קלאודיה בתפקיד אורח

sprqy

New member
קלאודיה בתפקיד אורח

בסדרה החדשה של ערוץ SCIFI - שנקראת DRESDEN FILES. לינק טוב זו סיבה מספיק טובה להמשיך לראות, הפסקתי אחרי הפיילוט מפאת עומס סדרות כרגע אבל לאור תפקיד האורח שלה אולי אני ימשיך לראות.

mg

New member
זה ערוץ שמשודר בארץ?

תודיע לי אם היא קופצת לעוד פרקים, כל דבר שהיא בו נשמע טוב

aerynsun

New member
לא שמעתי על הסידרה

עד ששמעתי שקלודי מופיעה בה. ראיתי ששידרו רק איזה ארבעה פרקים, סידרה ממש דנדשה! ובאיזה פרק קלודיה תהייה?

eve6

New member
מתישהוא בסוף מרץ

אני אוספת את הפרקים כרגע...(לא היה לי כל כך זמן לראות מלבד את הראשון). אז אם את מעוניינת............... תזמזמי לי

aerynsun

New member
הורדתי את כול הפרקים

ובגלל הרגל השבורה
יש לי זמן לראות את כל הפרקים שיושבים במחשב שלי ומחכים לי. ראיתי סוף כל סוף איזה שמונה פרקים של אטלנטיס, ועוד מלא. אז את הסידרה הזאת של קלוד, אני אראה מתישהו בימים הקרובים. חבל שאין תרגום בטורק. אז תודה
ראית כבר את המלך האחרון של סקוטלנד? ושוב , איזה פרק קלוד מופיעה? פרק חמישי?

sprqy

New member
רפואה שלימה!

זמן טוב להריץ HOUSE יש לך שתי עונות וחצי
קלוד עוד לא הופיע , היא תופיע עוד איזה חודש בערך... מישהו המשיך את ה"דרסדן פיילס" הזה? שווה משהו?

aerynsun

New member
תודה רבה

קלודיה מופיעה בHOUSE? ומה זאת הסידרה הזאת בכלל? אני מוצפת בסדרות..חחח . לא נראה לי שאני אוסיף עוד אחת לרשימה. הורדתי את הפיילוט ועוד שלושה פרקים של דרסדן אבל עדיין לא צפיתי. מחר אולי. אני אכתוב אם זה שווה משהו.

sprqy

New member
את יודעת

אני גם רואה סדרות שקלאודיה לא מופיע בהן
HOUSE זו סדרת בית חולים לא שגרתית - מאד מומלצת, השחקן הראשי שם (hugh laurie) שחקן מוכשר מאד ופשוט תענוג לצפייה מבחינת דיאלוגים גם הדרמתיים וגם הקומיים שלא חסרים. תעדכני אותנו בקשר לדרסדן פיילס הזה באמת יש הצפת סדרות בזמן האחרון - שימשיך ככה!!

aerynsun

New member
אם כל הכבוד לקלודיה

ויש כבוד, אני רואה סדרות גם שהיא לא מופיעה בהם. אני אעדכן מחר נראה לי.

mg

New member
האוס באמת טובה!

ומזה באמת הדרסדן פלייס הזה? לא היה לי כוח לקרוא אפילו, צריך נתינים שיקראו בשבילי !

mg

New member
החלמה מהירה!

אבל לא לפני שתסיימי לצפות בכל הסדרות

sprqy

New member
לא איפה

הלוואי היה משודר בארץ היינו רואים באטלסטאר גלקטיקה בזמן השידור שלה בארה"ב! חלום! (לא שכרגע אני צריך לחכות יותר מדי שיצא הפרק)

למעלה