שאלה

CHOFA

New member
שאלה ../images/Emo62.gif

בס"ד. א.יופי של רעיון לפורום הייתי במן אתר דומה אבל הוא היה באנגלית.... ב.אני מודעת לזה ששתי השאלות הבאות הבאות הן ממש מטופשות אבל הן חלק מהתערבויות שונות עם אנשים שונים אז....: 1.מיקי גבע שנבחר למנחה בערוץ הילדים אמר שהוא שחק במשפחת עזאני-התערבנו אם הוא זה ששיחק את הבן הגדול שלהם או לא ואם לא סתם בשביל העניין את מה הוא שיחק?? 2.לפני מלאנת´לאפים שנה שודרה בארץ סידרה בשם רצח מדרגה ראשונה מיהו יודע איך היא הסתיימה??(לא צפיתי בפרק האחרון ושתי החברות שלי שטוענות ששתיהין ראו אותו טוענות הפוך-אחת אומרת שניל אבאדון רצח והשניה אומרת שלא.....) ג.שתהיה לכם שנה טובה ובהצלחה!

תשובה

מיקי גבע שיחק במשפחת עזאני את הבן הגדול, הבן הקטן היה בן 8-10, פושקש היה יותר גדול אבל הוא לא היה הבן... בקשר לרצח מדרגה ראשונה ששודרה בקשת (לא לפני מלאנת´לאפים שנה), לא ראיתי את הסידרה אבל אשתדל לחפש

okok4

New member
תיראו תיראו מי כאן.

סתם. ניל אבדון הורשע ברצח, וניכנס לבית הכלא (בפרק הלפני האחרון). בפרק האחרון, ממש לפני שריצ´רארד קרוס מת, הוא גילה על דבר קיומה של קלטת הרצח, שם ניראה בבירור שניל אינו הרוצח והוא שוחרר. אגב, היתה גם עונה שנייה (פחות טובה).

CHOFA

New member
אז ככה

בס"ד. קודם כל לOKOK4 -ברוך הבא מלך המשיח.....ותודה על התשובה ולנועם וקישקשתא -זה בדיוק מה שאני טענתי אבל אז נשלף השם שי רשהבי או משהו בסגנון בתור השחקן ששיחק את הבן הגדול מ2 מקורות מי זה???

למעלה