שאלון קטן...

Roonil Wazlib

New member
שאלון קטן...../images/Emo168.gif

אני יודעת שהעתקתי אותו...אני מקווה שיסלחו לי על זה שלא ביקשתי רשות...
ככה: 1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם? 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה? 3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי? 4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה? 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד? 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס? 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן? 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג? 9.איך אריה מדבר ברא עולם? 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה? 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה? 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא? 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער? 16.איך אסלן הרג את המכשפה? 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום? 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק? 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן? השתדלו לכתוב תשובות מוזרות במיוחד...

Fairywitch

New member
מנסה לענות:

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם?
עוד לא ראיתי את הסרט, אבל אני עדיין בשלב של לגשת לתחנות רכבת ולנסות לעבור בין רציף 9 ל-10... 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה?
לא מכירה את המקום הזה, אבדוק קצת ת'מקום והביתה. אחזור אח"כ עם עוד מישהו. 3.במקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי?
אני מניחה שלא
4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה?
הייתי צועקת "אמא
למה אני, למה?!" 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד?
לא יודעת. אם היא הייתה מטילה עליי כישוף- אני מניחה שלא הייתי שולטת בזה... 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס?
ג'אדיס. הכרתי מישהי נחמדה מאוד בשם נאדין...
7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן?
אין לי מושג. בעיקר אעמוד פעורת פה
צריכה לחשוב על זה קצת... 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג?
כי אין לו אמא פולניה
9.איך אריה מדבר ברא עולם?
בעזרת ק"ס לואיס. יש לו כוחות כשף אדירים. 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה?
היא קנתה בית עם חצר גדולה. 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה?
הם פשוט... נשארו שם וזהו. 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא?
קיפוח בע"ח
אני אקים את אלרב"ן- האגודה לרווחת בוני נרניה. 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער?
מאיר את הדרך
16.איך אסלן הרג את המכשפה?
בכייף. 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לוקום?
זה כי הבטיחה לו אח"כ גם אוןכל איטלקי ולקינוח מוס שוקולד. 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק?
למה גנדלף אפור ואז לבן? למה ישראלים עונים על שאלה בשאלה? 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן?
כי הוא ביקש ממנה לא להתערב.

אין לי סבלנות לענות על הכל.

1.אחרי שקראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם? לסבתא שלי היה ארון בגדים ישן שממש פחדתי ממנו. 3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי? בטח. אחותי ואני נהגנו להמציא המון דברים ביחד. 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס? ברור שג'אדיס. שם מלחיץ לאללה. 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום? זה לא רחת לוקום! זה מעדן תורכי!!

רחת לוקום זה השם בטורקית

או בערבית, ומשום מה משתמשים בו. פשוט במקום לתרגם את השם, העתיקו אותו.

אני יודעת, אבל

אני לא אוהבת לחשוב על זה כעל רחת לוקום, הממתק שאפשר לקנות בכל פיצוציה בקופסת קרטון אפורה. אני מעדיפה לחשוב על זה כעל מעדן תורכי, מין תופין אקזוטי באריזה יוקרתית.

ToryMaster

New member
אבל זה אותו הדבר ../images/Emo3.gif

חוצמזה, עד שלא קנית רחת לוקום בשוק באיסטנבול, וראית מגש עם עשרות סוגים בצורות וצבעים וטעמים שונים - לא קנית רחת לוקום [סליחה, תקראי מעדן תורכי במקום
]

לא - מעדן תורכי זה רק בספר...

בטורקיה זה בהחלט רחת לוקום. כל האמור לעיל הוא בצחוק בלבד. (אני יודעת שרחת לוקום זה מעדן תורכי, אבל בספר אני מעדיפה שיקראו לו מעדן תורכי, בגלל הקונוטציות למשהו קסום ויוקרתי).

A r i s t o

New member
חחח קראתי באינטרנט

שבעקבות הסרט המכירות של הרחת לקום בבריטניה המריאו.... הנה הכתבה

Roonil Wazlib

New member
כן...../images/Emo168.gif

בספר באנגלית קוראים לזה Turkish delight(? אני לא יודעת איך מאייתים) ולכן חשבתי שזה משהו מתרנגול הודו, ולא הבנתי למה אדמונד כ"כ אוהב את זה

Danielle102

New member
חחחחחחחח XD

זה באמת יהיה משעשע לראות מישהו מדבר ככה XD!! עכשיו כול בוקר אני באה לחברות שלי: I have many many rooms full of Turkish delight!!
כמו המכשפה

בבא1

New member
עונה

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם?
לא 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה?
המ... הגעתי לנרניה... עכשיו איך חוזרים הביתה
3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי?
אני משער שלא 4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה?
היתי מופתע אני מניח... 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד?
טוב הייתי עושה אותו דבר עד שהייתי יודע שהיא מכשפה... 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס?
ג'אדיס 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן?
מה נשמע?(מה לעשות צריך להיות מנומסים...) 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג?
אני משער שאין לו בגדים 9.איך אריה מדבר ברא עולם?
עם הידיים 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה?
כולם בנרניה רומנים...(כמובן זה בצחוק ולא התכוונתי לגזענות ומי שלא הבין את הבדיחה הלא כל-כך מצחיקה שיפנה אלי... 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה?
הם פשוט נשארו היה טוב שם 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא?
כי הבונים חזקים ולא צריכים!!! 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער?
מה זאת אומרת? מאיר!! 16.איך אסלן הרג את המכשפה?
עם הפה 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום?
מה זה הממתק המופלץ הזה:"רחת-לוקום"(וד"א זה נראה נורא מגעיל...) 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק?
כי אדום זה לא הצבע שלו 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן?כי נגמרו לה החצים....

Mr Tomnus

New member
אמממ..

1.אחרי שראיתם את הסרט ו/או קראתם את הספר, האם גם אתם ניסיתם לחפש את נרניה בארונות ביתכם? לא.. אין שם מקום 2.מה היו מחשבותכם הראשונות אילו הייתם מגיעים לנרניה? וואו... 3.מבקום אחיה ואחותה, אתם הייתם מאמינים ללוסי? אולי.. תלוי אם היא הייתה חמודה.. 4.איך הייתם מגיבים ו/או מה הייתם חושבים אם הבונים היו מספרים לכם על הנבואה ואומרים לכם שאתם תצילו את נרניה מידי המכשפה? לא יודע.. הם בטח היו צריכים לשחד אותי בשביל שאני אשאר 5.מה אתם הייתם עושים אם הייתם פוגשים את המכשפה במקום אדמונד? הייתי מאמין שהיא טובה.. היא הייתה בסדר אליו 6.איזה שם יותר מתאים למכשפה, נאדין או ג'אדיס? ג'אדיס.. שמות עם ג' זה רע!! 7.בפגישתכם הראשונה, מה תהיה השאלה הראשונה שתשאלו את אסלן? איך קוראים לך? 8.למה מר טומנס מסתובב בלי חולצה בשלג? כי יש לו מלאאא שיער 9.איך אריה מדבר ברא עולם? איך אריה מדבר?? 10.איך למכשפה יש מקום לכל הפסלים הענקיים האלה? איך יש לה מיץ שעושה אוכל?? 11.איך פיטר,סוזן,אדמונד ולוסי יכלו להישאר כל כך הרבה זמן בנרניה? בטח היה להם כיף.. 12.נכון זו אפליה שרק פיטר, סוזן ולוסי קיבלו מתנות אבל הבונים לא? לא.. הם בונים.. 13.מה לעזאזל פנס רחוב עושה ביער? אם לא היה אותו היה חושך.. 16.איך אסלן הרג את המכשפה? נשך לה את הראש ותלש אותו מהמקום.. 17.אדמונד באמת רצה לבגוד או שזה רק בגלל הרחת לקום? הוא לא רצה.. זה ההשפעות של הסוכר שעל הרחת לקום.. 18.למה סנטה קלאוס בנרניה ירוק? כי זה בנרניה 19.למה סוזן לא יירתה חץ על המכשפה שהקריבו את אסלן? כי אז כל השאר היו הורגים אותו עוד שאלה: איך זה שהם יצאו מהארון והפרופסור הראה להם את הכדור, הם ישר זיהו אותו (את הכדור)? כבר מלא זמן

למעלה