שאלה

lowealpine

New member
שאלה

מה בדיוק תעשו בפורום על מש"צים? אוקיי, אז גם אני מש"צית.. לפחות הייתי- סיימתי כבר ללמוד (מחוז דרום שולט).. על מה כבר יש לדבר? איזה יופי של יש"מ העברתם? להחליף חוויות על ילדים מעצבנים? מה? lowealpine

עטלף77

New member
גם... ../images/Emo8.gif

את מוזמנת לעקוב ולראות על מה נדבר, יש לנו המון המון נושאים חכי ותראי. ואני רואה שהנושא הזה כבר עלה כאן כמה פעמים ואנשים טועים פה ברצף - המחוז השולט הוא מחוז חיפה, אין מה לעשות. הקורס הכי גדול (175 משצי"ם בקורס האחרון והיד עוד נטויה) והכי איכותי עם המדריכים הכי כלים (יאיר לרשות הממשלה).

lowealpine

New member
לא חוכמה

להשוויץ בכמות האנשים.. אל תשכח שבחיפה עצמה יש יותר אנשים מבכל מחוז דרום- אבל... בקורס שאני הייתי בו- לפני.. 3 שנים (אוי זקנה, זקנה...)- היו 160 איש..

גם האיכות...../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

ואל תשכחו כמובן את נושא האיכות לא הכל בחיים הוא כמות, ישנה האיכות ואומנם...מחוז חיפה מצטיין בכמות אך בל נשכח!!! הקורס של מחוז חיפה הוא האיכותי ביותר! מכאן המסקנה.....מחוז חיפה...הכי טוב! ותנו לי לתת גם כמה נקודות קרדיט למוקד חדרה!!!

עטלף77

New member
אני חוזר על ההצעה שלי

יאיר לרשות הממשלה
וכפיר תמורת שלום
סתתאאאםם, אני מת על (מ)כפיר...

זה עדיין מוזר לי..

גל..אתה רציני. כאילו עדיין מוזר לי שיאיר זכר מי אני... ואני גאה בכך שהספקתי להיות בקורס שלו! רגע..אני רוצה להבין משהו...אבי הולך להיות המחליף שלו

חצי הכוס המלאה...../images/Emo48.gif

ככה אתה מסלק אותו מהארץ?.....גל...בוש לך... תסתכל על חצי הכוס המלאה... לפחות הוא מייצג את מוקד חדרה המהולל!

עטלף77

New member
אני סילקתי מישהו???

אני מיניתי אותו לשר חוץ כאות על השירות הארוך שהוא נאלץ בצער רב לבצע למען המשצי"ם בחו"ל - האדון בילה 3-4 שנים בארה"ב ורק אז הוא נזכר שיש כמה משצי"ם בתיכון חדרה שזקוקים לרכז במקום אורי (שכבודו במקומו מונח). אורי ימונה לשר החלל

השנה -ב-ה הידיעה

ותראה איזה תפקיד הוא קיבל על עצמו! זאת פשוט השנה שלו!! א- אני הפכתי להיות משצית (זה כבר דבר נפלא - הצניעות....) ב- הוא רכז משצים בתיכון חדרה ( התיכון ב-ה הידיעה) ג- הוא רכז משצים מוקד חדרה - הנהגה (שזה המוקד ב-ה הידיעה) ד- הוא מנהל או איך שאפשר לקרוא לזה.. את קורס משצים של מחוז חיפה השנה ( שזה המחוז..נכון ניחשת...ב-ה הידיעה!) מה אני אגיד... הבנאדם חרוץ.... מסקנה- חופשה של 3-4 שנים בארה"ב כנראה עושה טוב לאנשים... מה שאני לא מבינה...איך הגלות הקטנה שלו אמורה לעודד אותנו לציונות.... חי חי חי....

עטלף77

New member
בואי ואני אסביר לך.....

את לא היית אבל כשחזרנו מהיום עיון שהיה בפורים אז מש"צ מסוים מבי"ס אחר בחדרה (אחחחמ עמ´ל) התחיל להגיד שהוא לא מרגיש קשור לארץ והוא מתכוון לרדת מהארץ ואז אבי בא והשתמש בניסיון שלו בחיים בחו"ל כדי להתווכח עם אותו מש"צ. את מבינה את הגאוניות?? הכל מתוכנן...

איך .....

איך קוראים לך? פשוט הייתי בקיץ שעבר במחנה קיץ לאומנויות (מתא"ן) והכרתי שם מישהי שהיא משצית במחוז דרום.. נ.ב. מחוז חיפה שולט..

למעלה