פורום חדש, אנשים חדשים, הכרות חדשה !_

• פותח הנושא dsol
  • פורסם בתאריך

Idanwn

New member
היי אנשים...

שם :עידן (-כן עמר אחיך!!!) גיל :25 מגורים :גן יבנה מסנג'ר/אייסי :איי סי 64789842 איך הכרתי את הפליינג ביבי : הופעה בתמונע בסדרת הופעות אחר צהריים של פורענות... פשוט נגנבתי עליהם וישר קניתי את ה inner world שנמכר שם באותו זמן ופשוט התמכרתי.. שיר אהוב : האמת שאני אוהב כל שיר אבל נראה לי הבולטים בינהם : another toy ו - doorway to simplycity המצלה על עוד להקה/זמר : אממ נוותר על זה ... באמת...

Indian Friend

New member
במקום כן, בחברה לא בדיוק.

רוב תושבי הפורום עברו מהקומונה וכבר מכירים (שלא לדבר על זה שבערך כולם מכירים את כולם ממקומות שונים ומגוונים שלא באינטרנט..)

Indian Friend

New member
אייייף../images/Emo122.gif

הדיפרנציאלי היחידי שאני מכירה זה שכר דיפרנציאלי, וגם אותו אני לא רוצה להכיר מקרוב.

dvirkoren

New member
חחח... שכר דיפראנצאלי...

אני דווקא עושה מזה מלא כסף כך שלא אכפת לי... אבל זה שאין חדר אוכל זה מבאס ת'תחת

Dharmashetra

New member
חשבון דיפרנציאלי ואיטרגרלי

וכאב ראש אחד גדול למרות שיש יותר גרוע....

Dharmashetra

New member
לגבי החתימה שלך

כן. בהחלט. למעשה, זה מה שהיה כתוב לי בעמוד הראשון של מחברת חדו"א בביה"ס (אפילו היה ציור)

m_iov

New member
שלום

שם: מיכאל גיל: 21 מגורים: רחובות\חיפה אי.סי.קיו: 91318471 איך הכרתי את הפליינג ביבי : הופעה ביום הסטודנט של אוניברסיטת ת"א לפני כמה שנים שיר אהוב : BOUND TO GO CRAZY

שלום !!

שם: ניר גיל: 22 מגורים:גבעת שמואל מסנג'ר: [email protected] איך הכרתי את הפליינג בייבי: איכשהו תמיד ידעתי שהם קיימים אבל התחלתי לשמוע אותם בעקבות החיבור עם נובלמן שיר אהוב: true romance

Led Zeppelin25

New member
מתקדמים פה, אה?

שם : רוני גיל : 25 מגורים : אילות/ירושלים מסנג'ר/אייסי : 221843943 - אבל אני לא מתחבר הרבה איך הכרתי את הפליינג ביבי : הופעה שיר אהוב : Humming of the pack המצלה על עוד להקה/זמר : שלום חנוך

NiKi†a

New member
מי טו =]

שם : שירן גיל : 17 מגורים : מרכז איפשהו.. איך הכרתי את הפליינג בייבי: נממ..כשהייתה את התוכנית של בוטן בערוץ 24 אז שודר קליפ שלהם. שיר אהוב : PTG המצלה על עוד להקה/זמר: דרים ת'יאטר, מיוז

למעלה