רטיבות

שובל111

New member
רטיבות

לשכן הצמוד אלי יש גג מרוצף מקביל לגג שלי. חוצץ בין הגג של השכן לגג שלי קיר נמוך שמעליו יש גדר דקורטיבית ואדניות של שכני. בחורף מזה מספר שנים ישנה רטיבות המלווה אפילו בבועות מים שמטפטפות לתוך קצה החדר שמתחת לגג המרוצף. כדי לפתור את הבעיה ערכנו מספר פעולות חוזרות ונשנות של אטימת הגג, המרצפות, הפאנלים וכדומה- אך הרטיבות לא חלפה. להפתעתי, לפני כמה ימים בהגיעי לחדר ראיתי לפתע שישנה רטיבות מסיבית באותו המקום ששררה בו הרטיבות בחורף. עליתי אל הגג וראיתי את שכני משקה את האדניות במים. הבנתי שהרטיבות בעצם נובעת מהקיר המשותף. בדקתי האם הרטיבות חוזרת לאחר שהשקתי את הקיר מהצד שלי. ולא הייתה רטיבות. האם סביר להניח שהרטיבות שקיימת בחדר שלי היא בגלל בעיה שיש אצל שכני? כיצד היית ממליץ לי לפעול כדי ששכני אכן יטפל בבעיה? האם הוא מחויב לטפל בבעיה?

BRONCO

New member
רטיבות

שלום שובל לפי מה שאתה מתאר כיימת סבירות שבעיית הרטיבות אצלך בבית נובעת מאדניות השכן ואתה צריך להעיר את תשומת ליבו על כך והוא מחויב לטפל בכך. לאחר האיטום יש להציף את האדניות לבדוק שהאיטום תקין ורק אחר כך ניתן למלא חזרה באדמה במידה ולאחר האיטום תחזור התופעה יש לבדוק את העניין באופן יותר מעמיק האדניות הם בתחום אחריותו הבילעדית בברכה

למעלה