שלום, איזה פורום נחמד!

MadManIII

New member
שלום, איזה פורום נחמד!

שלוםם לכם קוראים לי יאיר אני פעיל בפורומים של פנטזיה. (במיוחד רומח הדרקון) אז על מה בדיוק הפורום מיתעסק?

MadManIII

New member
ועוד דבר מה ההבדל בין הדרקונים

ארופאי ויפני אני מכיר אבל לא את השאר שהיה בסקר

היי יאיר ../images/Emo24.gif

לשאלותיך:1 . כתבתי בהודעת המנהל מה הכיוון של הפורום,אבל בקצרה, הפורום נועד לכל חובבי הדרקונים,מאפשר לעלות תמונות ומאמרים על דרקונים דיונים באיך אפשר ליישם את האהבתנו לדרקונים, וגם דיונים על קיום הדרקונים, בנוסף הרי יש ספרים וסרטים בשפע על דרקונים אז הנה המקום שבו אפשר לדבר על תפקדי הדרקונים בסרטים וספרים אלו, להבדיל מהפורומים של הסרט או הספר שבו הדרקון מקבל תפקיד קטן 2. יפני וסיני הם כמעט אותו הדבר אצטקי מצורפת תמונה, האצטקים היו אומה בדרום אמריקה, סוג של אינדיאנים שהיו אימפריה אדירה שהיו מעלים קורבנות אדם ע"י עקירת הלב של הקורבן. המסופטומים אלו העמים הקדומים כמו היהודים הבבלים וכו', ביהדות הדרקון נחשב הנחש שהיה בגן עדן או הליוותן שבלע את יונה, בבבל היה דרקון בעל 9 ראשים.

Blade Of Fire

New member
זו לא שאלה טובה

מהו טוב? האם הדרקון הסיני-יפני נחשב טוב? הוא נחשב לאל מאיים שיכול לברך את האדמה או להשמיד אותה (כמו כל אל)... זה נחשב טוב או רע? או הדרקון האירופאי שחלק מהאגדות והמיתוסים מחשיבים אותו כמגן האדמה וחלקם כיצור מרושע שכולא נסיכות במגדלים גבוהים וחלק מחשיבים אותו רק כמשרת שרק מבצע את מה שמכשף מסוים ביקש ממנו לעשות... זה נחשב טוב או רע?

למעלה