שלום ואני יוסלה המוכר והידוע

יוסלה14

New member
שלום ואני יוסלה המוכר והידוע

היי,
1 מאחל הצלחה לפורום החדש
2 מקווה הביע את עצמי היטב ושלא להרגיז
3 אני מאושר אבל בצורה אחרת

שלום שלום

1. תודה רבה
2. עוד לא ראית אותך מרגיז ^^
3. מאושר זה טוב - לא משנה באיזה אופן אתה מאושר.

יוסלה14

New member
אני מאושר

עם תנועות חריפות של רגרסיה אחורה , ושואל לעצמי למה אני לא יכול לשבת בביתי הדל כל הימים מבלי לראות אף אחד יותר בעולם וככה אהיה עוד יותר מאושר כי סארטר אמר
"הגיהנום זה הזולת"
ואולי אני נידון לחיים כאלה של רגישות יתר של ישיבה לאורך שעות בחושך ולבהות בתיקרה או לקחת אמירה בודהיסטית כלשהי ולפרק אותה משך יום תמים לגורמים וכל מיני עניינים כאלה ,למה חברתי היפה בלונדה עזבה אותי ?וכל מיני שאלות מציפים אותי ונשארתי ממש בלי כלום אפילו פיסת שימלה לבנה לא נותר לי ביד ממנה, טוב, יום ראשון ,אוקטובר

יוסלה14

New member
מענין לי איך חיים אנשים רגילים בורגנים משעממים

איך מרגישים איך עובר היום לאנשים רגילים משעממים ותיקניים לגיטימיים ומקובלים בחברה ובכלל
אני הגעתי לגילי המופלג ויום 1 בחיים שלי לא הרגשתי מקובל רצוי לגטימי או מרובע, תמיד חשבתי אחרת תמיד היה בי חמלה על החלש תמיד כאב לי עוול שעושים לאנשים חסרי אונים, תמיד הייתי עם גינס וחולצה פשוטה אך נקיה וכתמים בה, מעניין אים אין באנשים המכובדים האלה עים החליפות חשק לקרוע החליפה את "סד המכובדות " הזה ולבוא לשבת איתי על מידרכה ליד חנות פלפל ולאכול איתי בכיף מנה שלימה ולא להתרגש אים נוזל לך קצת הטחינה על החולצה והלאה זה מין שאלות שבאות לי ברצף על החיים ולא יוצא לי קבל תשובה הגיונית אחת , מילא אולי אפסיק לצפות גם ואני אושר חיי הלא בורגאני הזה הטמבל אפילו מה איכפת לי למי עלי לדווח , ואין לי ולא היה לי אפ פעם בוס מנייק מעל לראש והחיים ממילא חולפים גם ככה אז למה להתרגש למה להיות שיעמומון דלוח ומסריח בחליפה כהה או וורודה ובכלל

מפחיד בהחלט.

נראה שאנשים כאלה צריכים להעמיד פנים ולשחק איזושהי דמות שרחוקה מהאנושיות הטבעית והפשוטה שלנו. אני אומנם יכולה לנסות - אבל זה רק מזיק לי. למדתי להימנע ממצבים שדורשים את זה.
שמחה בשבילך שאתה חי את חייך בצורה שהכי טובה לך

יוסלה14

New member
בהחלט, תודה לך קטנית

אני כה שמח על ההבנה וההכלה אין לך מושג הרבה תודות חג שמח

למעלה