שלום למומחים...

שלום למומחים...

חזרתי עם שאלה, למי שיש זמן - מוזמן לקרוא ולייעץ לי. ביוני 2002 הצטרפתי לפלאפון עסקים, רכשתי שני מכשירים: SK 1400 ו סמסונג I2000. אך אבוי - בביתי החדש שברכס חלילים יש מיסוך ברחוב שלי, פלאפון אומרים שהם לא מקבלים עדיין אישור להציב משדר/אנטנה מהמועצה. בכל מקום אחר בארץ או איך שאני יוצאת מהרחוב - חוזרים לקליטה מליאה. מחיר דקת אויר הוא 34 אגורות ובין המכשירים - 15 אג, הבעייה שאי אפשר לקבל או להוציא שיחה מהבית ולכן בזק מאוד שמחה על שימוש בטלפון הקווי גם למנויי פלאפון, וגם פלאפון שמח שהמכשיר השני (וכל מנוי אחר) מחייג למספר בביתי וכך מעביר להם 50 אגורות במקום זמן אויר מוזל וכו´... פלאפון הציעו לי לקבל אנטנת חלון אבל היא לא מתאימה ל-SK, לכן הם מציעים לי להחליף את ה- SK ל LG 510 "ללא תשלום". למיטב ידיעתי - LG 510 לא ברמה של SK בגלל שאין לו פוליפוני, משיבון פנימי וטייפ מנהלים והוא גם כבד יותר, מה עוד שהוא זול יותר מה-SK. פלאפון לא אמורים להחזיר לי כסף על מכשיר שעולה פחות ? בדקתי וראיתי שה LG 515 ניחן בתכונות דומות ל-SK מלבד הפוליפוני והדיבורית - שתי הצכונות לא קיימות, אבל הכי חשוב לי זה המשיבון כי אני לא מוכנה לשלם עבור ז"א לתא קולי... אפילו רציתי לבטל את ההתקשרות עם פלאפון אבל אמרו לי שזה יעלה לי מעל 1000 ש"ח, חוצפה! כשהתחברתי ביקשתי תוכנית ללא התחייבות והבטיחו לי שזו התוכנית הכי מתאימה לי (פלאפון עסקים קטנים) טחרי קריאה מדוקדקת של החוזה ראיתי שדפקו אותי ושהסוכן השחתים אותי שיקר או שלא יודע מה כתוב בחוזה... דרך אגב, האנטנת חלון זה מכשיר ששמים על אדן החלון וממנו משתלשל חוט עד 7 מטר אותו מחברים לפלאפון... אני מאוד מרוצה מה SK כמכשיר, הוא קטן, קל ונעים וממש לא בא לי על מכשיר צפצפני שאין בו את כל התכונות שיש ב SK 1400. באופן כללי אם לא הייתה הבעייה הזו הייתי אומרת שהכל נהדר בשירות פלאפון אבל חוסר קליטה הגורם לבעיות שימוש - זה כבר סיפור אחר וזה בעצם כל הסיפור... האם יש דרך לגרום לפלאפון לרצות אותי ? אני מרגישה שדפקו אותי חזק (כשחתמתי שאלתי אם יש בעיית במבשרת והסוכן אמר שלא). תודה מראש ריבת אור

ranzz

New member
שאלת מליון הדולר..

אם החברה הסלולארית מפירה הבטחה שנאמרה לך ע"י נציג או הייתה כתובה בחוזה, מה אפשר לעשות
כבר ניסית לעשות בלאגן במרכז שירות
קצת צעקות... קצת איומים...

ELADSC

New member
על תיהיה טיפש

שאתה קונה מכשיר זכותך עם הוא לא קולט בבית להתנתק ולקבל את הכסף חזרה על המכשיר , היו כבר מלא טביעות יצוגיות בנושה , ותמיד הלקוח זכה במקרים כאלו , עם אתה רצה לחסוך בלאדן ולסבצע את זה יותר מהר, תנסה לפנות לבחירים בשירות לקוחות ועם זה לא עובד אז למחלקה המשפטית שם, דבר זה יכול למנוע ננך צורך לטבוע את החברה ולקבל כספך חזרה ללא כנס

Y__ME

New member
איפו זה רכס חלילים ../images/Emo35.gif במבשרת ../images/Emo127.gif

שאלה ל ELADSC

המידע שאתה נותן לי, האם הוא אמין כמו... שגיאות בכתיב שלך ? האם אתה עולה חדש או שבמחילה מכבודך לא סיימת בית ספר יסודי ? תודה ריבת אור

™I©Eman

New member
כפוית טובה../images/Emo70.gif

תגידי
שבכלל עונים לך
יש לך עוד תלונות על שגיאות כתיב
ומי את בכלל שזה עניינך מה המקור לשגיאות

סליחה... לא התכוונתי להעליב

באמת תודה על המידע, כתבתי ברוח הלצה, בכלל לא אכפת לי אם אתה כותב בעברית פונטית או בעברית נכונה. רק התעניינתי אם אתה עולה חדש או תלמיד מחונן מיסודי... זה הכל! סולח ?

™I©Eman

New member
לא אני כתבתי עם שגיאות..

לא הגבת אלי
פשוט ראיתי מה שכתבת והפריע לי..

AndreyS

New member
מה אתה נלחץ כל הזמן?

הבנאדם שולח אותה לעשות 1001 דברים ומספר לה 1001 סיפורים... כל זה עם שגיאות כתיב... עם כל הכבוד בן-אדם שכותב ככה לא אמין משהו... (כלומר נשמע כמו ילד בן 7).

Gizon

New member
פתרון "זמני"

אהלן.. תראי אני גר מאוד קרוב אליך (מוצא ע) ואני יודע על הבעיה ברכס. מה שאת יכולה לעשות זה לקנות ספוטניק (או אנטנת חלון, איך שתרצי לקרוא לזה) לחשוף לו את החוטים ופשוט להדביק אותם עם איזולירבנד לאנטנה של ה-SK. אומנם זה לא יפה\נוח אבל זה הפתרון היחידי שאני יכול להציע לך, פלאפון היא החברה היחידה שלא הציבה אנטנות על קניון הראל. גדעון

תודה גדעון, אבל...

מה זה "ספוטניק" (המקורי שוגר לחלל בשנות השישים...) ובנושא אנטנת חלון - חברת באנר-פון משווקת/מייצרת את האנטנטת חלון, גם ברחוב שלי אין כל כך קליטה, אתה חושב שזה ישפר משהו ? ואם אתה מדביר את החוטים לאנטנה - לא נשאר דבק מטריד שם ? למה אתה משתמש בפתרון הזה ולא מחליף חברת סלולאר ? תודה על התשובות מראש...

אלכס נ

New member
באמת, למה לא?

אם אתה אומר לכל 3 החברות הנוספות יש שם קליטה, אז למה אתה עדין בפלאפון? (נראה אתכם היתם אומרים לי דבר כזה - לעזוב חברה, בחיים לא. כשזה לא נוגע אלי זה נראה קל - "עזוב אותם, יש עוד 3 חברות")

Gizon

New member
אני בכלל לא בפלאפון!

רק אמרתי שאני מכיר את הבעייה. יש לי 7650 לונדוני שמחובר לסלקום... אם הדבק מטריד אותך את תמיד יכולה לשים גומיה או משהו, זה יתן פחות או יותר אותה התוצאה. גדעון

Gizon

New member
ספוטניק...

בעבר למי שהיה 5120\6120 והיה גר באזור ללא קליטה היה קונה ערכת ספוטניק. מדובר על אנטנה חיצונית ששמים על החלון ומחברים אותה למכשיר. אני פשוט משתמש בכינוי המקורי, גדעון

קולטים גם קולטים...

אבל ז"א בסלקום ובאורנג יקר פי 2... קצת ממולכדת פה...

Pentax

New member
למה ז"א עולה לך רק 34 אג´?

אגב באורנג´ משפחה משלמים 12 אג´ ובסלקום בכלל 9 אג´...

34 אגורות ז"א רגיל

בין המנויים זה 15 אג´, אין דמי מנוי ודיבוריות חינם. יש לך זמן אויר זול יותר ?

מיצו

New member
אצל חמי זה אותו סיפור

קנה SK3000 אחרי שאיזה סוכן פיתה אותו לעשות מסלול עיסקי, בא הביתה ומאז אין לו קליטה (גר בגבעת רם שבקריית אתא). הוא לא מבין בשטויות כאלה שאז הוא מתעצבן ובא לפלאפון להוציא עליהם את הקריזה, והם ניפנפו אותו ואמרו לו שאם הוא רוצה שיתנו לו LG, ואם לא, שישלם איזה קנס של 1500 ש"ח פלוס מה שנשאר לו מהמכשיר שזה בערך עוד מיליון שקל. הם טוענים שהם מוכרים מכשירים ושירות, אבל לא מתחייבים בשום מקום שתהיה לו קליטה בכל הארץ. הם טוענים שאמנם הסוכן ידע על זה שבאזור המגורים שלו יש בעיה, אבל הסוכן לא מכר לו מכשיר הביתה, בשביל זה יש בזק. הוא מכר לו מכשיר טלפון נייד, כלומר שלא ידבר רק ממקום אחד, ואז בעצם הם כן מספקים לו את השירות שאליו התחייבו. האמת, עם כל הכבוד, פלאפון השחילו אותה בהפוכה בלי ווזלין, ועם כל הכבוד שיש לי אליהם (הייתי מהמנויים הראשונים, עם מכשיר מזוודה ומספר שהתחיל ב- 050-2 עוד בשנת 93-94) הם פשוט גועל נפש. בכל מקרה, גם אני תקוע עם SK3000 שהיה אולי הקנייה הגרועה ביותר שלי (בסלולרי הכוונה). גועל נפש של מכשיר, תפריט מפגר, נתקע באמצע העבודה, שעה לחפש בו מספרים. אני מאוד מאוכזב מהמכשיר, שפרט להיותו יפה חיצונית לא שווה את המשקל שלו בחצץ.

למעלה