פוליטיקה בעבודה

ami026

New member
פוליטיקה בעבודה

אני די חדש במקום העבודה (חצי שנה)..לאחרונה (למעשה כבר מההתחלה) היו דברים שדי הציקו לי והמנהלים שלי למרות שהלכתי אליהם לא עשו כלום לפתור אותו. מה שקרה זה שכבר הייתי על סף התפטרות ואז החלטתי ללכת ולדבר עם מנהל בכיר "(הביג בוס"). כנראה שהמנהל הבכיר החליט לרדת עליהם חזק(בשרשרת הניהול) וכולם הגיעו להאשים אותי (בכל זאת לא נעים שהמנהל יורד עליך). מצד אחד אני מרגיש ממש לא נעים מכל הבלגן שנוצר ומצד שני באותו רגע הייתי חייב שהוא יתן לי תשובות אחרת הייתי מתפטר לגמרי. ברור לי שאחרי שהסערה תרגע יהיה מי שיחליט להעיף אותי. גם אם הייתי עוזב בעצמי הייתי מעדיף שזה יהיה בצורה טובה יותר. האם כדאי לשלוח אי-מייל לכל מנהלים הללו כולל הבכיר ולהגיד שהיתה אי הבנה או שאני יוצא גרוע מהעניין?? האם כדאי להתפטר עכשיו או לחכות ולראות אולי המנהלים יצליחו להתעלות על פני רגשות נקמה אישיים? בתודה

ברוך הבא ../images/Emo140.gif

גורפת שלי לא רק לך אלא לכל חברי הפורום היא: לא להתפטר לפני שמוצאים עבודה אחרת. לא משנה עד כמה רע, בשוק המצב רע לא פחות
לא לעזוב ללא אלטרנטיבה.
תשובתי לשאלתך:
אתה אומר שמתחילת עבודתך היו דברים שהציקו לך, והמנהלים לא עשו כלום לפתור את הבעיה. אתה עמדת להיתפטר וכצעד אחרון פנית לבוס הגדול שיטפל בבעיה. מסתבר שהבוס הגדול הסכים איתך ופעל בנחישות לפיתרון הבעיה. אך נוצרה בעיה חדשה. אותם מנהלים בשרשרת הניהול שקיבלו על הראש מהבוס רוצים ברעתך. מספר עצות:
אם יש כמה מנהלים שחברו נגדך, אז עדיף לשמור על פרופיל נמוך ןלחפש עבודה חדשה. כי אתה בסכנת פיטורין.
אתה יכל לגשת לבוס הגדול ולהודות לו על הטיפול המסור. ולזרוק לו בחצי הומור שעכשיו אתה צריך לשמור על גבך. בקיצור, להבהיר לו את מצבך העדין היום.
אתה יכל לנסות לטהר את האוירה ע"י כך שתיזום שיחה עם כל אחד מהמנהלים בניפרד. תאמר להם שכוונתך היתה ליעל את העבודה ולא לפגוע בהם. תתנצל אם הם ניפגעו, ותנסה לסגור איתם את הנושא ברוח טובה.
אשמח אם תעדכן אותנו בהמשך.

למעלה