פרק 72 ואחרון לעונה- הסכם זה הסכם

YossihNew

Well-known member
📜

איך אריק יצליח לברוח מאווה?

האם דלוס יסכים לשחרר את סקיי?

מה הצבא יעשה לסקיי?

והכי חשוב... במי אריק יבחר? במילי או בסקיי?

Roei152

Well-known member
מנהל
קצת היה מוזר שהשופט החליט שהנכד שלו לא מתאים עד, והחליט שהוא שיבוש הליכי משפט..
וקצת היהמוזר שקליפ הסיום היה 10 שנים לאחר העלילה, אבל הדבר היחיד שמתאי זה יוני בצבא, מילי כעורכת דין היה מתאים, אבל טיעפלה מוזר שהדגישו את זה...

YossihNew

Well-known member
ואולי... אולי סיום לסדרה בכלל?

האנשים שלא התקבלו לפאודה נראים נחמדים דווקא.

אמרתי לכם, זה חורף. בחורף מחשיך מוקדם. מה דלוס רוצה ומאיפה הוא בא אלינו בכלל? הרון אשכנזי הזה? הכול בגלל עומר הבמאית.

רק משחק מהשורה הראשונה של שתי שחקניות נהדרות יכול להציל אותנו. ליאור, ממתי את כל כך ברורה? זה שאת גילית עמוד שדרה זה דבר אחד. זה שפגעת לאווה בעמוד השדרה זה דבר אחר לגמרי. אבל ממתי את רבה מול שתיהן?

ביי, דלוס. לא נתגעגע. היה קר בטח כשצילמו. עננים מהפה...

פאודה, פאודה.

בן אדם הולך... סליחה. די עם הבדיחה הזאת. מספיק, ירדנו על הקטע הזה אלף פעם, גם בר ירדה.

קצת מוזר שדלוס הסכים לה. אבל לא יודע, כאן תמיד יש טוויסטים. בגלל זה ראיתי את מוניקה בלבוש אסיר עם פינטו. היא בידיכם, מה היא, סדאם?!

פתיח אחרון. ברור אגב שסקיי לא טסה לחלל. בחייאת, הגוף הזה, זה נראה לכם גוף חללי?! זה מוזר כמו ש... כמו שוולאד יטוס לחלל! די, נו, מספיק עם שטויות חלליות.

מה?! מי הגיעו?! ראש ה... וההוא מ... המון אורחים. הציבור. כן. זוכרת, שלי?

אבא של מילי יכעס עלייך. תדעי לך. כאילו... זה ההוא מ... מאיפה הוא? חוצנית זה יותר תקין מחייזרים. עכשיו הם מחסלים. עכשיו היא מחסלת. בטח. בשטחים היא לא הצליחה. חייזרים היא מנסה לחסל לי! היא לא ממש מחקה זכרונות להרבה. שוב אתה וההחתמות שלך. אנחנו יודעים מה החוזים איתך אומרים. מה? אה... עכשיו הבנו את הקטע של "הכלללללללללללל צולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!". אני ידעתי שזה יהיה חשוב! הכלללללללללללללללללללל צולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אווה! אני תמיד אמרתי! לקח איזה כמה עשרות פרקים אבל טוב, הנה זה! התקשורת נדחפת יותר מדי לאחרונה. זה לא 2007 פה! אי אפשר סתם ככה לשקר, כבוד השר!

אז הוא עדיין איתנו.

והיא לבושה כמו... ההוא... אבא של עומרי...

מאיפה התמונה לעזאזל? ושל סקיי?! לא, אל תדאג, המורה הנפלא לספורט... לא, אל תבכה... אולי בתיכון בגיריונית תמצא מישהי... אה... בגיריונית. זה על שם אסיה. חלק מזה, לפחות. זה קצת מופרך. גם אתם, מלצרים. אני הבנתי את הקטע, כן. כן, הבנתי את מוסר ההשכל. שלום, אסיה, עכשיו הבנתי. איזה עמיחי טבת?! זה בועז תבור! זה ראש סוכנות החלל! יש לו עניינים, אינטרסים! הוא לא התאושש מהלוויין ההוא... זכור שגם אתה היית מהגר! עם אמיל! שלי עזרה לך! היי, זה לא ההוא... מי זה? נו, די, אני חיכיתי לזה. הוא לא יכול להגיד משהו לאווה? ברית פאודה?

אתם מבינים, זה מה שבלבל אותי.

ראובן פישמן?! ממתי הוא עורך דין?!

לא היה לו זיכרון שמיש עוד לפני. למה אתם חושבים שכתוב "לירון" ולא לירן?! זאת עדות למה שהוא היה לפני. הוא לא נינוח בכלל. ומה שסבתא שלו עשתה לו?! זה לא נחשב?!

וייבס של כדברא קצת. גם לקראוס אין... הוא לא נהג כמו משוגע, הוא סימס ונהג.

אז עם מי אתה תהיה, חבר? אלה לי ממין זכר שכמוך? אולי היילי אפילו... יש לך אופציה שחורה... רגע. אבל טבת זה לא... הילד דומה קצת לעידו. אבל הוא קטין, אריק. נכון? כן, אבא. מה חשבת? היי, ראש סוכנות החלל. איזה תום? יש תום אחר, שמעתי. בסדר, עזוב, אתם כבר לא רלוונטיים. אתם השופטים. חכה חכה מה יהיה לך. אני ידעתי שיש חשיבות לשם.

עזוב, אריק. הוא ממורמר. הפרויקט חלל שלך הצליח יפה יותר משלו. מי זה האבא של... די, נו.

אני אומר לכם, אריק יכול לעשות החלפות עם סקיי. שתגנוב דנ"א או משהו... נו, מה אכפת לכם?! סקיי, השופט ממורמר. עניינים עם פרויקט חלל. תזכרי את זה כשלך יהיה אחד.

איך אתם יכולים להפגין במצב כזה?! כן, כולנו חייזרים.

לפסול את השופט!!!!!!!!!!!!! עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!! מה? לא בגלל הנכד. בחייאת. התכוונתי בגלל ענייני החלל.

מילי?! מה יש לך?! אנשים נהיים צעירים יותר מיום ליום.

זה קצת... אה... מוזר. רגע, למה לברוש אין משקפיים?! והוא לא נראה ככה עוד עשר שנים, תאמינו לי, אנחנו יודעים איך הוא ייראה! ליאור, עם מי את ומה את לובשת?! יוני בצבא זה הגיוני. שלי נראית לי בהריון. סקיי לבושה מוזר. תגידו, הילד... מה יהיה איתו? ולמה קראוס במשבר אמצע החיים?! לא הבנתי רגע... מי יושב ליד ליאור?! ולמה יוני עוד סובל? ולמה שלא ישחקו עכשיו מסביב לעולם לזכר הימים הטובים? ולמה אין שקופיות? וזה שאין כאן בשר, אומר שאלימלך כבר... אה... סליחה, התבלבלתי בסדרה. תגידו, איפה המאדים, אגב? סתם מעניין אותי...​

YossihNew

Well-known member
כל העלילה של דלוס, אגב, הייתה מיותרת מאוד בעיניי.

ומוזר שאווה לא חטפה בסוף.

וחבל שהמשפט היה מהיר מדי- היה צריך לתת לו לפחות שני פרקים. הם דחסו מלא התפתחויות בזמן די דחוס.

מה שהיה צריך לקרות זה שמילי תנאם נאום חוצב להבות בעד סקיי, בתור זאת שלמדה לקבל את החייזרים. כמובן, סקיי הייתה אומרת לאריק שאם היא נכלאת אז שיהיה עם מילי, ומילי הייתה מוותרת בשביל לשחרר את סקיי.​

Roei152

Well-known member
מנהל
אז מוזר שהשחקנית של אימא של מילי, לפי מה. שאני. זוכר , זו לא. אותה. שחקנית בעונה הזאת.., כלומר. בועז. קונפרטי השתתף. בשתי. העונות, ואשתו לא..
ומוזר. קצת שהבחור. החדש, שלא. שמתי לב אליו , נראה. שהוא. בן זוג. של ליאור.. נראה לכם ששחר ביקש את. זה? כדי. סוג של להוציא את. ברוש. מהארון?ֿ אם. כבר הייתי מצפה שבחור חדש יהיה. בזוגייות. עם. מילי... הוא. גם נראה חמוד...

שיר m

Well-known member
אוקיי שניה, מה?! לא הבנתי מי האנשים האלה בסוף. ולמה זה נראה כאילו מילי ואריק ויוני וסקיי. מה קורה שם. סוף מוזר מאוד.
ואיך סקיי בהריון? זה עובד אותו דבר אצל חייזרים? מה זה? הכל כל כך משונה.

YossihNew

Well-known member
אולי זה אמור להיות רוסו...
רוסו...?

אוקיי שניה, מה?! לא הבנתי מי האנשים האלה בסוף.
היו שם מלא חבר'ה, כולל מישהו שאמרו שהוא דניאל בלי משקפיים אבל אנחנו יודעים איך הוא אמור להיראות בעתיד, והיה איזה חייל אחד.

ולמה זה נראה כאילו מילי ואריק ויוני וסקיי. מה קורה שם. סוף מוזר מאוד.
איך זה נראה לך מילי ואריק? ראו שאריק עם סקיי, הולך איתה וכל זה.

ואיך סקיי בהריון? זה עובד אותו דבר אצל חייזרים? מה זה? הכל כל כך משונה.
מוזר, אבל את יודעת... היא... אה... בצורה אנושית, ו... לא יודע...

שיר m

Well-known member
איך זה נראה לך מילי ואריק? ראו שאריק עם סקיי, הולך איתה וכל זה.
כן אבל הם לא ישבו ביחד... אלא אם כל הזוגות בעצם ישבו אחד מול השני... צריכה לבדוק את זה... בכל מקרה זה מוזר

YossihNew

Well-known member
ליאור וההוא שאמור להיות ברוש היו אחד מול השנייה, אני זוכר.

וחוץ מזה, ממי נראה לך שהיא נכנסה להריון? בחייך. אריק גם נישק אותה...

למעלה