שאלה על בזק ומעבר לסיבים

Cobhhh

Member
לפני כמה ימים הודיעה לי נציגה של בזק שהם באים להתקין אצלי סיבים, והיא מעבירה אותי לתיאום מועד הגעת טכנאי.
לא ביקשתי סיבים. אמרתי שאמא שלי מאושפזת כרגע, ואני בקושי נמצא בבית, כך שאני לא מתכוון להתעסק עם זה עכשיו.

היום היא התקשרה שוב, הודיעה לי שמחיר החבילה שלי עולה, וחשוב שאעבור במהרה לסיבים ואקבע מועד להגעת טכנאי.
שוב אמרתי שאין לי זמן לזה כרגע. היא הודיעה שהיא תתקשר מחר, כי חייבים לעבור לסיבים.
האם הם רשאים ללחוץ עלי לעבור לסיבים, להעלות לי את מחיר החבילה ולהציק לי באופן קבוע?
הבנתי גם שהעוברים לסיבים בבזק מקבלים חודשיים חינם, היא אפילו לא הציעה את זה.

אם אני כבר טורח ומפנה זמן לטכנאי, יש סיבה בעולם להשאר עם בזק? אין חברות יותר משתלמות?

תודה.

סתם מבקרת

Active member
לפני כמה ימים הודיעה לי נציגה של בזק שהם באים להתקין אצלי סיבים, והיא מעבירה אותי לתיאום מועד הגעת טכנאי.
לא ביקשתי סיבים. אמרתי שאמא שלי מאושפזת כרגע, ואני בקושי נמצא בבית, כך שאני לא מתכוון להתעסק עם זה עכשיו.

היום היא התקשרה שוב, הודיעה לי שמחיר החבילה שלי עולה, וחשוב שאעבור במהרה לסיבים ואקבע מועד להגעת טכנאי.
שוב אמרתי שאין לי זמן לזה כרגע. היא הודיעה שהיא תתקשר מחר, כי חייבים לעבור לסיבים.
האם הם רשאים ללחוץ עלי לעבור לסיבים, להעלות לי את מחיר החבילה ולהציק לי באופן קבוע?
הבנתי גם שהעוברים לסיבים בבזק מקבלים חודשיים חינם, היא אפילו לא הציעה את זה.

אם אני כבר טורח ומפנה זמן לטכנאי, יש סיבה בעולם להשאר עם בזק? אין חברות יותר משתלמות?

תודה.
לא, הם לא רשאים ללחוץ עליך לעבור לסיבים ו/או להציק לך. הם כן יכולים להעלות לך את המחיר ואתה יכול לעבור לחברה אחרת.
אני מניחה שזו לא ממש נציגה של בזק אלא טלפנית חיצונית שמקבלת עמלות על כל צרכן שמצליחה להעביר לסיבים ולכן היא לוחצת.
מציעה לך ליזום שיחה לבזק ולהבהיר להם שההתנהלות לא מקובלת עליך ואם ימשיכו תעבור לחברה אחרת.

רכות מפנקת

Well-known member
פשוט תענה לה: השיחה מוקלטת. אני לא מעוניין. אם אני ארצה - אני אפנה אליכם ואני אהיה זה שיוזם את השיחה. אם מגיע טכנאי אני לא הזמנתי אותו ואני לא מצפה לו ולא ביקשתי.
זה הכל.
אם אתה חושש שיגיע ותאלץ להתעמת איתו, פשוט או אל תפתח או אל תהיה בבית ביום הזה זה הכל. תצא לסידורים או הליכה בטווח שעות שהוא צריך להגיע.
תמיד תזכיר שהשיחה מוקלטת. הכוח בידיים שלך את המחליט אתה הלקוח אתה המשלם. אין דבר כזה להכריח. זה גם לא נשמע הגיוני.
ואם היית בחו"ל, מה אז? ומה אתה בעצמך חלילה היית מאושפז, מה אז? זה לא נשמע הגיוני. תזכור הכוח אצלך אתה קובע. תדבר איך שבא לך אבל בצורה מכובדת. ותמיד תזכיר - השיחה מוקלטת.

למעלה