שלום לכל חובבי "חומריו האפלים"!

• פותח הנושא SNTD
  • פורסם בתאריך

SNTD

New member
שלום לכל חובבי "חומריו האפלים"!

אמממ אז ככה, קוראים לי רועי, אני מאי שם בדרום בדיוק היום סיימתי את הטרילוגיה ונכנסתי לזה ממש חזק אז אממ, קצת משלי אני מניח שכולכם שמתם לב שבספר "משקפת הענבר" בתחילת כל פרק יש ציטוט שמצביע בצורה זו או אחרת על הרעיון המרכזי של אותו פרק.... ובאותה מידה, בפרק האחרון "הגן הבוטני" אין ציטוט אלא ציור המסמל את זה... ובכן, כשסיימתי לקרוא פשוט עף לי משפט לראש שפשוט התלבש על הפרק, המשפט הוא "ואת תוגתו של הלב הכורע, יד כל במנוחה תמשש" מתוך ספר שירי מאת רחל, ובכן, המשפט הזה מתאר מישהי שיש לה משהו מאוד כבד על הלב, משהו כואב ונוגה, וכולם יודעים על זה... וזה משהו פרטי אבל היא מספרת את זה, אני חושב שזה כואב לבנאדם לספר על משהו כל כך כואב... ואם יש משהו שיכול לקרוע בנאדם זה געגוע, ובגלל זה חשבתי שזה יתאים.. מה דעתכם? הגעגוע, הוא זה שמוביל אותי לדבר הבא שרציתי להראות לכם, מצאתי את זה באינטרנט... ההבטחה האחרונה של ליירה לויל שקרעה גם אותי מבפנים, היא ההבטחה שבכל שנה ביום הכי ארוך של הקיץ (21 ביוני) בשעה 12 בצהרים היא תלך לגן הבוטני של אוקספורד ותשב על הספסל, "כשמרחק חיתוך סכין ביניהם", ואממ נו טוב, רציתי לראות את המקום, אז חיפשתי וזה מה שמצאתי (אגב, צריך quick player בשביל לראות את זה...): http://www.chem.ox.ac.uk/oxfordtour/botanicgardens/tour.html# היא אמורה לשבת בכיכר... רואים את הכיכר בבירור... תלחצו על האדם הלבן שם, ועכשיו... תראו משהו יותר מוזר... אם תסובבו את התמונה 180 מעלות תראו אישה בלונדינית יושבת לבדה על הספסל רוכנת אל משהו בצהרי היום.. חחחח אז אמממ זהו לבינתיים, אשמח לתגובות!

האבק

New member
שלום רועי ../images/Emo24.gif

שמח שהחלטת להצטרף. הציטוט שהבאת מקסים ובאמת מתאים לרוח הפרק ולרוח הציטוטים האחרים שהובאו בספרים. באמת זה מעניין למה פולמן בחר לשים ציור ולא ציטוט בפרק הזה. בקשר לגן הבוטאני האינטראקטיבי שהבאת - מדליק!

SNTD

New member
תודה לכם! :)

תודה על הברכות! D: אגב, אני מגיע למיתופיה! והציור? הציור הוא של צמח סימטרי, גן בוטני... P: והסתכלתם באתר ששלחתי? זה ממש מגניב!

ברוך הבא!

והי, גם אני מהדרום. כרגע אני וחברי למחתרת הבאר-שבעים משתלטים על העולם...

SNTD

New member
חחחח יחי הדרומים!

ב"ש אה? אני חצי שעה צפונה ממך.... אתה בא למיתופיה? ובאר שבניקים משתלטים על העולם?... אמממ עוד לא שמעתי P:

האבק

New member
אף אחד עוד לא ממש שמע על זה ../images/Emo3.gif

ובטח שהוא בא למיתופיה! הוא אפילו מרצה שם!
[חפש בתוכניה הרצאה של שמעון נעים].

בטח שלא שמעו...

אני ושחר בדיוק השתלטנו על בת-ים כראש-גשר אסטרגטגי. פיני הפינגווין הרדיואקטיבי כלא את ראש העיר ואנו סוחטים אותו באמירה שאם לא כן ירגיש מה קורה כשמערכת העיכול של פינגווין רדיואקטיבי מתפרצת בגזים (ר"ע היתוך גרעיני).

skaramoosh

New member
איך אני מוצאת את הספסל הזה?

חיפשתי אותו איזה מיליון שנה ולא מצאתי לאיזה ספסל הם מתכוונים?

Zigdon Knight

New member
ככה:

יש לך שירטוט של האוניברסיטה (או מה שזה לא יהיה) ואז את לוחצת על הכיכר שבאמצע, ושם את מסתכלת מסביב ורואה נערה בלונדינית על ספסל.

Fairywitch

New member
ברוך הבא, רועי../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

אני חנה
אהבתי את הציטוט שהצעת, אבל את התמונה אני לא יכולה לראות- זה מבקש ממני להתקין משהו, ואני לא כ"כ אוהבת להתקין ככה דברים
מישהו מוכן לצלם את המסך ולהעלות את זה? תהנה בפורום

SNTD

New member
תודה רבה חנה!

הנה התמונה: המזרקה: http://img234.imageshack.us/img234/2767/1st6.png האישה: http://img113.imageshack.us/img113/4914/2ma4.png נכון שבמבט ראשון זה מזכיר כזה?

Fairywitch

New member
נכון../images/Emo45.gif

זאת תמונה שמצאתי- נדמה לי שכך יהיה הספסל בסרט, אם הבנתי נכון מהאתר. וזה ממש אותו סוג של ספסל!
ואגב- גם אני מרצה במיתופיה

האבק

New member
אני מניח ש...

אני מניח שיצלמו את הסרט בגן הבוטני שבאוקספורד.. זאת אומרת שנראה את הדבר האמיתי. אבל זה יהיה רק בסרט השלישי, אז יש זמן

second place

New member
קצת רגשת אותי

זה שיר שאני נורא אוהבת וזה ממש מעניין שבחרת אותו... לגבי הספסל- נחמד מאוד. גם אני באה למיתופיה!

האבק

New member
וגם להרצאות 'חומריו האפלים'? ../images/Emo13.gif

אני רוצה לראות כמה שיותר ממכם שם! אתם לא יודעים כמה השקעתי כדי להשיג לנו מרצים איכותיים כאלו!

למעלה