שלום אנשים טובים!

Galmon

New member
שלום אנשים טובים!

קוראים לי גל, השתחררתי לפני כמה חודשים טובים ואני מתכנן בחודש הקרוב (הרי הוא חודש פברואר) לרדת לאילת לעבוד במלצרות בבתי מלון. עכשיו, כבר חרשתי את כל האינטרנט וביררתי פרטים אבל חשבתי שהכי טוב יהיה לשמוע עצות והמלצות מחבר'ה שחוו את זה באופן אישי. נכון לעכשיו אני כבר בתהליכים עם רשת ישרוטל (בלי שום התחייבות אליהם מן הסתם) לתפקיד של מלצר, בתקווה שבאחת ממסעדות המלון (בשביל הטיפים). אז יש לי כמה תהיות: 1. ידוע לי שהמגורים של ישרוטל הם לא משהו לעומת שאר הרשתות, אבל הסכום עלות מחייה הכולל הוא יותר זול, מישהו יודע אחרת? כרגע המחייה שם כולל ארוחות וכולל הכל יוצאת כ-800 שקל בערך לחודש. 2. מבחינת יחס לעובד גם שמעתי שישרוטל הם ממש סבבה ולא עושקים במשכורת או בשעות, אשמח לשמוע סיפורים ממישהו שחווה משהו אחר. 3. בעיקרון אני די סגור על מלצרות במסעדות המלון כי הבנתי שיחד עם הטיפים יש פוטנציאל לרווח יותר גדול משאר התפקידים, (הציעו לי להיות קב"ט עם משכורת מעל המינימום אומנם אבל חלאס! 3 שנים התעסקתי בביטחון המדינה אני צריך את זה גם באזרחות?) אם מישהו יודע על תפקיד מלונאי שיש בו הכנסה יותר טובה אני אשמח לשמוע! הממ סה"כ אני אשמח לשמוע גם המלצות וחוות דעת על מקומות אחרים כמו רשת פטאל, דן וכו', אני מנסה לגבש דעה איפה הכי מומלץ לעבוד, אני גם יודע שתכל'ס ברגע שאני אהיה באילת ולא יתאים לי מקום אחד אני אוכל לעבור למקום אחר בלי יותר מדי סיבוכים אבל תמיד טוב להתחיל מהכי טוב.
תודה!

תשובה מאת מועדפת

שלום גל! העבודה ברשת ישרוטל היא אכן עבודה טובה, אך במידה ואתה מעוניין לשמוע על עוד אופציות גם מבחינת עיסוק וגם מבחינת מגורים אתה מוזמן לפנות לאתר שלנו מועדפת באילת או להתקשר לטלפון במספר 03-6243355 ונשמח לעזור לך למצוא את העבודה המועדפת עליך! השירות ניתן בחינם ובסופו הינך עובד המלון ולא עובד חברת מועדפת

למעלה