..."עם ניסיון..."

KoSeMeT

New member
..."עם ניסיון..."

שאלת הניסיון עומדת על הפרק. סבבה, אתם רוצים ניסיון, אבל איך אתם חושבים שיהיה לנו ניסיון אם אתם לא נותנים לנו לנסות? בכמה מקומות נתקלתם בזה? האם זו בעייה של ממש? ואני לא מלצרית, רק לקוחה.

מסכימה איתך!! ומנצלת את השרשור...

התחלתי לעבוד באולם ולא משלמים שם כלום על "פיקולו"(התלמדות) גם טיפים אם המלצר שמלמד אותנו נחמד אז אנחנו מקבלים.. זה כזה מעצבן וצריך גם לעבוד עוד יום אחרי הפיקולו בשביל ווסט! חוצפה... ומשלמים שם 70 שקל לערב! במקום אחר שאין לי איך להגיע לשם כי אין הסעות אבל ששאלתי הוא אמר שאני יכולה לבוא מתי שאני רוצה והפיקולו זה בתשלום! ומקבלים שם גם 120 שקל לערב! אוףףף זה כזה מעצבן!! מה אתם אומרים?

get well

New member
../images/Emo178.gif2 דברים....../images/Emo175.gif

70 ש"ח לכמה שעות זה
כי זה ממש ממש קצת ופחות ממינימום.. העבודה באולם ארועים הרבה יותר מסובכת מבבית קפה או מסעדה.. אולי תנסי את מזלך במקום אחר
בקשר לניסיון זה באמת בעיה..רוב המקומות דורשים את זה כי הם לא מעוניינים "ללמד" אנשים לפחות את הדברים הבסיסיים של המלצרות.. יש אפילו מכללה למלצרים..(שימו לב שמתי לכם קישור ב"קישורים"..) בנוסף כרגע יש המון מלצרים עם ניסיון שמובטלים אז למה להם לקחת את אלו שבלי.. את תמיד יכולה לעשות עיניים לבוס ולהגיד לו שאת לומדת סופר מהר את העבודה ושיתן לך הזדמנות ממש תתעקשי
או פשוט לשקר..גם ככה 99% מהם לא בודים את הנושא!

למעלה