שאלה למבינים-אולי קצת לא קשור..

R t 4 4

New member
שאלה למבינים-אולי קצת לא קשור..

היי יש לי שני שאלות שאחת מהם קצת לא קשורה אבל אשמח אם תעזרו . נסעתי ברחוב מסויים והגעתי לפניה (עיקול) במהירות נמוכה, ואז אישה שחצתה באלכסון ללא מעבר חציה את הכביש, נפגעה מהמראה של הרכב שלי -כשהייתה לקראת סיום החצייה...כתוצאה מכך נשברה מראה שמאלית שלי. האישה מבוגרת (75) נלקחה לבית חולים באמבולנס,ואושפזה עם שבר באגן-אבל כל השאר בסדר גמור והיה בסדר. יש לי שתי שאלות, האחת,האם תמיד הנהג אשם? או גם במקרה זה שנסעתי לאט והיא לא הייתה במעבר חצייה אני אשם? יש לי בכלל סיכוי? הבנתי שאני הולך לתת עדות במשטרה והם מחליטים אם להגיש כתב אישום ? דבר נוסף-הביטוח משלם לי על מראה ? ביטוח מקיף או חובה? האם הוא משלם גם את הנזק של האישה? תודה רבה !

vyaakov

New member
תגובה

1. אכן לא קשור . 2. לא , לא תמיד הנהג אשם . לפי תאורך אתה אשם . 3. שבר באגן של בת 75 והמראה בכלל מהווה שיקול ? 4. הניסוח שלך ממש מקומם . מורגש בעליל שהמראה מעסיקה אותך יותר מזו שפגעת בה . Vיעקב

R t 4 4

New member
אתה לא ממש חכם הא?

המראה לא מעסיקה אותי !! אלא את השוטר !! לפי השבר של המראה הם קובעים את מהירות הנסיעה שלי ... חכם.. אתה מתנשא בצורה מעוררת רחמים. תמשיך להתעסק ברכבים שלך במקום להיראות חכם... או שלחילופין תוציא איזה תואר אקדמי זה יכול לעזור.. אגב אני זכאי בסוף, אז אל תמהר להחליט מי אשם...

למעלה