פרק 68- הארוחה

YossihNew

Well-known member
|מסעדה|

אז מה יקרה בארוחת הערב?

האם אווה תכה?

האם איריס תקנה את התרמית?

ומה עם מילי?

YossihNew

Well-known member
זה מה שהיא עושה כשאין פאודה.

אני גאה שאיריס החליפה בגדים. קצת פחות בזה שאריק מתנהג כמו טמבל. קוסמי. מה אתה אומר.

אריק, למה אתה מצחצח שיניים? גם אם זאת תרמית... מה ההיגיון? מי מצחצח לפני ארוחה? לא, זה הזוי.

למילי יש תיק קטן. מאוד. סקיי, את נלחצת. חבל שלא הבאתן את מצליח שהיה מצליח. אווה בטח חושדת.

יוני? לא יונייייייייי? מוזר. מילי נהיית מוזרה מאוד. איזה מזל שזה רק אוכל לאסיה ולא אוכל מאסיה. לא אוכל אסייתי, אוכל של אסיה... אסיה, נו.

איריס מכינה קובה סלק? מאיזה מוצא אתם? גבאי. אה. הבנתי. מאוד אמין, סקיי. כמעט האמנתי שאת מסודאן. אריק באמת יוצא מטומטם. אבל הוא מתכוון לזה. איריס קצת... זורמת. וזה מאוד מצחיק לראות את אווה מצותתת. מה, גם אצלך קרו הדברים האלה של אסמארה וארמאנה? איריס זורמת, זה עוד יותר מצחיק.

לליאור יש לב רחב.

יום מלא בגזענויות היום. חכו חכו עם ארוחות הערב של ח'אלד ושירה. מוניקה מאוד יפה. אריק, אתה קצת מגזים. בסוף יצטרכו למחוק אותה... אני שוב מזכיר שרביד שחקנית מושלמת, כי היא צריכה לשחק את מילי כשהיא מילי אבל לא באמת מילי אלא רק מעמידה פנים שהיא... מילי... זה הגיוני, נו! המבטים של יוני... התגובה של איריס... זה פשוט... לא יודע, כאילו תאונת דרכים מחכה לקרות.

סקיי מאבדת את הזיכרון זה רעיון מעניין. אוי ואבוי! הסודה!

חבר'ה, אתם סתם לא שייכים. איפה שלי? אתם יודעים, יש מצב ש... אה. יופי. או שלא? אה. אז אתה סתם אידיוט.

מילי, הזדקנת. ככה אומרים. צריך רק לפרק את הבקבוק. אוקיי. עבד. לפחות הפעם הפאדיחה על שם אריק! כביכול!

לך תקשיב וגם אווה תקשיב. בסוף היא תשמע את זה בפעם אחרת. אומר לכם. ככה זה תמיד בסדרות. הם כן? ליאור, את מאוד חד משמעית היום.

מה תסבירי לה? באמת, איריס! את לא יכולה להפיץ את זה לכולם... פחות או יותר בגילכם. נו. לסקיי יש גיל אחר. אבל אנשים מאמינים יותר מדי מהר לחייזרים. מעניין, אסיה. מעניין. אמרת את זה בפאנל או משהו? שאת מרגישה חייזר? יכול להיות. מה יוני חייך שם...?

הייתן מדהימות! לצערה של מילי.

רונה לי היא ליהוק מצוין. לא אמרתי לכם את זה מספיק. נכון? למה יש שם סרבלים כתומים?

אני לא רגיל לראות את איריס בלי מדים. לא עשית שום בושות. בגן החיות עשית בושות. אוקיי, גם זה בושות.

אוי. זה בא?​

שיר m

Well-known member
פרק מצויין. מתח מצויין.

אווה ממש משועממת. חשבתי שהיא תמצא את הקופסה מהמוזיאון...

למעלה