פרק 62- אסיה

Roei152

Well-known member
מנהל
הא ם יוני ומילי יפרדו?
מה יקרה שברוש ומקס יפגששו את סקיי?
פרק פלאשבקים - נקווה שהיחיד לעונה ..

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב.
דבר שאני לא סובל , זה שאם רצו גוף שחור לסקיי, העימות הוא בעיקר דרך התגובה של אנשים מסביב כמו דנה או השרת שחשב שאם היא שחורה, אז צריך אוטמטית לתת לה מטאטא, כי המנקה שחורה.. זה רק סימנים, .. אין עימות אמיתי של סקיי עם הגזענות , (יוני מלס אומר שלום )

Roei152

Well-known member
מנהל
ובאמת נראה שגם מילי בעיין של אריק.. אווף...

YossihNew

Well-known member
הם לא חשבו לסגור את זה עם מילי בפרק הקודם? יותר עדיף, לא?

למה אני חש שיוני לא יאהב את זה...

בכלל בכלל לא יאהב את זה...

בכלל בכלל בכלל לא יאהב את זה. הוא הרים אותה. מוזר.

אם אבא בחו"ל, זה טוב. אבא היה יכול להלשין לאווה. תתחבאי פה. כאילו לא ראיתי שכונה... יש 'לנו'. מרתק. עכשיו מילי באמצע. זה לא פיצה, זה ניני. לא, זה יוני. שניהם יונתן, אבל אתם יודעים, כל סדרה והקטע שלה. אני שוב אומר... הוא ממש לא יאהב את זה... אני שוב מזכיר שרביד שחקנית מצוינת. מה, עדיף שזאת תהיה הבדיחה שלי. להחמיא לשחקנית. כולן מצוינות. היא שתתה ושכחה! לא, נו... אוי. אתם יודעים מה בא. מכה לאריק. את שלי! בארון! מילי עברה לצד הטוב. חכו לפרק 68! בפרק 68 בטוח יהיה משהו שכמעט יחזיר אותה לצד הרע. לא, מסכן אריק. אתה לא יכול להרביץ לו כל הזמן. בחייך. פחד אלוהים. זה הדברים שלך. המשקולות. כן, רועי שלח לי שיוני סופר עד 10. לא הבנתי למה הוא שלח. אבל בסדר. יש צורך לחזור על זה. פיצה! אל תגידו לא למתרימים. למתרימים ולפיצה.

כן, את הבנת את העניין, סקיי. מה אתה עושה להם? הפתעה? לא, היא יפה. מקס, תירגע. לא, מחקו לה את הזיכרון. היא שוב ליאור ה... היא אפילו לא החליטה איזו ליאור היא. רגע... אנחנו שוב בפרק יעני לקט אבל לא ממש?

כן. ליאור שוב לא החליטה אם זה פרק לקט או לא.

המון זמן של פלאשבק מילי ואריק. מה עם שלי, אגב? שחר מתנהג כמו שחר. חבר'ה, המחיקות שלכם לא הכי טובות. לאדם לא חזר הזיכרון. אז תירגעו עם כוח האהבה.

היא לא רק רצתה לעזור לך. נערה ארץ ישראלית אם אנחנו ממש מסדרים את העניין הזה כדי שלא יצטרכו לקרוא לך אפריקה אלא אסיה. למרות ששתיהן זה שם של יבשת.

זה שם של יבשת! אגב, הקודם שהתאהב באסיה חטף גם מהאקס. סקיי, זה כי חשבנו שירעילו אותנו. לא הבנת? תביני, אנחנו מוזרים. לחיי התהליך והמהלך וארק הדמות והשחקנית המצוינת! איפה בר לעזאזל?! ברור, כלום לא שודר. אבל בטח הכלללללללללללל...

צולםםםםםםםםםםםםםםםםם. רוסו...? סיגל. זה השם שלה. הבנתי. היא מספרת לו... על החייזרים... ל...רוסו...? הוא לא רגיל לחייזרים בכלל.​

סטילהוק1

Well-known member
אם יש משהו שאני הכי שונא בסדרה חוץ מברברת מטופשת וחסרת פואנטה, זה שמציגים קטעים שכבר שודרו רק בשביל למשוך עוד פרק על פארש. בשביל מה זה טוב כל הפלאשבקים האלה? :confused:

שיר m

Well-known member
העיקר התבאסתי שהפסדתי פרק אתמול... כולה לקט|פנים|

למעלה