פינת תרגום+הסבר שירים - Love Today

helen333

New member
פינת תרגום+הסבר שירים - Love Today../images/Emo220.gif

Love Today - לאהוב היום
דום, דה דה די דה די דום דה דה די דה די כולם הולכים לאהוב היום לאהוב היום לאהוב היום, כולם הולכים לאהוב היום, לאהוב היום בכל דרך שאתם רוצים, בכל דרך שאתם יכולים, תאהבו תאהבו אותי, תאהבו תאהבו אותי, תאהבו תאהבו אני בכיתי כל כך הרבה זמן, נאבקתי בדמעות רק כדיי להמשיך אבל עכשיו, אבל עכשיו זה נ-ע-ל-ם היי, ילדה, למה את לא יכולה להמשיך? האם זה בגלל שאת בדיוק כמו אמא שלך? קצת לוחץ, אוהב להתגרות לכיף, טוב, את לא הולכת להיתגרות באף אחד, מתכוון להפוך אותך למאהבת! כולם הולכים לאהוב היום לאהוב היום לאהוב היום, כולם הולכים לאהוב היום, לאהוב היום בכל דרך שאתם רוצים, בכל דרך שאתם יכולים, תאהבו תאהבו אותי, תאהבו תאהבו אותי, תאהבו תאהבו הילדה עם הכחול עם החזה הגדול, החזה הגדול, החזה הגדול חכי עד שאמא לך ואבא שלך יילכו, אבא הלך! אמא, אמא, אבא, תפתיעו תפתיעו אותי, תפתיעו תפתיעו אותי, תפתיעו תפתיעו קרוליינה יושבת ב95', תן לה דולר והיא תיגרום לך לחייך תילכוד אותה, תשכור אותה, תפנה אותה, ותלך! ילדה מתלבשת כמו ילד לכיף, מלקקת שפתיה כאילו הן משהו אחר, מנסה להגיד לך שהחיים רק התחילו, עכשיו אתה יודע שהיא מקבלת משהו אחר במקום אהבה מאמא שלה! הסיפור שמאחורי השיר: (קרדיט לענבר) מיקה: "כתבתי את השיר הזה כשהייתי במצב רוח ממש טוב. וכשאני במצב רוח טוב, אני נוטה לחשוב שגם כולם ככה. השיר הזה מדבר על אהבה. על לאהוב את כולם בלי אבחנה, לאהוב אחד את השני, את כולנו. הרי בסופו של דבר כולנו רוצים רק דבר אחד - להיות נאהבים. או סתם להשיג זיון". ועכשיו לשאלות
האם זה השיר האהוב עליכם מבין השיקים? (שירי מיקה) ,למה?
מה דעתכם על השיר?
האם אתם חושבים שהשיר "מלוכלך" מדיי?
האם אתם חושבים שהוא מייצג את מיקה ודעותיו בצורה הטובה ביותר?
האם זה השיר שדרכו נחשפתם למיקה לראשונה?
מה חשבתם כששמעתם את השיר בפעם הראשונה?
מה השורה האהובה עליכם בשיר? מצטערת על האיחור, תהנו.
ועל תישכחו לאהבו היום

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifלאב לאב מי, לאב לאב...

כל הכבוד על ההשקעה! ולשאלות- האם זה השיר האהוב עליכם מבין השיקים? (שירי מיקה) ,למה? שיר ממש ממש חמוד, אבל לא האהוב מה דעתכם על השיר? מדהים
האם אתם חושבים שהשיר "מלוכלך" מדיי? לא, וזה גם די רחוק מלהיות מלוכלך מדי.מי אמר שלדוגמא "חזה", זה נושא שלא מדברים עליו? האם אתם חושבים שהוא מייצג את מיקה ודעותיו בצורה הטובה ביותר? הממ.. לא יודעת.. האם זה השיר שדרכו נחשפתם למיקה לראשונה? זה לא השיר הראשון של מיקה ששמעתי, אבל זה השיר הראשון של מיקה ששמעתי ששמעתי כשידעתי מי זה הזמר הזה.. מה חשבתם כששמעתם את השיר בפעם הראשונה? בהתחלה לא ממש אהבתי אותו, הוא נתקע לי בראש ויש לי נטייה לשנוא שירים שנתקעים לי בראש
מה השורה האהובה עליכם בשיר? הממ.. לא יודעת..

אבירן171

New member
עונה

האם זה השיר האהוב עליכם מבין השיקים? (שירי מיקה) ,למה? לא. למה? כי חסר לו מה שיש ל-Grace Kelly
מה דעתכם על השיר? מספר 2 של מיקה, ושיר מעולה!
האם אתם חושבים שהשיר "מלוכלך" מדיי? טיפה. אבל לא הייתי משנה.
האם אתם חושבים שהוא מייצג את מיקה ודעותיו בצורה הטובה ביותר?האממ, מייצג בצורה טובה אבל לא הטובה ביותר
האם זה השיר שדרכו נחשפתם למיקה לראשונה? תלוי. זה השיר הראשון שהכרתי דרכו את מיקה, אבל השיר הראשון ששמעתי של מיקה, ולא ידעתי שזה מיקה, זה Grace Kelly
מה חשבתם כששמעתם את השיר בפעם הראשונה? שבחורה שרה אותו ><
מה השורה האהובה עליכם בשיר? Love Love Me
וכל הכבוד על התרגום והשאלות ליאור! קבלי
, ח"ח והרבה מחמאות וחיזוקים
בברכה, אבירן..

skaramoosh

New member
וואו, אף פעם לא התעמקתי במילים של השיר הזה../images/Emo12.gif

היו מלא חלקים שהוא לא שר ברור ולמי יש כוח לחפש באינטרנט את המילים, ושרתי את זה כמו שסתם מחרבשים
אתם בטח מכירים. מלוכלך? לא, אבל לא מילים לילדים קטנים XD אחד השירים האהובים עלי, אבל יש יותר. מייצג את מיקה? לא את כולו, רק את החלק המשתוקק לאהבה (ואולי סתם זיון
) השיר הרביעי של מיקה ששמעתי(הראשון ששמעתי היה גרייס קלי, ואז קניתי את הדיסק ושמעתי את כל השירים לפי הסדר) אני לא מחשיבה את הפעמים ששמעתי אותו בטלוויזיה, כי לא ממש הקשבתי ושמעתי רק חלקים מהשיר. בד"כ כשאני שומעת שירים בפעם הראשונה הם נשמעים לא כל כך טובים, אני אוהבת אותם רק אחרי הרבה פעמים שאני שומעת. בכל השירים בדיסק הופתעתי שעל התחלה הם נשמעו לי כאילו אני כבר מכירה אותם (ולא בגלל שהם דומים לשירים שהכרתי) השורה האהובה עלי בשיר היא (באמת!) הדום דה דה די דה די דום. אפילו הכנתי צמיד מנייר שזה כתוב עליו ככה שאפשר להסתכל משביב בלי סוף וזה נראה כמו דום דה דה די דה די דום דה דה די דה די דום דה דה די דה די דום דה דה די דה די דום דה דה די דה די דום דה דה די דה די דום איזה טריליונתאלפים פעמים למרות שזה כתוב רק פעמיים

skaramoosh

New member
הא, נזכרתי בריקוד הידיים שחברה שלי ואני

המצאנו לזה, בקטע של ה"לאב לאב מי" מצביעים עם שתי הידיים לכיוון.. העולם, ואז לכיוון עצמך.ואז זה לאב (הצבעה) לאב(הצבעה) מי(הצבעה), לאב (הצבעה) לאב(הצבעה) מי(הצבעה). מטומטם להפליא.

והתשובות../images/Emo143.gif

האם זה השיר האהוב עליכם מבין השיקים? (שירי מיקה) ,למה? זה שיר נחמד. לא השיר ההכי אהוב עליי מבין השאר. מה דעתכם על השיר? שיר דיי חביב אחרי "גרייס קלי". מאוד נחמד להמשך. האם אתם חושבים שהשיר "מלוכלך" מדיי? לא. האם אתם חושבים שהוא מייצג את מיקה ודעותיו בצורה הטובה ביותר? תשאלו את מיקה
האם זה השיר שדרכו נחשפתם למיקה לראשונה? הווו..דווקא לא. נחספתי למיקה עם השיר "גרייס קלי". מה חשבתם כששמעתם את השיר בפעם הראשונה? מקפיץ ! מה השורה האהובה עליכם בשיר? " לאהוב היום בכל דרך שאתם רוצים, בכל דרך שאתם יכולים, תאהבו תאהבו אותי"

lollipop161

New member
יאייי עונה!

האם זה השיר האהוב עליכם מבין השירים? (שירי מיקה) ,למה? בהתחלה, ממש התלהבתי ממנו, שמעתי אותו בלי סוף, הייתי ממש מכורה, אבל ממש!!!פשוט מתתי עליו... הקול שלו כזה יפה והדה דה די דה....מושלם! חח פעם היה אצלי מקום ראשון, אבל עכשיו כזה טיפה התרגלתי אליו, ההתלהבות ירדה קצצתתת אז בשבילי מקום שני כרגע =]
מה דעתכם על השיר? אחד היפים והממכרים ביותר שלו
האם אתם חושבים שהשיר "מלוכלך" מדיי? הוא מלוכלך, אבל ברמה טובה! זה מתוק כזה....בצד החיובי של המילה!
האם אתם חושבים שהוא מייצג את מיקה ודעותיו בצורה הטובה ביותר? לא הכי טוב, אבל כן.
האם זה השיר שדרכו נחשפתם למיקה לראשונה? לא, השיר השני.
מה חשבתם כששמעתם את השיר בפעם הראשונה? "וואי איזה שיר יפההה!!!!!" חחח התאהבתי בו, שמעתי אותו שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב... (טוב, אתם מבינים שאני יכולה להמשיך ככה לנצח) כ"כ אהבתי לשיר אותו
מה השורה האהובה עליכם בשיר? אממממ...יש קטעים בבצפר שאני צועקת כזה בקול גבוה "I have been crying.. for so longgggggg" חחחחחח וחברה שלי הייתה צועקת את השורה הבאה בקול גבוה...just to carry ooooonnnn חחחחחחח וואי איזה שיר

lollipop161

New member
שכחתי להוסיף משהו חשוב!!!

נחשפתי לשיר איכשהוא במחשב באיזה אתר, כשניסיתי למצוא מידע על מיקה כי התאהבתי בו בגרייס קלי, ואז ראיתי את הסרטון של השיר הזה ואמרתי "אה השיר הזה..." משום מה הוא היה לי ממש מוכר, לא יודעת למה! ולא שמעתי אותו בכלל אבל הוא היה לי כ"כ ברור שלרגע חשבתי שהוא כבר ישן..... איזה מוזר! אולי בגלל שחרשו עליו באמצעי התקשורת והוא היה לי בתת מודע? בקיצור אחרי זה נהייתי מטורפת אחריו

CarmitF

New member
שוק שוק מי

האם זה השיר האהוב עליכם מבין השיקים? (שירי מיקה) ,למה? כן! הכי הכי הכי. כנראה בגלל שזה שיר שמח והשיקה [
] הראשון ששמעתי וזה גרם לי להתאהב בו..
מה דעתכם על השיר? מעולה! האם אתם חושבים שהשיר "מלוכלך" מדיי?לא. זה מיקה.. האם אתם חושבים שהוא מייצג את מיקה ודעותיו בצורה הטובה ביותר? כן,כמו כל שיר האם זה השיר שדרכו נחשפתם למיקה לראשונה? כןןןןןןן
מה חשבתם כששמעתם את השיר בפעם הראשונה? שהשיר מאוד יפה ובמשך הרבה מאוד זמן לא הפסקתי לשמוע אותו מה השורה האהובה עליכם בשיר?שוק שוק מי ולאב לאב מי [כשהוא עושה את התנועות המגניבות בקליפ]

למעלה