שאלה של מתחילה

orelie

New member
שאלה של מתחילה

יש לי ציור בשחור לבן שאני רוצה לעבוד איתו ולהפוך אותו לצבעוני עם איזה תוכנה מומלץ לי לעבוד חן חן יעל

כל תכנת ציור שנוחה לך.

אישית אני אוהב לעבוד עם gimp. הבת שלי העדיפה את kolorpaint (זו לא שגיאת כתיב) יש המון אנשים שאוהבים את photoshop או את paint shop pro. שמעתי טובות גם על Paint.net. הערה: gimp, Paint.net וkolorpaint הן תכנות חופשיות וניתן להוריד אותן בחינם באופן מלא מהרשת, כמדומני שkolorpaint זמינה רק ללינוקס, ושתי האחרות זמינות לחלונות, לינוקס ומקינטוש. פוטושופ ופיינטשופפרו הן תכנות שניתן להוריד גרסת הדגמה למספר ימים מאתרי היצרן.

orelie

New member
חן חן ....

יש לי את GIMP בבית אבל היא מאוד לא ידידותית באיזה כלי אני צריכה להשתמש?

אם התמונה לא פרטית מדי

תעלי אותה, תסבירי מה את רוצה ואנסה לעזור. הדרך הקלה ביותר שאני יכול לחשוב עליה, ובהנחה שהתמונה שחור לבן בלבד (ללא גוני אפור) - לבחור את כל השחור, ולצבוע עם מברשת. אנסה להעלות הדגמה קלה

orelie

New member
תודה על רצון לעזור

אבל זה ציור פנים בעפרון (לכן עם הרבה גווני אפור) אבל סתם באופן כללי, נגיד שיש ציור שרוציםלצבוע בGIMP, מהו הכלי היעיל ביותר

תלוי ...

אני בדרך כלל נעזר באחד מכלי הבחירה (כדי לצמצם אפשרות של גלישה), ולאחר מכן - מברשת, מילוי צבע, פרוק לשכבות וצביעה בשכבה העליונה ... שמוש בשקיפויות (לשמור על המרקם תוך שנוי צבע הבסיס), שמוש בתפריט colors -> curves או הדומים לו ...

למעלה