שלום לכולם!!! היכרות קצרה...

רמירז

New member
שלום לכולם!!! היכרות קצרה...

שלום כולם, סשל הנושא הזה גם אני כמו רובכם מטורף על אומנויות לחימה ואני למדתי פעם קראטה והגעתי לחגורה כתומה ושתי פסים ופרשתי ואחרי כמה שנים טובות למדתי שנה וחצי מאין סוג של קונג פו (או שו) ופרשתי ועכשיו אני שוב לוד קראטה...אכן רזומה מרשימה...אך הבעיה שעכשיו אני שוב בחגורה לבנה...והמניין שהמאמן שאני לומד אצלו עכשיו הוא אותו מאמן שלמדתי אצלו פעם!! אתם חושבים שהוא יזכור שהיתה לי חגורה כתומה ולא שוב יתחיל איתי מהתחלה? אשמח לקבל תגובות..אה ודרך אגב אני בן 15 ואני לומד במכון בודו קאן בראשון לציון נעים לי להכיר את כולכם ולראות שיש עוד אנשים אוהבים את התחום הזה..רק חבל שהוא לא מקבל מספיק תשומת לב בארץ

Another Brick

New member
כמוך כמוני

גם אני עזבתי וחזרתי, עזבתי וחזרתי, עזבתי ו... טוב נו בכל מקרה, אני בטוחה שאתה תמשיך מאותו מקום שהפסקת. אלא אם הייתה הפסקה ארוכה מדי... במקרה הזה סביר להניח שתתחיל מחגורה צהובה אין סיבה שתתחיל מהתחלה כי כבר יש לך את הבסיס מור

viper2k

New member
באמת חבל

באמת חבל שאין לנו מספיק חשיפה היום זה כבר לא מזיז לנוער אומניות לחימה הם חושבים שרק מכון כושר מפתח תגוף

mapopo

New member
חגורה לבנה

טוב מאוד שאתה מתחיל מלבנה, זה שהיית כתומה זה לא אומר כלום גם אם יש לך בסיס עובדה שהפסקת את הרצף של הלימודים לכל כך הרבה זמן מצריך לימוד מחודש, חוץ מזה אתה היית ילד שלמדת ושהגעת לכתומה עכשיו אתה נער, ויש הדבל גדול בן כתומה ילד וכתומה נער, הרמה אחרת.. הוסיף ואומר שלא החגורה רק צריכה להוות לך מטרה אלה הלימודים והתקדמות

untitled

New member
אני מסכים בקשר לזה

המטרה היא לא להתקדם בחגורות, כלומר כן, כי זה דבר שיכול (אמור, אבל לא תמיד זה הולך ככה...) להמחיש לך מה הרמה שלך, ואיזה אתה נמצא. החגורה זה משהו חומרי, שעוזר לך להבין, כי ``רמה``, כמו הרבה תכונות או דברים אחרים הם לא ממש מדידים. ואם זה אמור לסמן רמה, אז אתה צריך להתחלי מהתחלה. זה שיש לך בסיס רק יקל עליך להתקדם שוב

ghosts

New member
אם אתה לומד בשביל צבע חגורה.....

קנה חגורה שחורה,ותחסוך את הלימודים והמאמץ.

למעלה