קישור לראיון של ערוץ 2

nightspy1

New member
כמו ההורים של מאיה

הם לא ממש הבינו על מה מדובר , ולמה אני מבלבל להם את המוח על דברים כאלה :) אבל אחרי שהיתה לי הזדמנות להסביר בדיוק מה אני עושה אז הם חשבו שזה מעניין ומקווים לראות אותי מצליח שם בעסקים , כל עוד זה לא בא על חשבון דברים חשובים אחרים כמו לימודים וכו.

DOR2092

New member
אני חייב עזרה מיידית

שלום. התחלתי לשחק בסקנד לייף ,ניסיתי להבין בערך .. ולא הספקתי לטעום ממה שהמשחק מאפשר . למה? פתאום קיבלת הודעת באן , חבר שלי אמר לי שזה באג נפוץ ויעבור תוך כמה דקות. הבאג נעלם. אך מאז המשחק החליט לא להתחבר , ואמר לי לנסות עוד כמה דקות , זה הפך לשעות שלא הצלחתי להתחבר. פתחתי משתמש חדש והצלחתי להתחבר , אך התנתקתי והתחברתי מחדש למשתמש החדש , וגם לו אותה בעיה. אבקש עזרה ותודה מראש , דור.

nightspy1

New member
הנה תשובה

אתה צריך להתקשר ללינדן ולשאול מה קרה שקיבלת באן , אולי הם רוצים לוודא שהפרטים שהכנסת נכונים ואתה בגיל המתאים

DOR2092

New member
אבל למה ?

עשיתי משהוא לא טוב במשחק או משהוא? כי זה קרה עם 2 דמויות!

nightspy1

New member
יכול להיות שנפלה טעות או שיש סיבה אחרת

רק אתה יודע מה עשיתה :) תשלח אמייל לתמיכה הטכנית או תרים טלפון כי באן זה על החומרה וכתובת האייפי שלך אז זה לא משנה כמה דמיות יש לך יכול להיות שזה רק תקלה טכנית גם כן , תתחיל מחדש את המחשב ותתחבר מחדש אחר כך גם תבדוק לכמה זמן זה אם קיבלת הודעה במיל

DOR2092

New member
אממ...

לא עשיתי שום דבר חריג. והבאן זה כנראה באג. אבל אני לא בן 18 , אני מתחת , אך נרשמתי ל18 + משום של teen secend life מבקשים חשבון PAYPAL .. ואין לי . מה לעשות? אני רק התחלתי לשחק , לא הספקתי לעשות כלום.

ליאלוש1

New member
היי דורון אשמח אם תענה לי

אז ככה בעקבות הכתבה נרשמתי באתר הורדתי את התוכנה נכנסתי הכל טוב ואז כעבור מספר דקות זה יצא מהמשחק המשיק נכבה רשם לי שגיאה אני אצרף את השגיאה מה לעשות???אמרו לי שאני צריכה לבדוק האם דרישות מתאימות למחשב שלי איך אני בודקת את זה איך אני יכולה לדעת את הנתונים של המחשב שלי?? אני מודה לך מאוד המשך שבת מקסימה ויום נעים!!

ליאלוש1

New member
אוקי המפרט הוא דרך המחשב שלי ומאפיינים נכון?

מקווה שאני לא טוה אז ככה מערכת: microsoft windows xp home edition גירסה 2002 service pack 2 מחשב: intel(R)Core(TM)2 CPU 1.86GHz @ 6300 RAM of 504 MB 1.86 GHz הרחבת כתובת פיזית (מה זה אומר???) בכל מקרה אני מודה לך מאוד יום נעים!

nightspy1

New member
start - run - msinfo32

תעתקי את זה לכאן את יכולה להשוות עם המפרט המינמלי המומלץ באתר http://secondlife.com/corporate/sysreqs.php

ליאלוש1

New member
אני מצרפת לך ושוב תודה

שם מערכת הפעלה Microsoft Windows XP Home Edition גירסה 5.1.2600 Service Pack 2 Build 2600 יצרן מערכת הפעלה Microsoft Corporation שם המערכת HANA יצרן המערכת INTEL_ דגם המערכת D946GZIS סוג המערכת X86-based PC מעבד x86 Family 6 Model 15 Stepping 6 GenuineIntel ~1864‏ Mhz מעבד x86 Family 6 Model 15 Stepping 6 GenuineIntel ~1864‏ Mhz גירסה/תאריך של ה- BIOS‏ Intel Corp. TS94610J.86A.0048.2006.1019.1452, 19/10/2006 גירסה SMBIOS 2.4 ספריית Windows C:\WINDOWS ספריית המערכת C:\WINDOWS\system32 התקן אתחול \Device\HarddiskVolume1 אזור ישראל שכבת הפשטת חומרה (HAL) גירסה = "5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158)" שם משתמש HANA\Owner אזור זמן שעון קיץ ירושלים סה"כ זיכרון פיזי 512.00 MB‏ זיכרון פיזי זמין 167.14 MB‏ סה"כ זיכרון וירטואלי 2.00 GB‏ זיכרון וירטואלי זמין 1.96 GB‏ שטח קובץ החלפה 1.20 GB‏ קובץ החלפה C:\pagefile.sys ממש תודה לך שאתה עוזר

nightspy1

New member
לכי תחת Components Display ,

מה כתוב שם? בכל מקרה אני מציע לפתוח אשכול חדש לשאלות טכניות , אני רוצה לענות רק על שאלות כלליות או שאלות על הכתבה

ליאלוש1

New member
ניסיתי להתאים ללינק שצירפת לא הבנתי כלום

סליחה על הבורות וסליחה שאני קרצייה יום נעים

nightspy1

New member
תנסי להתקין דריוור חדש לכרטיס מסך

אני לא יודע איזה כרטיס יש לך , תנסי לברר איפה שאמרתי לך , למחשב שלך יש יחסית מעט זיכרון פנוי , וגם מעט מדי מקום פני על הכונן , תנסי לעדכן את הדריוורים זה נראה כמו התקנה נקיה של וינדוס

למעלה