קצת עצות והרגעות לפני הקעקוע הראשון

ובנוגע לתחושת הכאב

ההשפעה של חומרי הרדמה (ובכלל השפעה של תרופות) מתרחשת בהדרגה ולא בבת אחת, כך שבכל מקרה ובכל תרופת הרגעה/הרדמה הכאב לא מגיע בבת אחת אלא באיטיות, כך ששום כאב לא "יתקוף" כי אם הגוף ירגיש את הכאב בהדרגה ויגיב אליו בהדרגה. אם כבר, יצירת פצע ללא אלחוש היא "התקפת כאב" לגוף.

היי רבקה

אני עשיתי קעקוע (גם ראשון) לפני יומיים, בעורף שגם נחשב למקום די כואב......
הכאב בהחלט נסבל, לפי מה שאני מבינה הקעקוע שאת מתכננת הוא ממש לא גדול, והמקעקע מרים את המחט כל כמה שניות מהעור, כלומר זה לא כאב רצוף.....

בקיצור אם אני עברתי את זה (אני פחדנית על, לא ישנתי לילה לפני הקעקוע) אז כל אחד יכול לעבור את זה :)

בהצלחה!!!

תודה!

אכן עודדת אותי, ס"כ אני די גיבורת מחטים אבל עדיין זה די מפחיד.

לגבי העבודה- אני עבודה במרפאה וטרינרית וזאת עבודה על הרגליים אבל אין איזושהי סכנה לקעקוע...המקעקע אמר שזה ייקח עד שעה ואמרו לי אחרים שבד"כ לא סובלים מכאבים אחרי הקעקוע, אז נקווה לטוב!

mayablonda

New member
אני מדברת על האיזור שמוקף באדום

זה הקעקוע שאני רוצה של הטביעות רגליים.
את התול אני כבר בטוח יעשה באיזור הגב :)

mayablonda

New member
חחחח בעצם כן...

מצטערת פשוט אני לא כל כך יודעת איך משתמשים בפורומים האלה....

rotemk2000

New member
לא באשכול הנכון אבל..

בכל מקרה זה אזור שמושפע מאוד משינוי משקל

love addict

New member
זה כמובן תלוי בכל אחת ובגוף שלה,

אבל נראה לי שדווקא הצלעות פחות מושפעות משינויי משקל יחסית לאזור בו הן נמצאות (קרי בטן, חזה, מותניים).
כמובן שבשינויי משקל גדולים מאד גם אזור הצלעות ישתנה, וכמובן שצריך לקחת בחשבון גם את הפקטור האישי - ולכן בתכלס, אם כבר יש לך ניסיון עם התנודות שלך במשקל ואת יודעת איפה וכמה את נוטה לצבור - רק את יכולה לדעת עד כמה האזור הזה נוטה להשתנות אצלך.
אם את רוצה לשחק על 'בטוח', לכי על אזור יותר בטוח כמו שהציעו לך קודם - גב, שכמות, שוק.

mayablonda

New member
תודה

קעקוע אחד אני רוצה לעשות באיזור הגב, ויש עוד 2 קעקועים שאני רוצה לעשות אבל זה כבר רק בהמשך :)

בשעה טובה עשיתי את הקעקוע

לא השתמשתי בשום משחות וכאלה, היא לא נעים אבל לא נורא, תודה לעוזרים!!

השאלה כעת היא, המקעקע נתן לי את כל ההוראות והכל בסדר, אבל הוא אמר לי גם לא להישען עליו ולא נגיד לשים תיק על הגב וכד', אבל האם זה לרמה של לא להישען בכסא כשאני נוהגת/לישון על הגב במיטה??

ומתוך סקרנות, מה המטרה של הניילון הנצמד ב 3 ימים הראשונים? האם יש לו איזה תחליף (מישהי אמרה לי גזה וכו') פשוט קשה לי להגיע לשם לבד ואין לי איתי מישהו שיכול להחליף לי ניילון 3 פעמים ביום.

תודה!

oikeroi

New member
בשביל מה יש חברים???.

אם לא לעזור לבחורה במצוקה לשים ניילון על הקעקוע??????????????

וברצינות.
אני ישנתי כל תקופת ההתקעקעות (חצי שנה לערך) על הבטן או על הצד. הבן שני צחק מזה כי שהקראתי לו סיפור במיטה שכבנו הפוך, עם הראש בצד של הרגלים. ברור לי שאני קצת קיצוני אבל ההצעה שלי היא שכל עוד הקעקוע מרגיש (רגיש, מגרד, אדמומי) להימנע כמה שיותר ממגע, כולל ברכב וכולל במיטה.

love addict

New member
אהלן

קודם כל נשמח לראות תמונות!

לגבי הניילון - מטרתו לשמור לשמור על האזור סטרילי ולח (כמובן כל עוד שמים ניילון מיד אחרי ששוטפים ומייבשים את האזור), למנוע מזיהומים ולכלוכים (אפילו סביבתיים פשוטים, כמו אבק) להתיישב לך על הקעקוע שנחשב פצע טרי, מצמצם חיכוך של כל מיני דברים כמו בגדים בקעקוע, והוא מונע לכלוך של בגדים ומצעים ע"י ההפרשות ג'יפה של היומיים הראשונים מהקעקוע.
הוא מתפקד על סוג של תקן 'פלסטר', רק בלי החלק של הצמר גפן שמן הסתם נדבק לקעקוע, וזה לא טוב.
מעבר לזה, חשוב לתת לקעקוע לנשום כמה שיותר (כמובן לא בשמש), כי בתכלס בחום של הקיץ ללכת עם נילון 24\7 זה אולי הדבר הכי לא סטרילי שאני יכולה להעלות על דעתי..

למעלה