קרב

אולבסון

New member
כלי נשק מעץ.

נשמע לי מוזר שכלי הנשק עשויים מעץ [כך שמעתי] אני רגיל לפלסטיק וספוגים למינייהם, איני יודע כיצד להשתמש בכלי נשק מעץ כראוי וזה יכול להיות מסוכן אני חושב. אם תוכלו להסביר לי קצת על הלחימה ועל בנית הנשק בצורה יעילה זה יעזור לי מאוד. אותו דבר גם בקשר לאיך להגן על עצמי מכלי הנשק של יריבי למשחק אני חושב שזה חשוב ורלוונטי לכל השחקים שלא שיחקו עם כלי נשק מעץ לפני. תודה מראש איל.

כלי נשק מספוג

עד כמה שהבנתי, ואולי מישהו שמבין יותר יתקן אותי, כלי נשק מעץ מיועדים אך ורק לאנשים שמיומנים בלחימה עם כלי נשק. אלה יצטרכו לעבור מבחן אצל האחראיים עליהם שבו יראו כי הם מיומנים מספיק ויכולים לעצור את מכת הנשק שלהם לפני שתפגע בקורבן,
כך ששאר השחקנים לא יהיו בסכנה. השאר יכולים לבא עם כלי נשק מספוג, כדי שלא יפגעו באחרים. ואז גם לא צריך לדאוג בקשר ליצור חרבות מעץ...

Umrug

New member
Sweet false hopes

All that you say is teorethically right, but in the game it it usually not so simple. That means: be ready to encounter a drunken man with a huge wooden sword that has no idea what to do with it and will swirl it above his head as a helicopter. This is not a joke. Allthough masters do what they can, there are allways "leaks". Know: if you are going to fight, you are going to be hurt! o

קיסקי

New member
אני צריך מידע בבקשה

אני רוצה לבנות נשק, ואני רוצה לדעת איזה סוגי נשקים מותר... אני מתעמן עם מקלות ארוכים עם חברים שלי, ויש לי חבר שמתעמן עם גרביים, אז אני חושב שהוא צריך אלת שחר ובגלל זה אני צריך מידע על נשקים. בבקשה תענו...

יש פירוט בחוקי הקרב

באתר, שם גם תמצא מה כל נשק עושה (דבר שבטח ישפיע על השיקולים שלך באיזה נשק אתה מעוניין)

Umrug

New member
Weapons

There is a lots of related material on the Web, and there are a lots of people in Israel who can help. For example, come to Rakevet-shishi and try to catch someone( you will succeed ). If you live in Haifa or Krayot you can come to Haifa training and try to catch someone (harder - there are fighters! :) o If you are desperate, write me, and I´ll tell you what to do. o

Silver hores

New member
מידע!

מה אם מפות טופוגרפיות של איזור המישחק אך ואיפה מקבלים?

Azog Purush

New member
Maps

Tomorow all the masters of the game going to the place of the game.We going topaint the map of the place.This map you´ll could resieve during the game

Silver hores

New member
אז ממי מקבלים אותם../images/Emo35.gif

בעיקרון לפי התפקיד שלי צריכים להיות אצלי המפות של הממלכה שלי ושל אזורים נוספים שאמורים להיות מוקרים לי לפי המישחק , אז ממי אני מקבל אותם?

Silver hores

New member
אבל../images/Emo70.gif

אני צריך לתחנת מארך הגנתי למדינה שלי ואני צריך לעשות את זה ליפני המישחק קידי לדעת את הדרך הטובה ביותר ליבנות את המיבצר ולהקים צבע!!!

בוקר היום מספיק.

שמע, Silver hores, ידידי, מנסיון העבר, אם תגיע בבוקר יום ראשון, (בהנחה טריוויאלית שמונית לקפטין ושגייסת קבוצה עד אז) יהייה לך די והותר זמן להקים מאחז ולכונן מערך הגנה. בנוגע למבנה הצבאי של קבוצה - קפטיין הקבוצה מקבל מידע ממסטר-הקרב לגבי בכמה לוחמים יכולה קבוצתו לתמוך, ומה אופיים. בהצלחה.

Silver horse

New member
יפה יפה ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

הבעיה היא שלפי המישחק צריכים להיות אצלינו. טוב אז איו סוסים ואין בטטות (טוב אולי בטטות יש) ואין אף אחד שיגיד לי אך העובדה המיזערית הזות מיתבתת במישחק

מצטער, לא הבנתי סוסים? בטטות?

דבר לענין. איזה קבוצה אתה רוצה/קיבלת/בתהליכים לבנות? איזו עובדה מזערית מדובר?

calaheru

New member
שיריונות

מה בקשר לשיריונות? כשהם אומרים שיריון שרשראות מה המארגנים מצפים שנביא? שיריון שרשראות אמיתי?

למעלה