רומנטיקה...

Katy Cat

New member
רומנטיקה...

מה הדבר הכי רומנטי שעשיתם לבן או בת זוגכם?

king kazabubu

New member
מממם... אני עשיתי

לחברה שלי מסיבת הפתעה ליומולדת שלה והיא הייתה ממש מופתעת. ובנוסף כשהיה לנו שנה ביחד אז הכנתי לה ערב מאוד יפה ושקט אצלי בבית... חבל שאת לא מכירה אותה כדי לשמוע את הסיפור...

Katy Cat

New member
חחחחח...... אושר!!

(למי שלא הבין, זה חבר שלי...) בהחלט היה מאד רומנטי הערב שהכנת לי בשנה... וגם המסיבת הפתעה הייתה מקסימה, אבל אתה חייב להודות שעשיתי לך דברים רומנטיים לא פחות כמו לרקום לך על כרית, או אתר אינטרנט שבניתי לך במיוחד לכבוד היומולדת ואספתי שם ציטטות, וברכות מכל החברים, תמונות ועוד המון דברים (ואני הרי שונאאאאאאאת מחשבים).

אסף_

New member
טוב ככה

היא היתה במצב רוח רע במשך הרבה זמן מסיבות שאני לא יכול לפרט יש לה מחסן ליד הבית והיא חולה אל יין אז שמתי לה בקבוקי יין ליד הדלת אם פתק שהיא ראתה תבקבוקים ותפתק יצאתי מהמחסן אם שלוש ורדים אמרתי לה שתי ורדים אל כל שנה שהיינו ביחד והורד השלישי אל שנה שלישית נפלאה וגם היה פעם שכתבתי לה מכוכבים אני אוהב אותך רותם אל התיקרה ואחרי ערב רומנטי בתירוף שהכנתי לה שכלל נרות מתנות וכתבתי אל הקיר שלי והכל ונראה לי שהיא ממש נענתה באנו ללכת לישון סגרנו תאור ופתאום היא ראתה את זה אל התיקרה זוהר ואמרתי לה שזה בשביל שכל לילה לפני שאני הולך לישון אני יראה את השם שלה ויזכור כמה אני אוהב אותה

למעלה