שאלה לגבי היקף משרה...

מצב
הנושא נעול.

noosh1

New member
שאלה לגבי היקף משרה...

שאלה לגבי היקף משרה...
אני יודעת שהיקף משרה מלאה היא 45 שעות שבועיות... האם מעביד חייב לשלם על שעות שמעבר? בעלי עובד 55 שעות שבועיות, בתלוש שכר אין שום פירוט לגבי שעות אלה כתוב: משכורת ונסיעות, האם הוא יכול לתבוע מהמעביד את כל השעות הנוספות? יש לציין כי לא מדובר במס' מקרים - אלה עבודה קבועה בשעות הנ"ל...

noosh1

New member
הבהרה...

שאלה לגבי היקף משרה...
אני יודעת שהיקף משרה מלאה היא 45 שעות שבועיות... האם מעביד חייב לשלם על שעות שמעבר? בעלי עובד 55 שעות שבועיות, בתלוש שכר אין שום פירוט לגבי שעות אלה כתוב: משכורת ונסיעות, האם הוא יכול לתבוע מהמעביד את כל השעות הנוספות? יש לציין כי לא מדובר במס' מקרים - אלה עבודה קבועה בשעות הנ"ל...
הבהרה...
הכוונה לשעות הנוספות היא: במקום לעבוד 9 שע' ליום חמישה ימים בשבוע, או 8 שע' ליום + יום שישי חמש - שעות העבודה הן: 10 שע' 5 ימים בשבוע + 5 שעות ביום שישי, ובנוסף... עוד פה ושם חצי שעה - שעה יותר - שעליהם אני בכלל לא מדברת...

בעלך זכאי לגמול שעות נוספות...

הבהרה...
הכוונה לשעות הנוספות היא: במקום לעבוד 9 שע' ליום חמישה ימים בשבוע, או 8 שע' ליום + יום שישי חמש - שעות העבודה הן: 10 שע' 5 ימים בשבוע + 5 שעות ביום שישי, ובנוסף... עוד פה ושם חצי שעה - שעה יותר - שעליהם אני בכלל לא מדברת...
בעלך זכאי לגמול שעות נוספות...
אלא אם מדובר במקרה שהחוק לא חל עליו (עובדים בתפקידי הנהלה או בתפקיד הדורש מידה מיוחדת של אמון אישי או שאין למעביד כל אפשרות לפקח על שעות עבודתם). ועוד דבר - שבוע עבודה במשרה מלאה הוא בן 43 שעות. אם בעלך עובד 55 שעות, הוא זכאי לגמול שעות נוספות של 12 שעות בשבוע. (צריך לשים לב אם השעות כוללות גם הפסקות שייתכן שהן על חשבון בעלך). ובהצלחה בלידה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה