קטע שכתבתי:

אלוהים הוא הרוח שיצרה מתוכה את החומר, והוא מתבטא בצורת חשמל. כל החומרים נוצרו מחשמל. החשמל דומה לאור, ולכן ביום הראשון נברא האור. המודעות מכילה העצמה אינסופית של חשמל, וכדי ליצור אינסוף חשמל במודעות צריך אינסוף אחר גדול יותר של חשמל, שהוא אלוהים ומתווך בין כל המודעויות. אלוהים הוא המצפון. המצפון שומר שכל המודעויות יקבלו ככל האפשר את הטוב.

כשאדם עולה לגן עדן שנמצא בחלל, מתאחדת מודעותו עם כל שאר המודעויות שעלו לגן עדן, ולאלוהים שמחבר את כולן. גן עדן אינו גן מוחשי אלא רוח. בעולם הבא של צדיקים לא צריך חומר, כי ברוח האושר האמתי. גם אלוהים לא צריך חומר. בחלל עובר אור מהכוכבים השונים.

התורה נכתבה ע"י אנשים בהשראה אלוהית. היקום העביר לתת מודע הקולקטיבי של היהודים את כל האפשרויות הספרותיות והאנושיות ולכן את כל העולם.

עברית השפה הכי טהורה ואמתית. היהדות מאמינה במלה ולא בצורה, כי מלה הדבר הכי טהור וראשוני.

ישראל הארץ הכי טובה, היא במרכז העולם והיא מלאה ביופי פשוט וטהור של טבע וחקלאות טובה וגם אור מיוחד של זיו השכינה. אמריקה הגדולה והעשירה שנמצאת בצד האחר של העולם, תומכת בישראל ואוהבת אותה.

היהדות היא הראשונה שהביאה לעולם את המוסר ואת המונותיאיזם. גם היא פשוטה, טהורה ומוסרית מאוד. היהדות סבלה את הצרות ואת והשנאה הכי קשים בהיסטוריה ובעולם ואולי אף ביקום, אבל שרדה בזכות האמונה והאלוהים השומר עליה.

אולי בתקופת התנ"ך שבה כולם האמינו באלוהים, הכוח החשמלי רוחני במודעות היהודים התאחד והשפיע על תופעות בחומר ובטבע והיו ניסים.

אני יהודי ישראלי. אני מאמין במלים ובדיבור, יוצר וממציא בהם הרבה מאוד דברים. המצאתי תיאוריה פילוסופית שאמורה להסביר את משמעות הקיום, תוכנת בינה מלאכותית חזקה, שפה מדעית מדויקת, תרגום התורה לעברית עממית מודרנית ודברים אחרים דומים. אהבתי באהבה הכי חזקה שיש את המטפלת שהייתה לי פעם, ועברתי תהליכים נפשיים קשים במיוחד של מלחמה בעולם שחישלו אותי רוחנית. אני מדבר עם חברים על תחביבים אישיים, רגשיים ומעניינים. אני בעל ערכים חזקים של דיבור, רוחניות ואהבת אדם. פיתחתי לעצמי דרך חיים פילוסופית רוחנית של התעניינות אישית ודאגה, יצירה ושיפור יחסים בעזרת הדיבור והתקשורת. נלחמתי והפכתי את העולם כדי לבטא את אהבתי לאותה מטפלת נהדרת שהכרתי, היא ראויה לזה וזה שיפר אותי ואולי גם משפר את העולם.

למעלה