על הפרק

גויבה

New member
על הפרק

קודם כל פרק מדהים ממש אהבתי כמעט את כולם והרעיון היה מקסים!!! כמה הערות: התעצבתי כשמאט פתאום היה חייב כספים כי הייתי בטוח שבהמשך הוא לא יספר את זה לקלי והם יפרדו (כמו מה שקרה לדונה ודיויד) אבל הכול יצא בסוף טוב הבגדים שדונה מכינה (תופרת ובלה בלה בלה) הם ממש מכוערים במיוחד הסוודר הדוחה הזה!!! התסריטאים הרסו את סטיב והוא פשוט ממש לא סטיב הישן והוא וגאנט כבר לא חלק מהחבורה (וכלכך חסר לי את סטיב אוף!!!) דמות אהובה: גינה טוב מגיע לה ובמיוחד בגלל כל מה שהיא עשתה בפרק הזה העזרה לדילן והעזרה למאט (וואי איזה חמודה) אני ממש מסכים איתך ממש מוזר לי שדילן מחלק 75,000 שקל ככה בלי כלום (גם פתאום שמתי לב ששכחתי משהו מאיפה הוא כלכ כך עשיר???) וגם לא הבנתי למה גינה קראה לו נבזה כלומר רק עכשיו הוא נתן לך כמעט מאה אלף שקל ואפילו לא דבר על זה שהיא תחזיר לו והיא ככה קוראת לו) דמות שנואה: לפי דעתי גאנט כמעט כל הפרק היא אמרה דברים רעים על דילן ועל האישיות שלו (וכבר כמה זמן היא מכירה אותו סה"כ לא כל כך הרבה) גם סטיב לא רחוק מלקבל את התואר ויחד איתו גם דילן ונוח (ששניהם עצבנו אותי בפרק הזה) עוד דבר שאני חייב לציין שמאט הוא פשוט מתוק ואוף מגיע לו איזה חברה שאוהבת אותו והוא אותה (אולי גינה??? טוב זה לא יקרה אבל עדיין זה יכל להיות נחמד!) קטע אהוב: הקטע שגינה מדברת אם דילן בסוף על זה שהוא סנדק (היא פשוט כלכך חמודה) קטע שנוא: הקטעים בין דונה לבין זה מהקפה (וואי הם שניהם מעצבנים וכלכך לא מתאימים) וזהו לבינתיים אהה ועוד משהו ראיתי את הסרט בנים אינם בוכים ואיכס זה הסרט הכי סוטה שראיתי (כל שנייה טוב אין צורך לפרט) וגם ממש לא אהבתי אותו מה אתכם???

גויבה

New member
אוי וממש סליחה

שפתחתי הודעה חדשה (סליחה סליחה סליחה סליחה זה היה ממש בטעות סורי!!!)

גויבה

New member
הפרק של היום - יום חמישי

פרק עצוב וממש עיצבן אותי איך לכל אחד לא הלך בפרק הזה (גינה ודילן והסמים, מאט והעבודה, קלי והחבורה, דיויד והיציאה ודונה והיציאה, סטיב והעוזרת ו... חוץ מזה הקטע האחרון ממש הזכיר לי את סטיב הישן והטוב וזה היה פשוט גדול הבחירות שלי לכל פרק משתנות וזה בגלל שאני לא רוצה שכל יום הדמות האהובה תהיה אותו אחד/אחת ממש עצבן אותי דילן וכל העניין שהוא מיליונר ושהוא יכול פשוט לתת מיליונים בלי להסס (ועוד פעם אני שואל מאיפה כל המיליונים האלו?) גם עצבן אותי שכל הבעיות שלו הוא פותר בכסף (למרות שזה חלק מהדמות שלו אבל זה כנראה למה אני לא אוהב את דילן בכלל!!!) הפרק היה ממש דונויד (דונה דיויד) והזכיר קצת את הימים הטובים אבל קצת הגזימה בסוף שהיא זרקה לו שוקולדים לפה!!! (או מה שזה לא יהיה) דמות אהובה: סטיב כי מגיע לו פשוט הוא היה ממש חמוד בפרק הזה. נקודה... דמות שנואה: מהשחקני המשנה אז היציאות של דונה ודיויד ומבין השחקנים הראשיים אהמ אולי נוח (לא יודע כולם היו בסדר בפרק הז!!!) קטע אהוב: בסוף שסטיב מגלה שהוא שכב עם המטפלת (מעניין אם גם היא זוכרת) קטע שנוא: הקטע שמאיימים על דילן כי כל כך ברור שיתפתח מזה משהו לא טוב שיסתיים בסופו של דבר בטוב בקטע שקלי ודונה הסתכלו בתמונה מהתיכון (אוו איזה זכרונות זה היה ממש מרגש וקטע חמוד)

shanyz

New member
מזה אהבתי את הקטע שהן נזכרו בתיכון

וכזה אמרו שחשוב לשמור על החבורה... ממש ממש התעצבנתי על זה שדילן וג'ינה נכנסו לכלא, זה כזה עצבן אותי שבגלל האישה המפגרת הזאת הם נכנסו לכלא!!!!! אני ממש ממש ממש שונאת את נוח! אף פפעם לא אהבתי אותו ממש, אבל עכשיו אני פשוט שונאת אותו!!! והאיש הזה שהיה אצל דילן! מזה פחדתי! !חשבתי שהוא יהרוג אותו או משהו כזה..
מזל שלא קרה לו כלום!! ג'ינה הייתה ממש חמודה שהיא התבכיינה בתוך הלימוזינה!! חחהה
קלי הייתה חמוד!! וגם מאט... קריסי הייתה מעצבנת לאללה.. והחבר הזה שדונה פגשה היה מזה מעצבן ומגעיל!!! הייתי מתה להיות שם ולתת לו גם סתירה!! ג'ינה מתחילה להיות חמודה! גילן עצבן אותי ביחס שלו לקלי, למרות שהוא אוהב אותה.. הוא לא צריך להתייחס אליה ככה... ומה סטיב ודייויד עשו למאט?!?! כשהוא שכב כזה עם תחפושת של מפלצת!?! חח...!!! איזה חמדו היה סטיב כשהוא עשה את הצחוק הזה שלו.. אני אוהבת אותו שטותי...

גויבה

New member
אין לי כח להתחיל לכתוב

אז אני אקשר אותך לאתר עם תקצירי פרקים שנמצא ממש פה

crazy4tc

New member
איך אתה יכול לא לאהוב את דילן??????

הוא כזה ממי!!! לא משנה מה הוא עושה... את המיליונים יש לו מ... ההורים שלו? נראה לי שכן... הם פתחו לו קרן נאמנות או משהו כזה... החבר של דונה היה כזה מזויף כאילו הוא בובה או משהו וכנ"ל לגבי החברה של דיויד... (אני מדברת על מראה חיצוני וגם על כושר משחק...) היה ממש מצחיק כשטיב נזכר במה שהוא עשה עם האומנת למרות שלפי דעתי לא היו צריכים להראות את התגובה של נוח אלא פשוט לסיים ברגע שהוא אומר את זה ולהאשיר אותנו המומים על יד המרקע... (הגזמתי אבל לא נורא) אבל הוא לא אמור לזכור שהוא היה איתה?????? זה משהו שבדרך כלל זוכרים... היא על בטוח זוכרת... עוד קטע שהצחיק אותי היה כשקלי ודילן נזכרו בחבורה אז אחת מהן אמרה "תראי את התסרוקת של דילן!!" והן התחילו לצחוק... ואני שואלת אתכם... מתי דילן אי פעם שינה תסרוקת???????? חחחחחחחחח...

crazy4tc

New member
תיקונים...

*כשסטיב* *להשאיר* *קלי ודונה לא קלי ודילן...* מצטערת לא שמתי לב מה אני כותבת...

למעלה