קארים התובע מהאג מבוהל, ובצדק, ביבי הוא מפקד המוסד וכולם יודעים מה המוסד יודע לעשות לפי מקורות זרים

Harrington

Well-known member
מנהל

קארים התובע מהאג מבוהל, ובצדק, ביבי הוא מפקד המוסד וכולם יודעים מה המוסד יודע לעשות לפי מקורות זרים​

כבר שבועיים התקשורת הישראלית מספרת לנו שהנה אוטוטו, מחר או מחרתיים לכל המאוחר, יוצאים הצווים ובינתיים כלום, נאדה.

dory30

Well-known member
כבר שבועיים התקשורת הישראלית מספרת לנו שהנה אוטוטו, מחר או מחרתיים לכל המאוחר, יוצאים הצווים ובינתיים כלום, נאדה.
החבל הולך ומתהדק. הנחמה שלי שגם אתה תיחנק מזה ולא רק אני. תיהנה.

סטילהוק1

Well-known member
אם היה אדם רציני ואחראי בראש המוסד היה לחלאה האנטישמי הזה באמת ממה לפחד. אך מברנע השמאלן הכושל שישן בעמידה מיום מינויו לתפקיד אין לו באמת ממה לחשוש.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם היה אדם רציני ואחראי בראש המוסד היה לחלאה האנטישמי הזה באמת ממה לפחד. אך מברנע השמאלן הכושל שישן בעמידה מיום מינויו לתפקיד אין לו באמת ממה לחשוש.
אין כל סיבה שישראל תאיים מבצעית על התובע בהאג. זה לא מנהגינו וטוב שכך. במיוחד כאשר לא חסרות דרכים 'מאחורי הקלעים' אבל לא מבצעיות כדי לאיים עליו, כמו למשל איומי ארה"ב לשלילת תקציבים וכיו"ב.

איציק5111

Well-known member
אין כל סיבה שישראל תאיים מבצעית על התובע בהאג. זה לא מנהגינו וטוב שכך. במיוחד כאשר לא חסרות דרכים 'מאחורי הקלעים' אבל לא מבצעיות כדי לאיים עליו, כמו למשל איומי ארה"ב לשלילת תקציבים וכיו"ב.
אמרו שהם יכולים להוציא צווי מעצר בלי לפרסם,כלומר הבכיר לא יודע בכלל שיש נגדו צו מעצר

לא צריך לאיים צריך לבצע

אנשים שבית הדין הזה יהפוך אותם למאושרים הם סינוואר ודורי מהפורום
המוסד באמת צריך לחסל את האנטישמים מהאג

evglev1

Well-known member
מנהל
לא צריך לאיים צריך לבצע

אנשים שבית הדין הזה יהפוך אותם למאושרים הם סינוואר ודורי מהפורום

המוסד באמת צריך לחסל את האנטישמים מהאג
צריך להקים ברית של כמה מדינות של הגנה ואי הסגרה ולהעניק צל"שים לאנשים שבית הדין מוציא להם צווי מעצר. כמו שהחרדים רואים במשתמטים שאפילו לא מוכנים לבוא ולחתום שתורתם אומנותם ומחייבים את המשטרה הצבאית לבוא אליהם גיבורים וכפי שסרבנים הלכו לכלא בגאווה כך מדינות כמו ישראל צריכות לראות במבוקשים של בית הדין הבינלאומי בהאג גיבורים ולתת מקלט מדיני גם למבוקשים ממדינות אחרות. ולהתייחס לבית הדין כמו לאויב שמחפש את רעתינו ולחפש גם את רעתו וגם מבחינתינו מי שמבוקש על ידי בית הדין בהאג הוא אדם טוב עד שהוכח אחרת כי הסיכוי שמדובר בסכסוך בין רשעים לרשעים נמוך משזה סכסוך בין צדיק לרשע ובית הדין הבינלאומי בהאג ללא ספק רשע.

צריך להקים ברית של כמה מדינות של הגנה ואי הסגרה ולהעניק צל"שים לאנשים שבית הדין מוציא להם צווי מעצר. כמו שהחרדים רואים במשתמטים שאפילו לא מוכנים לבוא ולחתום שתורתם אומנותם ומחייבים את המשטרה הצבאית לבוא אליהם גיבורים וכפי שסרבנים הלכו לכלא בגאווה כך מדינות כמו ישראל צריכות לראות במבוקשים של בית הדין הבינלאומי בהאג גיבורים ולתת מקלט מדיני גם למבוקשים ממדינות אחרות. ולהתייחס לבית הדין כמו לאויב שמחפש את רעתינו ולחפש גם את רעתו וגם מבחינתינו מי שמבוקש על ידי בית הדין בהאג הוא אדם טוב עד שהוכח אחרת כי הסיכוי שמדובר בסכסוך בין רשעים לרשעים נמוך משזה סכסוך בין צדיק לרשע ובית הדין הבינלאומי בהאג ללא ספק רשע.
אתה רוצה להעניק צל"שים לכל אחראי מחדל 7.10?

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא אם טראמפ ייבחר אולי ארה"ב תתנער מהגוף האנטישמי האנטי מערבי וקרובנות בית הדין של האסאלמיסטים יוכלו לנהוג כלפי שופטי ותובעי בית הדין הזה כמו נגד פעילים בארגוני טרור.

סטילהוק1

Well-known member
התקשורת השמאלנית היא בעצמה עובדת בשירות אוייביה ושונאיה, ולכן לא פלא שהם מתים שזה יקרה, בדיוק כמו כנופיית קפלן העלובה של הבוגדים בשירות קטאר.

evglev1

Well-known member
מנהל
חבל שאי אפשר להכריז על מצב מלחמה עם בית הדין הבינלאומי בהאג ולראות בהם אויבים כמו ארגוני הטרור ולראות בכל ישראלי שמוסר עדות בהאג בוגד כמו גונן שגב. כי בנוגע למזרח התיכון ההבדל בין בית הדין הבינלאומי בהאג לבין החיזבאללה הוא רק טקטי, יש להם אותן מטרות אסטרטגיות.

dory30

Well-known member

סטילהוק1

Well-known member
התקשורת השמאלנית היא בעצמה עובדת בשירות אוייביה ושונאיה, ולכן לא פלא שהם מתים שזה יקרה, בדיוק כמו כנופיית קפלן העלובה של הבוגדים בשירות קטאר.
כולי תקווה שתיחנק לבדך בוגד.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל אחד וגחמותיו בחיים. אין לי הרבה מה לכתוב על יהודים שמאחלים ליהודים אחרים להיחנק. יכול רק לרחם עליהם (מכל הלב וללא טיפת ציניות). ולא, למקרה שתהית, לא אאחל לך את מה שאתה מאחל לי. תחת זאת אאחל לך בריאות איתנה, שתזכה להתגבר ולהתבגר על הבעיות שאופפות אותך ומפריעות לך בחיים, ואם אני צריך להיות כלי שרת עבורך כדי לסייע בכך, בשמחה מבחינתי.

מוטי חוף

Well-known member

קארים התובע מהאג מבוהל,​

הוא צודק כי הוא חושש שהמוסד יחסלו אותו ואת כל בכירי האג...לכאורה...

למעלה