רעיונות "להפעלות" למרתון ספינינג בפורי

ללי1

New member
רעיונות "להפעלות" למרתון ספינינג בפורי ../images/Emo148.gif

חברים יקרים, אני מעבירה מיני מרתון עם מדריכה (מנוסה ממני) לקראת פורים! איזה כיף. בחרתי שירים (חלקם לא בסגנון הרגיל שלי, בכל זאת פורים) אבל כולם כאלה שאני אוהבת, ועכשיו נותר לי לתהות איזה "הפעלות" אני יכולה להציע למתאמנים. האימונים הרגילים שלי נוטים להיות די קשים (ככה אומרים) ואני חובבת עליות.... המון המון זמן לא הייתי במרתון (בושה לפורום, לא?) ואני מחפשת רעיונות קלילים כאלה, כולל מחיאות כפיים סוערות וכד'. תודה לכולם!

תקראי לי שמרני, אבל ..

אני לא הייתי עושה משהו מיוחד במבנה השיעור עצמו. יצירה אטמוספרה פורימית בהחלט מספיקה לטעמי. ובתחום הזה (אני גם את אלו לא הייתי עושה כנראה, אבל אני הארד קור
) אפשר לעשות : בחירת מוסיקה (כמו שעשית). תפאורה (לקשט את החדר במסכות ושאר קשקושים). טוב נו אולי זמבורה פה ושם חחח פורים שמחחחחח

ללי1

New member
אני אקרא לך רק אחרי

שתאשר אותי בפייס. אחר כך נדבר... חחח. תפאורה תהיה. באחריות המקום. ואני מסכימה איתך ברמה העקרונית - זה לא צריך להפוך לקרקס,אבל אני רוצה להכניס קצת עניין....

ornatal23

New member
מסכימה עם אסף....

קצת תפאורה.... מוזיקה פורימית.... הרכבת אף אדום - קצת צבע בפנים - באמת שלא צריך יותר מזה.... סומכת עלייך שיהיה שמח!!!

ellabs

New member
אז קצת באיחור..

אז אצלי כול חג הוא הזדמנות לחגיגה.. יש לי דיסק עם שירים לפורים חלקם ברימיקסים ואני מקפידה לבוא מחופשת.. הנה(מחר)אני מעבירה שני שיעורי חג מיוחדים,אני הפעם ישים כמה שירי חג לחימום ואחכ מוזיקה רגילה ובואו נראה אם תצליחו לנחש למה אני מתחפשת השנה?? השנה נסיים גם בהרמת כוסית מיוחדת עם יין נפלא של יקב טוליפ שנתרם במיוחד לשיעורים של שלי מחר.. אז חג שמח לכולנו :)

ללי1

New member
אז בסוף

הדיסק די סטנדרטי, המדריכה השניה יותר שמרנית ממני (ומקסימה) ואני חושבת שבחרנו נכון (למרות שהספקות קיימים). אני חושבת שיהיה מויי כיף בלי שירי פורים ורימקסים מיוחדים. מקווה... בשעורים הרגילים שלי אתמול לא עשיתי שום דבר מיוחד, גם הבוקר לא יהיה משהו מיוחד אבל למחר בבוקר אני אגיע עם דיסק יותר פורימי (זו גם קבוצה שמאוד אוהבת מוזיקה ישראלית שאני שמה פחות בדרך כלל... תודה וחג שמח

ellabs

New member
אז הנה הסיכום הפורימי שלי

אז העברתי דאבל מיוחד לחג: שכלל חימום עם שירי חג, ואחכ שירים רגילים ומעולים(ככה אמרו המתאמנים)... אפילו הביאו יין(תודה רבה ליקב טוליפ),ואוזני המן (שאחרי ההרצאה שלי על כמה קלוריות הן מכילות הן נשארו מיותמות)חח הנה אפילו יש תמונה מהיום... קבלו... חג שמיייח לכולנו :)

רוןר9

New member
בטוח יהיה בסדר ,

יש מצב שאגיע לעודד ואפילו לדווש בהנאה בתנאי שיהיה אופן פנוי- מתאמנים קודמים לכל, קרוב לוודאי שאוכל להשתחרר ונימצאה החלפה (-:

ללי1

New member
לא נסגר העניין הזה?

חשבתי וקיוויתי שיסתדרו בלעדייך... אתה לא יודע כמה רוגע הנוכחות שלך תשרה עלי
אני ממש מתרגשת ומחכה בקוצר רוח.

ללי1

New member
אה דרך אגב../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif

אתמול לא הכנתי כלום לחג, כי הייתי בטוחה שכולם ילכו לבתי הספר עם הילדים ולא יתקיים שעור. ממש טעיתי. אז להיום הכנתי דיסק לא ממש פורימי אבל שכולו ישראלי ושמח (ותודה רבה למי שסיפק לי שירים שמחים. אין עליך!) ונחגוג קצת את פורים עם בלונים ואוזני המן... חג שמח!

רוןר9

New member
איזה כייף לשמוע (-:

אתמול אחה"צ חשבתי שלא יהיו מתאמנים כולם היו ברוטשיליד ובסנטר אבל להפתעתי כיתה מלאה (-: הרבה אנרגיות שעור רגיל לא ממוקד לפורים אבל עם דגש על אימון אירובי זה תמיד עושה שמח. את אימון העליות (האנאירובי) השארתי לספינרים של הבוקר ופינשנו באירובי שמח ב 10 דקות .והבטחתי שמחר יהיה ההמשך במרתון בערב וכבר לתפוס אופניים . המשך שבת מקסימה רון9

למעלה