ציפורי לילה - מישהו יודע במקרה??

רונקי

New member
ציפורי לילה - מישהו יודע במקרה??

מישהו יודע איך אפשר להשיג שידור של ציפורי לילה מארחות עם יאיר לפיד כשראיין את גידי גוב???

נראה לי אתה צריך לברר דרך הארכיון

שלהם אם יש לאותה תחנה מייל או משהו תבקשה שישלחו לך את זה למייל ככה אני חושב

בהחלט.

אתה צריך להתקשר לסרטיית גלי צה"ל. מס' הטלפון שלהם הוא: 035126714. למיטב ידיעתי, קלטת יחידה עולה כ- 100 ש"ח. אם זה משתלם לך - תתקשר לסרטייה ותבקש.
בהצלחה!

פּלפּל

New member
השתמשתי פעם בשירות הסרטייה

לפני שנתיים הייתי צריך הקלטה של הרצאה מסוימת מקורס של האוניברסיטה המשודרת. הפרוצדורה היא די מסובכת: צריך לשלוח גלויה לסרטייה, הם בודקים אם יש להם את התכנית ושולחים בדואר חוזר שובר לתשלום בבנק הדואר. את השובר צריך לשלוח להם בחזרה ורק אז הם שולחים לך את הקלטת (קלטת Normal פשוטה). אבל כיוון שהיה לי די דחוף העניין, ויתרתי על שירותי הדואר, הגעתי למקום (אחד הבניינים מאחורי התחנה, ליד משרד הרישוי של צה"ל), מילאתי טופס בקשה, ובזמן שהלכתי לדואר בשד' ירושלים לשלם את הטופס, הם כבר הכינו לי את ההקלטה, כך שסה"כ תוך שעתיים יצאתי עם ההקלטה. לגבי מחירים, אם אני נכון זוכר משלמים לפי חצאי שעות (בסביבות 30-40 ש"ח לצד, ע"ג קלטת של 60 דקות). עקב סוגיות זכויות יוצרים, לא ניתן לקנות תכניות מוסיקה שהפיקה התחנה (הופעות חיות) אלא בעיקר תכניות אומר (שעה היסטורית, אוניברסיטה משודרת) ואקטואליה. התעניינתי בזמנו בהקלטות של ציפורי לילה עם דורון נשר ואמרו לי שהתכניות הללו לא מוקלטות. אבל כיוון שציפורי לילה מארחות משודרות מדי פעם בשידורים חוזרים, סביר להניח שהתכנית הזו דווקא כן מוקלטת ונשמרת. מקווה שעזרתי.

למעלה