שאלה טקנטונת למי שמבין בזה...

Deddy R1

New member
שאלה טקנטונת למי שמבין בזה...

איך לשתוף את החליפה? רק במים קרים? עם סבון? מותר במכונה במיים פושרים? ולגבי ייבוש, רק בשמש? או שמותר במייבש? תודה :)

amirusus

New member
רק במים קרים.

לא במכונת כביסה ולא צריך סבון. שים אותה קצת בשמש לייבוש (לא במייבש)

PinkyRaSta

New member
מים קרים עד פושרים

פשוט תשטוף אותה מכל החול והמלח שהצטבר.. תהפוך אותה ותתלה בחלון, רצוי לא בשמש אלא ברוח..

Deddy R1

New member
אבל יש לה ריח של רטיבות, אז אין מצב לשטוף

אותה פעם אחת במכונה ולייבש במייבש?

amirusus

New member
לא ניראה לי שכדאי זה יכול להרוס\לקרוע אותה...

על כל החליפות גלישה (לפחות אלה שאני מכיר) רשום בפרוש לא לכבס במכונה. שטוף אותה טוב במים קרים\פושרים אם קצת אבקת כביסה (בתוך איזה אמבטיה אומשהו דומה) ותיתלה לייבוש. כמו שאמר PINKY עדיף לא יותר מדי זמן בשמש ישירה זה גם יכול להרוס אותה.

flitzer

New member
שמש ישירה יכולה להרוס אותה ? אז מה אתה עושה

בים ?

amirusus

New member
צודק-הכוונה לא להשאיר אותה בשמש ישירה

למשך זמן ארוך (מעל יום יומיים)

AviMiller

New member
כנס

אם זו חלפה חדשה ואיכותית ואתה רוצה לשמור עליה אז: - תשטוף עם מים (קרים בלבד) ולאחר מכן השאר בתוך האמבטיה לכמה זמן בתוך מים ( אני עושה את זה פעמיים ע"מ שלא ישאר מלח מכלל) - לייבש בשכיבה (לא לתלות כשהיא רטובה). - לייבש כשהחלק הפנימי פונה כלפי חוץ (כלומר -הפוכה!) - בצל!! (שמש הורסת!!) בלי סבון, חס וחלילה לא לשים במייבש או מכונת כביסה ובלי שמש!

guy65

New member
כה זהו.. למה לא לתלות שהיא רטובה?

אני תולה אותה יום ובבוקר קם מוריד אותה מאיפה שתליתי (באמבטיה) ושם על קולב בחדר

AviMiller

New member
בעקרון

בעקרון זה מה שכתוב בהוראות וזה גם מה שצוללנים (שאני מכיר) עושים. לדעתי הסיבה היא: כשהחליפה רטובה היא כבדה פי כמה מאשר כשהיא יבשה, וכאשר היא תלויה במצב הזה אז האיזור העליון מאוד מתוח כי הוא "מחזיק" הרבה משקל (ולאורך זמן), סביר להניח שזה מזיק (לכל התפרים, ההדבקות והחומר עצמו ממנה עשויה החליפה). והכוונה שלי היתה לא לתלות אותה על קולב כשהיא רטובה. אני תולה אותה במצב מאוזן על המתקן המתקפל הזה מפלסטיק שמשמש לתליית כביסה...

למעלה