פארסקייפ בוטלה?

Bender Unit 22

New member
פארסקייפ בוטלה?

לפי סלאשדוט, ערוץ המד"ב החליט לא לרכוש את העונה החמישית של הסדרה (מוזר, חשבתי שהם קנו את שתי העונות מראש).

Crichton

New member
לצערי זה רשמי.

אתרי הפארסקייפ שאני סומך עליהם יותר מכול דבר בעולם אישרו את זה. וגם ערוץ המדע הבדיוני אישר זאת, הם מבטלים את הסדרה. אמור להיות איזה צא´ט בקרוב עם בן בראודר ועוד כמה, מצטער לא יודע את התאריך. יום עצוב לכולנו.

metal_slug

New member
יש כבר קמפיין להחזרת הסידרה

מוזר מאוד, אבל לפי http://www.farscape.com/092701.html , הרשת באמת קנתה שתי עונות מראש... לפי מה שהבנתי, הסידרה מבוטלת בגלל חוסר תקציב, ולא בגלל רייטינג (מה שכבר כמעט קרה בסוף העונה הראשונה). אני מאוד מקווה שרשת אחרת תרכוש את הזכויות לסידרה, ולא יקברו אותה.

nanaboka

New member
סתם רעיון פרוע...

אולי מישהו יכול לנסח מכתב ולהשאיר למטה מקום לחתימה של שולח ההודעה. ואז כול מי שיכול ורוצה פשוט יעתיק את המכתב יחתום למטה וישלח את הדואל?? סתם רעיון מה אתם אומרים?

metal_slug

New member
טוב, קצת עדכונים מהמערכה...

דברים שצריך לעשות : 1) תכנסו לאתרים ששולחים פקסים און-ליין, ותשלחו פקסים למספרים הבאים : 1-212-413-6531 1-212-413-6524 לשלוח פקסים בשפה נאותה, ועדיף שיהיו אישיים ככל שאפשר ; ספרו שאתם מחו"ל, וכמה שאתם אוהבים את הסידרה. 2) רשימת כתובות וטלפונים רשמית : <yotz> hmmm... info is Bonnie Hammer, Senior Vice President of Programming c/o The Sci-Fi Channel; USA Networks; 1230 Avenue of the Americas; New York, NY 10020 REG LINE: 212-413-5000 PROGRAMMING LINE: 212-413-5821 COMMENTING LINE: 212-413-5577 or 1-212-413-6531 -- SciFi Channel FAX or http://iamchibi.com/chichi/savefs.html אם אתם יכולים, תשלחו גם דואר רגיל, זה הרבה יותר אפקטיבי מדואר אלקטרוני. גם פקסים עוזרים מאוד (אני שמח לבשר שהסקייפרים העולמיים הצליחו לתקוע את מכונות הפקס של ה-SciFi Channel במהלך הלילה מרוב הפניות). 3) תשיגו קליינט של IRC, כמו מירק, ותתחברו לסרבר irc.scifi.com, ולערוץ farscape, כדי להפגין נוכחות. 4)תחתמו על כל עצומה שאפשר... העצומה ב-ipetition כבר צברה מעל ל-7000 חתימות ביום. אחד המפיקים של הסידרה, דייוויד קמפר, אמר שאם כל אלה שצופים בסידרה בממוצע (קרוב למיליון וחצי בתי אב בארה"ב, הרייטינג הטוב ביותר של ערוץ המד"ב) ישלחו מכתב, הם אפילו יגיעו לעונה תשיעית
5)כל זה חייב להעשות עכשיו. כמו שבן בראודר אמר בעצמו, They are taking the chainsaw to Moya.

metal_slug

New member
והנה *ה*עצומה לחתום עליה

http://www.ipetitions.com/campaigns/SAVE_FARSCAPE

Ka Dargo

New member
לא!!!!!!!

חתמתי כבר על העצומה...ואני מרגיש כאילו עשיתי כלום! ראיתי פה הצעה לשלוח פקסים און-ליין, משהו יודע מאיפה???? בבקשה שמישהו יחזור אם תשובה מהר!!!

Crichton

New member
יכול להיות שנצליח אגב

בן בראודר אמר שהרייטינג של התוכנית באמריקה זה 1.5 (שזה הרבה מאוד). והוסיף שאם באמת כול הצופים יתקשרו ויכתבו מכתבים עוד הם ימשיכו עד עונה תשיעית. הם בקשו גם לכתוב מכתבים אישיים, ולא להוציא את הכעס על המכתבים ולקלל אותם כי זה לא יעזור.

nanaboka

New member
חברה תגיסו חברים תעשו רעש...

כבר פרסמתי את הודעת הביטול בכמה פורמים דיברתי עם חברים והשתמשתי בכול הטובות שניתן והגעתי ליותר מ- 30 אנשים ששלחו דואל וחתמו בעצומה - התחברתי ל- IRC... ועכשיו אשלח פקסים... מישהו חייב לעצור את הורדת הסידרה כי אם היא תרד היא לעולם לא תעלה וגם אם תעלה אז בהחלט לא במתכונת הנוכחית... אז חברה תעשו רעש והרבה התחברו לאתר העצומה המרכזית רשמו את חברים שלכם את ההורים וגם את הסבתות שלכם... חייבים להחזיק את הסידרה באוויר... רק ליידע כללי עד אתמול בלילה הגענו ל- 11 אלף נכון לעכשיו עוד לא הגענו ל- 13 אלף... חייבים אבל חייבים להחזיק את החברה (אני חוזר על עצמי??? מצוין
) לילה טוב, ובהצלחה

metal_slug

New member
עדכונים בקשר לביטול

מתברר שערוץ המד"ב האמריקאי רצה להוריד את התשלומים לחברה של ג´ים הנסון לעונה ה-5... החברה (EM) לא הסכימה, ולכן ערוץ המד"ב ניצל פרצה מסויימת בחוזה, והחליט להעניש אותנו, את מעריצי הסידרה, בכך שהוא הוריד אותה. אני קורא לכל מי שלא חתם, לחתום על העצומה האלקטרונית (אני מניח שברגע שאני כותב את המילים האלה, מספר החותמים כבר עובר את ה-9000), והחל ממחר, להפציץ את מספרי הפקס של ערוץ המד"ב האמריקאי.

YONI567

New member
אתם יכולים לעזור ככה...

תקראו ותמלאו אחר ההוראות אגב אתמול הייתה הפגנת ענק נגד אולפני החברה... המכתב נכתב בידיה של וירג´יניה הייי ששחישקה את זאן בעונות 1,2 ובארבע ]רקים בעונה ה3 Darling friends, Farscape needs your help urgently and desperately! Farscape has been cancelled by the Sci-Fi Channel, NO MORE SEASONS, and David Kemper has asked us ALL to help, we need you to storm USA Networks with calls and letters. (NOT emails, they don´t work under these circumstances.) We have only till next Wednesday Sept 11th before the sets will start to be destroyed.. My beloved Pilot has already been dissmantled and put in a box!!!!!!! They are about to film the last week of the last ep of season 4 next week, so PLEASE hurry!!!!! Send urgent letters requesting a season 5 to: USA USA NETWORKS SCIFI CHANNEL AUDIENCE SERVICES 1230 AVENUE OF THE AMERICAS, F115 NEW YORK, NY 10020-1513 The Scifi Channel: Rockefeller Center PO BOX 331 - NY, NY 10185 AND CALL 212-413-5000 OR 212-413-5821 OR 212-413-5577 EMAIL [email protected] EMAIL [email protected] I pray that our plea is heard. Write as many times as you can, get everyone you know to call and write.. Your friend, sad and confused, Luv ya Ginny XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX PS: Im still having site problems, sorry none of you received the Sept newsletter supposedly sent out 3 weeks ago. A copy of it is onsite under "Newsletters". Please ask everyone you know to re register as I have lost addys.. One day soon I will have a secure site... ** Meditation 7pm PACIFIC time every Monday, not Central time as I listed! Woops.. My mistake.. PLEASE HELP GET FARSCAPE BACK FOR A 5TH SEASON!!!!!!!!!! Pop over to a marvellous "Save Farscape" site:http://farscape.wdsection.com Virginia Hey www.virginiahey.com Heywire Ideas "See the beauty and hold it in your eyes no matter what!"

למעלה