שיר

fine girl

New member
שיר

זה כואב הם משקרים אי אפשר לדעת הוא אומר זה לא נכון היא אומרת שזה כן ואני באמצע אין לי דעה כי אני הקטנה והגדולה כה מסכנה שם בתווך המריבה נאלצת קבוע למי להאמין השופט שחורץ את הדין אל תספרו - אנחנו לא נקשיב וגם אם תבכו, או תצעקו ושוב יתחיל פה ריב פשוט נקום ונלך בלי כאב, בלי להכאיב

aiziq

New member
ילדה נחמדה, ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

הקטע הזה נעדר מאפיינים שיריים ( למעט העימוד בשורות קצרות ), השפה מדוברת ואין כאן מי יודע מה אתגר לקורא. לדעתי הנושא ואופן ההגשה מתאימים יותר לכתיבת פרוזה - אם כן, הרי שהיצירה רק בחיתוליה ויש לעמול ולפתח הרבה את הדמויות והעלילה. בהצלחה! איציק.

קסנדרה*

New member
ילדונת ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

השיר שכתבת, זקוק לעיבוד נוסף. אני מציעה להשתמש בלשון שירית ובמאפיינים שיריים, כדי לאתגר את הקורא. בהצלחה קסנדרה

זה שיר מצויין

שירים זה לא אוסף סמלים ומטאפורות. זה גם לא שפה גבוהה. לא שזה רע, אבל כל אלה יכולים להיות בשפע גם בפרוזה. שיר הוא משהו קצבי קודם כל. העימוד מדגיש את הקצביות. שיר הוא רעיון שמועבר, והרעיון צריך להיות קודם כל בהיר ופשוט. שיר יכול להיות עם חרוזים. חרוזים הם כמו הרמוניה במוסיקה. לכן, מה שכתוב פה זה שיר. זה פשוט, קצר, אמיתי וכנה ומתנגן טוב.

אני לא יודע למה קראת לי אלקס

ולא סמואל למשל. קראתי את המאמר שלך, אנא שימי לב לתגובתו המלומדת והעניינית של מבקר הספרות הנודע (אמנם מגלומני) סמואל קורן. בנימה יותר רצינית, אני חושבת שהמאמר מבולבל ומבלבל. אומרת את זה בכנות. אם לא נוח לך לנהל כאן את הויכוח הזה את מוזמנת לכתוב לי מסר פרטי.

fine girl

New member
תודה על התגובות

לא בדיוק חשבתי על מאפיינים שיריים וכדומה. פשוט היה לי צורך עז לפרוק את הכעס שהיה בתוכי. זה על הורים מתגרשים שכל הזמן מעלילים האחד על השניה מאחורי הגב בפני הילדות (שאגב כבר די גדולות), וכבר הגיעו מים עד נפש והייתי צריכה להגיד די.

למעלה