דתים יוסי - אנשים חבסרי השכלה לאון- הומואים רנין- ערביה\נוצריה עינב- שלוכית צבר ושיפרה - אשכנזים והחכמים שי העצבני מיקי ונעמה האמהות ג'ני רוסיה (ניראה לי) לדעתי חסר אתיופי

l סיו l

New member
רנין וואנסה יפות...וגם לשפרה יש יופי מיוחד

ואני גם אוהבת את היופי של עינב.

My Little Fairy

New member
שלושתן יפות מאוד.

קשה להשוות כי הן כל כך שונות. אבל לדעתי מבחינת איכות היופי הן שוות באותה המידה.

אכדית

New member
בכלליות - ג'ני הכי יפה לטעמי

רנין נראית טוב לקרן יש את הגוף הכי סקסי אבל היא לא כ"כ יפה אני אוהבת גם את ונסה למרות שעל פניו אין לה את הפנים או הגוף הכי יפים בעולם אבל היא סקסית שיפרה יפה מאוד רק שהיא מרימה את הפוני. אני לא סובלת את התסרוקת הלא ברורה שלה.

hamshoshit

New member
חברים וחברות

ראיתם מה קרה היום באח הגדול מה זה לובשים שם בקיני גם בנים וגם בנות שערוריה מי שם יפה לו /לה בגד ים בקיני? לי נראה שלוונסה יפה ככה פחות אהבתי את הקטע ששפרה מסתובבת עם בקיני זה לא לעניין

למעלה